Mistrzostwa świata w koszykówkę niestety już się kończą, ale nie przestajemy typować, więc zapraszam was do analizy na siatkarskie mistrzostwa Europy. Dziś na tapet wziąłem trzy spotkania o łącznym kursie 13,09 z oferty Betclic.

Nie masz konta w Betclic? Przejdź do rejestracji i weź udział w promocji!

Zakład bez ryzyka do 510 złotych!
Kod promocyjny: 510PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zdarzenie: Grecja – Francja ( godz. 17:15)

Typ: Poniżej 127,5 pkt w całym meczu

Kurs: 2,75

Myślę, że jeden z faworytów do wygrania mistrzostw Europy zmierzy się dziś o godzinie 17:15 z nisko postawionymi rywalami z Grecji. Grecy przyjechali na ten turniej jako ekipa, która obok Rumunii jest skazana na porażkę w swojej grupie. Do tej pory notują już dwie porażki i nic nie wskazuje na to, by coś się zmieniło. Stąd myślę, że pojawia się szansa na typ z dość dużym kursem z oferty Betclic. Francuzi swój pierwszy mecz zanotowali wynikiem 3:0, pozwalając Rumunii na oddanie tylko 49 pkt. W naszym dzisiejszym rezultacie Grecy musieliby zdobyć ich 53. Według mnie różnica klas, która jest pomiędzy dwoma zespołami, zadecyduje o szybkim 3 setowym spotkaniu, tym bardziej że dzisiejsi gospodarze grają drugi dzień z rzędu. Trójkolorowi są znani z kapitalnej obrony i spodziewam się, że nie pozwolą na zbyt wiele. Goście przyjechali tutaj walczyć o medal, dlatego nie mogą pozwolić sobie na wpadki i przedłużanie starć ze słabszymi rywalami do 4 czy nawet 5 setów. Więc krótko i zdecydowanie pobieram typ na under 127,5 pkt z łącznym kursem 2,75.

Zdarzenie: Niemcy – Belgia ( godz. 17:30)

Typ: 4 set (TAK/NIE) – TAK

Kurs: 1,40

Łapanie value w siatkarskim betowaniu niestety ma to do siebie, że nie jest zbyt proste, szczególnie jeśli grają zespoły, które poziomem są od siebie sporo wyżej. Tutaj jednak udało mi się, złapać myślę, że całkiem niezły kurs. Niemcy notują dość nieudany początek mistrzostw, przegrywając 3-0 z Serbami nie pozostawiając żadnego dobrego pierwszego wrażenia. Belgowie zaś gładko pokonali Austrię i z dobrymi humorami przystępują do kolejnego ważnego grupowego sprawdzianu. Patrząc na dotychczasowe potyczki h2h, tylko w 2015 roku mogliśmy oglądać 4 setowe starcie. Jednak od tego czasu sporo się zmieniło i uważam, że dziś zobaczymy przynajmniej 4 sety. W siatkówce często bywa tak, że dużą różnicę robi dyspozycja dnia, więc nie można lekceważyć rywala po jednej rozgrywce. Tak też myślą bukmacherzy, którzy wystawiając kursy na wygraną, rozstawili szanse 50/50. Belgowie  rosną w siłę i nawet zaryzykowałbym tezę, stawiając, że są w stanie pokonać dzisiejszych rywali, lecz idę w bezpieczniejszy rezultat, licząc na wyrównany bój.

Zdarzenie: Słowacja – Austria ( godz. 20:30)

Typ: Drużyna gości wygra dokładnie 1 set:  TAK

Kurs: 3,40

Na koniec moich dzisiejszych przemyśleń wpadł mi dość ciekawy, lecz nie powiem ryzykowny pomysł na pogranie dokładnie jednego seta gości. Dlaczego tak myślę? Po pierwsze Austriacy mimo porażki z  Belgami pozostawili całkiem niezłe wrażenie, szczególnie w drugim secie, w którym dograli do 23 punktów. Po drugie obie ekipy grają dzień po dniu, lecz to Słowacy zagrali dłuższe i bardziej męczące 5 setowe spotkanie. Podpieczni Andreja Krawarika dość dobrze weszli w rywalizację z Hiszpanami, wygrywając dwa pierwsze sety. Pomimo dobrego początku, Słowacy nie potrafili przełożyć dyspozycji sprzed przerwy i dopuścili tym samym do tie-breaka. Dziś myślę, że nie pozwolą sobie na tak wiele i w  tej sytuacji upatruję możliwość wywalczenia dokładnie jednego seta przez Austrię.

Powodzenia!

Betclic – cashback warunki:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 510PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x4.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 510 PLN – będzie objęty cashbackiem.

kupon betclic ME