Świątek – Maria: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (26.06.2023)

Świątek - Maria gdzie oglądać

Świątek – Maria: transmisja za darmo. W najbliższy poniedziałek po kilku tygodniach przeryw na kort wraca Iga Świątek. Najlepsza rakieta świata stanie do walki w 1. rundzie turnieju w Bad Homburg. Jej rywalką będzie reprezentantka gospodarzy – 66. zawodniczka rankingu WTA – Tatjana Maria. Jak Polka spisze się w ostatnim turnieju przed Wimbledonem? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Świątek – Maria, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Zapraszam do lektury!

O której godzinie gra Świątek? Transmisja live

Świątek po spektakularnym występie w French Open zrobiła sobie wakacje. Przed nią w końcu kolejny ważny turniej – tym razem na trawie. Wielkimu krokami bowiem zbliża się Wimbledon, a rozgrywki w Bad Homburg to ostatni sprawdzian przed kolejnym sporym wyzwaniem. Dla Polki najbliższe spotkanie na niemieckich kortach będzie natomiast pierwszym starciem na trawie w tym roku. Maria natomiast dotarła ostatnio do finału turnieju w Gaiba, gdzie uległa Ashlyn Kruger, ale ma za sobą kilka dobrych występów na tej nawierzchni. Przed nami więc 1/16 finału turnieju w Bad Homburg. Czego należy spodziewać się po tym starciu?

Co ciekawe, obie zawodniczki jeszcze nie miały okazji spotkań się po przeciwnej stronie siatki. Będzie to zatem dla nich premierowe starcie bezpośrednie, w którym oczywiście murowaną faworytką jest Polka. Jej rywalka zajmuje dopiero 66. miejsce w rankingu i dlatego też Świątek nie powinna mieć większych problemów. Oczywiście, Iga nie jest specjalistką od gry na trawie, ale z pewnością powalczy o jak najlepszy wynik i to ona jest murowaną faworytką do zwycięstwa tego spotkania, jak i całego turnieju. Najbliższy mecz natomiast zaplanowano na poniedziałek, 26 czerwca około godziny 18:00. A jeśli chciałbyś poznać typy na tenis, to znajdziesz je standardowo na naszej stronie!

Świątek – Maria, transmisja w TV

Trwający już turniej w niemieckim Bad Homburg jest oczywiście pokazywany w TV. Prawa do transmisji posiada co ciekawe Canal+ Sport i to właśnie tam należy spodziewać się najciekawszych pojedynków turnieju. Bez wątpienia więc będzie można zobaczyć starcie Igi Świątek i Tatjany Marii.. Do tego dochodzi również stream na stronie Canal+ Online, więc najbliższy mecz Świątek – Maria możesz śledzić na żywo zarówno w TV, jak i na stronie internetowej!

Świątek – Maria gdzie oglądać za darmo?

Zatem gdzie oglądać Iga Świątek – Tatjana Maria za darmo? Sporą liczbę transmisji oferuje w naszym kraju Fortuna. Bukmacher ten posiada prawa do pokazywania streamów z wielu dyscyplin sportowych, w tym chociażby z piłki nożnej czy właśnie tenisa. Więcej informacji na temat transmisji live u bukmacherów znajdziesz oczywiście na naszej witrynie. A co zrobić, żeby otrzymać dostęp do opisywanych streamów na żywo? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Żeby oglądać streamy z meczów musisz posiadać dodatni bilans konta depozytowego oraz postawić kupon w ciągu 7 dni do rozpoczęcia transmisji
  3. Znajdź mecz, który Cię interesuje w zakładce “Zakłady live” i oglądaj go za darmo
Fortuna bonusy na start

Bad Homburg WTA: kiedy gra Świątek?

Najbliższe starcie Igi Świątek z Tatjaną Marią odbędzie się w poniedziałek, 26 czerwca około godziny 18:00. Jak już wspomniałem, transmisji należy spodziewać się w Canal+ Sport, a także w internecie – na Canal+ Online, ale nie tylko. W końcu stream live oferuje również Fortuna, gdzie obejrzysz ten mecz zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze