Syria – Indie: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.01.2024

Piłkarze Syrii

Gdzie oglądać mecz Syria – Indie? Jednym z rozgrywanych we wtorek meczów w Pucharze Azji będzie pojedynek Syrii z Indiami. Masz ochotę obejrzeć to starcie? Sprawdź, gdzie będzie dostępna jego transmisja TV oraz stream online.

Syria – Indie, transmisja na żywo w TV

Mecz Syrii z Indiami odbędzie się we wtorek 23 stycznia 2024 o 12:30 na Al Bayt Stadium. Jedni i drudzy w tym momencie zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli grupy B. Syria ma jednak nieco większe szanse na wywalczenie awansu, ponieważ zdobyła jeden punkt, remisując ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Faworytami tego pojedynku będą właśnie Syryjczycy. Chcesz prześledzić ten mecz? Sprawdź, gdzie oglądać Puchar Azji. Informacje o transmisjach live z meczów tego turnieju dostępne są nieco niżej.

Syria – Indie: transmisja i stream online za darmo

Ten oraz inne mecze Pucharu Azji obejrzysz w apce mobilnej STS. W ofercie tego operatora znajdują się bowiem transmisje z wielu rozgrywek piłkarskich i nie tylko. Jak korzystać z transmisji w STS? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać depozyt i zagraj kupon
  4. Ciesz się transmisjami przez następne 24h
  5. Oglądaj mecze w apce mobilnej
  6. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Syria – Indie?

Mecz Syria – Indie obejrzysz w STS. Co jeszcze możesz oglądać u tego bukmachera? Dostępne są tam jak choćby mecze najsilniejszym europejskich lig, jak również streamy z innych dyscyplin sportu, takich jak siatkówka, koszykówka czy tenis. Gorąco zachęcam zatem do korzystania ze streamów oraz sprawdzenia zakładu bez ryzyka na start. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je z naszym kodem i skorzystaj z możliwości zwrotu stawki przy niepowodzeniu pierwszego kuponu. Maksymalny możliwy zwrot to 100 PLN.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Xinhua / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze