Nowy legalny bukmacher Superbet nabiera tempa i wszystko wskazuje na to, że ma zamiar dorównać swojej konkurencji. Od jakiegoś czasu wiadomo, że twarzą Superbet został słynny polski bramkarz Jerzy Dudek. Ostatnie newsy mówią o podjęciu współpracy z kolejnymi rozpoznawalnymi nazwiskami. Jak myślicie, kto zdecydował się na kooperację z zagraniczną marką bukmacherską?

 

Eleven Sports we współpracy z Superbet?

Legalny bukmacher Superbet rozpoczął swoją działalność internetową zaledwie w zeszłym miesiącu. Jednak jako podmiot organizujący stacjonarne zakłady wzajemne działa już od 2017 roku. Na terenie Polski posiada około 70 punktów naziemnych.

superbet i nowi ambasadorzy

Kto podjął współpracę z nowym operatorem? Oczywiście dziennikarze jednej z najlepszych stacji sportowych – Eleven Sports. Dwóch mężczyzn znanych jako 2AngryMen, wpisze się w politykę contentową Superbeta. Mowa o Filipie Kapica i Mateuszu Święcickim, którzy na pierwszy ogień w debiutowym odcinku na kanale YouTube Superbet, przeprowadzili wywiad z legendarnym Jerzym Dudkiem. Podczas rozmowy słynny bramkarz zdradził wiele ciekawostek z zakulisowych wydarzeń sportowych.

Jesteśmy pewni, że współpraca z duetem Kapica i Święcicki będzie miała pozytywny wpływ na marketing marki Superbet. Ich obecność i promocje bukmachera zobaczymy zarówno na kanale YT, jak i w mediach społecznościowych – Facebook, Twitter oraz Instagram.

Zainteresowany zakładami bukmacherskimi? W takim razie sprawdź najnowszy wpis aleTypiary o pojedynku typerów i zapoznaj się z jej opinią na temat zakładów rozrywkowych – Hotel Paradise!

Zobacz, jakie oferty przygotowali dla Ciebie legalni bukmacherzy – >>KLIK<<

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze