Świątek – Liu: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (01.06.2023)

Świątek - Liu gdzie oglądać

Świątek – Liu: transmisja za darmo. Przed nami 1/32 finału Rolanda-Garrosa. W jednym z czwartkowych pojedynków pań na korcie zobaczymy 1. rakietę rankingu, a więc Igę Świątek. Jej rywalką będzie zajmująca 103. pozycję w rankingu, Amerykanka Claire Liu. Bez wątpienia więc faworytką jest Polka i wydaje się, że nadchodzące starcie nie powinno przynieść jej większych problemów. Ale czy tak rzeczywiście będzie? A jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Świątek – Liu, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

O której godzinie gra Świątek? Transmisja live

Świątek w 1. rundzie French Open mierzyła się z Hiszpanką, Cristiną Bucsą, której nie dała większych szans. W nieco ponad godzinnym pojedynku Polka zwyciężyła 6:4, 6:0. Amerykanka w bardzo podobnym czasie i również bez większych problemów rozprawiła się ze Szwajcarką – Yleną In-Albon, pokonując ją 6:1, 6:4. Mimo to w nadchodzącym pojedynku 1/32 finału kursy na Polkę wynoszą 1.01 i wydaje się, że tylko cud mógłby sprawić, aby to Amerykanka zwyciężyła w czwartkowym meczu.

Obie panie mierzyły się do tej pory ze sobą dwukrotnie i dwa razy lepsza była Świątek. Jedno ze spotkań rozegrały dość dawno temu, bo w 2018 roku w Auckland. Wtedy Polka wygrała 2:1. Drugie starcie miało miejsce już w tym roku kalendarzowym, podczas marcowego turnieju w Indian Wells, gdzie Iga pozwoliła ugrać rywalce tylko jednego gema, zwyciężając 6:0, 6:1. A najbliższy mecz pomiędzy nimi zaplanowano na czwartek, 1 czerwca około godziny 13:45. Natomiast jeśli chciałbyś poznać typy na tenis, to znajdziesz je standardowo na naszej witrynie!

Świątek – Liu, transmisja w TV

Oczywiście większość spotkań z tego wielkoszlemowego turnieju rozgrywanego w Paryżu transmitowane jest w TV. Prawa do tego turnieju posiada Eurosport i to właśnie tam należy szukać pojedynków Igi Świątek. Przez najbliższe dwa tygodnie stacja ta pokaże kilkanaście spotkań mężczyzn i kobiet., w tym oczywiście pojedynek Iga Świątek – Claire Liu. Do tego dochodzi również stream w Eurosporcie Extra na Playerze.

Świątek – Liu gdzie oglądać za darmo?

Zatem gdzie oglądać Iga Świątek – Claire Liu za darmo? Do najlepiej zaopatrzonych bukmacherów w transmisje live z wielu wydarzeń sportowych zalicza się przede wszystkim Fortuna. Mianowicie znajdziesz tam transmisje live z wielu ciekawych meczów tenisowych, wchodzących w skład największych turniejów, jak chociażby trwający French Open. Operator oferuje bezpłatne streamy z meczów tej dyscypliny, a także między innymi z piłki nożnej. Więcej informacji na temat transmisji live u bukmacherów znajdziesz oczywiście na naszej witrynie. A co zrobić, żeby otrzymać dostęp do opisywanych streamów? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Żeby oglądać streamy z meczów musisz posiadać dodatni bilans konta depozytowego oraz postawić kupon w ciągu 7 dni do rozpoczęcia transmisji
  3. Znajdź mecz, który Cię interesuje w zakładce “Zakłady live” i oglądaj go za darmo
Fortuna bonusy na start

French Open: kiedy gra Świątek?

Jak już wspomniałem, pojedynek 1/32 finału French Open pomiędzy Igą Świątek a Claire Liu odbędzie się w czwartek, 1 czerwca około godziny 13:45. Transmisja w telewizji dostępna będzie jedynie w Eurosporcie, bowiem tylko ta stacja posiada prawa do Rolanda-Garrosa. Dodatkowo najbliższy mecz można również śledzić u bukmacherów – między innymi w Fortuna TV. I to wszystko oczywiście zupełnie za darmo!

Zaloguj się aby dodawać komentarze