Świątek – Sabalenka: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (06.05.2023)

Świątek - Sabalenka gdzie oglądać

Świątek – Sabalenka: transmisja za darmo. W najbliższą sobotę czeka nas niezwykle ciekawy pojedynek w finale madryckiego turnieju kobiet. Naprzeciw siebie stanie bowiem 1. i 2. rakieta świata, więc emocji z pewnością nie zabraknie. Faworytką bukmacherów jest oczywiście Polka, ale czy potwierdzi to w najbliższym starciu? Jeśli natomiast chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Świątek – Sabalenka, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

O której godzinie gra Świątek? Transmisja live

Polska tenisistka bez większych problemów przeszła przez półfinał z Veronicą Kudermetovą (6:1, 6:1) i wydaje się, że nikt nie stanie na przeszkodzie Idze Świątek w zdobyciu kolejnego tytułu. Sabalenka natomiast szybko rozprawiła się z Greczynką, Marią Sakkari (6:4, 6:1) i w tym turnieju – podobnie jak Polka – straciła tylko jednego seta. Jak będzie tym razem?

Obie zawodniczki spotkały się na korcie już 8 razy. Bilans z tych meczów – 6:2 dla Świątek, co jasno pokazuje, że nasza reprezentantka nie powinna mieć problemów również w sobotę. Potwierdzają to także kursy bukmacherskie i jeśli nic złego się nie wydarzy, to w Madrycie powinna odnieść kolejny triumf. A najbliższe starcie finałowe zaplanowano na sobotę, 6 maja około godziny 18:30. Natomiast jeśli chciałbyś poznać typy na tenis, to znajdziesz je oczywiście na naszej stronie internetowej!

Świątek – Sabalenka, transmisja w TV

Ostatni pojedynek turnieju WTA w Madrycie będzie oczywiście transmitowany w TV. Prawa do jego pokazywania posiada Canal+ Sport i to właśnie tam należy spodziewać się nadchodzącego spotkania Igi Świątek. Jeżeli jesteś również kibicem piłki nożnej, to stacja ta posiada dostęp do meczów piłki nożnej – między innymi z ligi hiszpańskiej i polskiej. A starcie Iga Świątek – Aryna Sabalenka będzie transmitowane w Canal+ Sport oraz na canalplus.com.

Świątek – Sabalenka gdzie oglądać za darmo?

Zatem gdzie oglądać Iga Świątek – Aryna Sabalenka bez żadnych opłat? Transmisje live z tego turnieju, ale i innych rozgrywek tenisowych czy piłki nożnej znaleźć można między innymi w Fortunie. Więcej informacji na temat transmisji live u bukmacherów znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej. A co trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do opisywanych streamów na żywo? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Żeby oglądać streamy z meczów musisz posiadać dodatni bilans konta depozytowego oraz postawić kupon w ciągu 7 dni do rozpoczęcia transmisji
  3. Znajdź mecz, który Cię interesuje w zakładce “Zakłady live” i oglądaj go za darmo
Bonusy w Fortunie

Madryt WTA: kiedy gra Świątek?

Wielki finał madryckiego turnieju pomiędzy Igą Świątek z Aryną Sabalenką odbędzie się w sobotę, 6 maja około godziny 18:30. Tak jak wspomniałem, transmisja na żywo będzie dostępna w Canal+ Sport oraz u bukmacherów – przede wszystkim w Fortuna TV. I to wszystko oczywiście zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze