Gdzie oglądać mecz Szachtar – Celtic? Właśnie na to pytanie odpowiemy Ci niżej. Drugim z dzisiejszych spotkań, rozgrywanych o godzinie 18:45, będzie rywalizacja właśnie Szachtara z Celticiem. Niewątpliwie to goście są tutaj faworytami i po tym, co pokazali w starciu z Realem Madryt, trudno się temu dziwić.

Gdzie oglądać mecz Szachtar – Celtic za darmo? Dzięki uprzejmości Fuksiarza będziesz mógł to zrobić w Polsat Box Go. Ten bukmacher zapewnia nam voucher na platformę Polsatu, gdzie można obejrzeć tę rywalizację.

  1. Załóż konto z TEGO linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Polsat Box Go
  6. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu
Fuksiarz, polsatbox
Odbierz voucher do Polsat Box Go!

Szachtar – Celtic, transmisja na żywo w TV

Na pytanie, gdzie oglądać spotkanie Szachtar – Celtic już poznałeś odpowiedź i wiesz także, w jaki sposób zarejestrować się w Fuksiarzu i zgarnąć dostęp do Szachtar – Celtic. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 18:45, więc masz jeszcze sporo czasu, żeby zerknąć na ofertę od bukmacherów i sprawdzić też, jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie.

Szachtar – Celtic: transmisja i stream online za darmo

Przed startem streamu online z meczu Szachtar – Celtic możesz jeszcze przeczytać co nieco o formie obu ekip. Naturalnie to goście są tutaj faworytami, ale dobrze wiemy, że rywalizacja z Szachtarem nie będzie prosta. Na pewno szkocka drużyna ma o wiele lepszych piłkarzy, dla których Champions League to świetna przygoda.

Gdzie oglądać Szachtar – Celtic?

Jak już wiesz, gdzie oglądać mecz Szachtar – Celtic, to pora, żeby kilka zdań poświęcić urządzeniom, na których działa Polsat Box Go. Te jest dostępne m.in. na urządzenia z systemem Android lub iOS, tabletach, a także na telewizorach ze Smart TV. Opcji jest sporo i warto się zdecydować na konkretną z nich!
Zdjęcie: pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze