Szalony Reporter – Michał Cichy: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Konferencja prasowa przed gala High League 2

Gdzie oglądać walkę Szalony Reporter – Michał Cichy? Odpowiedź na to pytanie poznasz w poniższym artykule. Na High League 6 czeka nas bardzo ciekawe starcie w oktagonie, gdzie Szalony Reporter powalczy z Michałem Cichym. Z całą pewnością będzie to interesujące widowisko, więc warto je obejrzeć, a więcej o tym niżej!

baner od fortuny

Szalony Reporter – Michał Cichy, gdzie oglądać?

Wielkimi krokami zbliża się gala High League 6, która rozpocznie się już w sobotę, 18.03.2023, o godzinie 20:00. Tym razem w karcie walk znalazło się aż dziewięć pozycji, a jedną z nich jest starcie Szalony Reporter – Michał Cichy. Nie jest to może najgłośniejszy pojedynek, ale na pewno będzie to takie starcie, które warto obejrzeć. Gdzie oglądać pojedynek Szalony Reporter – Michał Cichy? Więcej o tym piszemy niżej! Najpierw jednak zerknij jeszcze na bonus w Fortunie, który możesz odebrać!

Roger Salla – Haribo, transmisja w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Szalony Reporter – Michał Cichy? Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać na żywo w TV rywalizację Szalony Reporter – Michał Cichy i tutaj mamy złą wiadomość. Bezpośrednio w telewizji nie znajdziesz transmisji z tej walki ani z żadnej innej z High League 6. Możesz jednak podłączyć laptopa do telewizora i przerzucić obraz np. za pomocą kabla HDMI.

Sprawdź przy okazji, gdzie oglądać inne walki High League –> https://zagranie.com/jak-ogladac-high-league-tv/

Roger Salla – Mateusz Haribo Gąsiewski, transmisja za darmo

Gdzie oglądać za darmo walkę Szalony Reporter – Michał Cichy? Takiej możliwości nie ma, ale stream online z High League 6 będzie puszczony w przeglądarce, a dokładnie to na stronie High League. Tam też można wykupić dostęp do PPV, które pozwoli Ci na obejrzenie tego starcia. Koszt takiego PPV to około 32 PLN w zależności od pakietu.

Roger Salla – Haribo, stream online

Streamy online z walki Szalony Reporter – Michał Cichy zostaną też pokazane zapewne na nielegalnych stronach, ale nie gwarantujemy, że tam będzie to możliwe do obejrzenia bez żadnych problemów. Po co masz ryzykować, jak dostępne są legalne opcje?

fot. pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze