Szymool – Dzinold typy i kursy bukmacherskie | 05.11.2022

typy na muranski - pasut Szymool – Dzinold typy i kursy – to wszystko znajdziesz w poniższym artykule. Już w sobotę, 05.11.2022, odbędzie się 16 gala FAME MMA, a podczas niej będziemy świadkami dobrego widowiska, ponieważ do oktagonu wejdą Szymool i Dzinold. Który z nich będzie górą i wygra to starcie?  baner fame mma 16

Szymool – Dzinold typy na walkę

Szukasz typów na walkę Szymool – Dzinold? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś, bo właśnie o nich piszemy w poniższym tekście. Starcie obu zawodników na papierze wygląda na dość interesujące, bo mają co pokazać w oktagonie. Dzinold zdążył się nam już dobrze zaprezentować, a jego rywal to świeżak w oktagonie. Który z nich wygra to starcie i pokaże się z lepszej strony?

Szymool – Dzinold, zapowiedź walki

Walka Szymool – Dzinold prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 21:30. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak będą przebiegać poprzednie pojedynki, ale możemy szacować, że mniej więcej w tych godzinach zawodnicy wyjdą do oktagonu. Między nimi nie ma większego konfliktu i bardziej jest to “sportowe” starcie, więc spodziewamy się świetnego widowiska i sporych emocji.

Szymool – Dzinold kursy bukmacherskie

Szymool – Dzinold, kto wygra walkę?

Czwartą walką tego wieczoru na FAME MMA 16 będzie właśnie pojedynek Szymoola z Dzinoldem. Obaj zawodnicy nie są nowicjuszami. Drugi z nich ma lepsze warunki fizyczne i powinien tutaj sporo pokazać w oktagonie, a przynajmniej na to liczą kibice. Pamiętaj, że jeżeli chcesz obstawiać FAME MMA 16, to nasze propozycje możesz połączyć z innymi zakładami. Te znajdziesz tutaj –> https://zagranie.com/fame-mma-16-typy-kursy-i-zaklady-05-11-2022/

Typy na Szymool – Dzinold

Nasz typ na walkę Szymool – Dzinold to over 1.5 rundy. Raczej nie polecam granie tego jako singiel, gdyż kurs jest niski, ale już jako dodatek do AKO, to jak najbardziej można spróbować. Szczególnie że Dzinold ma o wiele większy potencjał niż jego rywal, ale raczej braknie mu siły, aby wykończyć przeciwnika przed czasem.

zaklady na dzinold szymool

fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze