Gdzie oglądać mecz Szkocja – Ukraina? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W środę rozegrane zostanie zaległe spotkanie kwalifikacji do mistrzostw świata, w którym Szkocja zagra z Ukrainą. Która z drużyn wywalczy sobie awans do finału baraży?

fuksiarz, baner, polsatbox

Szkocja – Ukraina, gdzie oglądać

W środę czeka nas zaległe spotkanie w barażach do mistrzostw świata, w którym Szkocja zagra z Ukrainą o awans do finału. W nim czeka już na nich Walia, która przygotowuje się do tego spotkania. Pomimo osłabień Szkoci i tak są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich. Ukraina jest w trudnym położeniu, co po prostu należy podkreślić. Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Szkocja – Ukraina!

Szkocja – Ukraina, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Szkocja – Ukraina? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport Premium 1 oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu, o czym warto pamiętać, przy oglądaniu meczów Ligi Mistrzów.

Szkocja – Ukraina, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport Premium 1, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania Szkocja – Ukraina, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go

Skoro już wiesz, gdzie oglądać spotkanie Szkocja – Ukraina w TV, to zobacz także, gdzie obejrzeć mecze Ligi Narodów, która zbliża się wielkimi krokami!

Szkocja – Ukraina, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Szkocja – Ukraina, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Ta rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można oglądać kwalifikację do mistrzostw świata, w tym spotkania barażowe!

Szkocja – Ukraina, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Szkocja jest faworytem w tej parze, ale Ukraina na pewno może tutaj poszukać swoich szans. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 18:12.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Szkocja - Ukraina?

Spotkanie Szkocji z Ukrainą będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Szkocja zagra z Ukrainą?

Szkocja zmierzy się z Ukrainą już o godzinie 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze