W Pucharze Polski często dochodzi do meczów z udziałem silnych drużyn i tzw. kopciuszków. Tym razem będzie podobnie, bowiem Legioniści zmierzą się ze Świtem Skolwin. Warto więc dowiedzieć się, gdzie obejrzeć mecz, a także sprawdzić, co wiemy o transmisji w TV i streamie online.

Świt Skolwin – Legia Warszawa – gdzie oglądać dzisiaj?

Gdzie obejrzeć mecz Świt Skolwin – Legia Warszawa? Sporo osób się nad tym zastanawia, bowiem będzie to ciekawe starcie. Legia Warszawa jest tutaj faworytem, ale na pewno nie będzie to proste spotkanie dla niej, przez zawirowania związane z trenerem, których byliśmy świadkami w ostatnim czasie. Warto więc dowiedzieć się, gdzie obejrzeć mecz tych ekip, bowiem dostępna jest transmisja za darmo. Przy okazji zerknij też na ciekawe kursy, dostępne u bukmacherów.

Świt Skolwin – Legia Warszawa: gdzie oglądać za darmo?

Jak więc obejrzeć za darmo spotkanie Świt Skolwin – Legia Warszawa? Niestety, ale nie da się tego zrobić za darmo, bez opłat, bowiem dostęp kosztuje kilkadziesiąt złotych i mecz może zostać pokazany tylko w Polsat Sport.

Świt Skolwin – Legia Warszawa: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Warto jednak wspomnieć, że istnieje możliwość obejrzenia w TV przyszłych meczów Legii Warszawa, np. w Ekstraklasie. Jest to możliwe dzięki współpracy z eWinnerem:

  • rejestrujesz się z naszego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  • wpisujesz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • odbierasz voucher
  • wpisujesz go w Canal+ Online

ewinner voucher canal sport

Świt Skolwin – Legia Warszawa: stream na żywo online

Gdzie obejrzeć stream na żywo z meczu Świt Skolwin – Legia Warszawa? Na ten moment nie wiemy, czy mecz będzie gdzieś puszczony, ale jak tak, to szukaj go w Polsat Sport, bowiem właśnie tam będą inne starcia z Pucharu Polski.

Świt Skolwin – Legia Warszawa: zapowiedź meczu

Mecz Świt Skolwin – Legia Warszawa zapowiada się na ciekawy głównie ze względu na sytuację mistrzów Polski. Legioniści dopiero co stracili trenera i teraz będą grali pod wodzą jego tymczasowego zastępcy. Warto sprawdzić ciekawe kursy u bukmacherów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 czerwca 2022 07:49.

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Świtu Skolwin z Legią Warszawa?

Spotkanie tych ekip zostanie pokazane jedynie w Polsat Sport, ale jeszcze nie wiadomo czy i gdzie będzie transmisja.

O której Świt Skolwin zagra z Legią?

Starcie zostało zaplanowane na godzinę 14:00.

Zaloguj się aby dodawać komentarze