Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma! Drodzy Czytelnicy, dziś przybywamy do Was z analizami do programu rozrywkowego. Przedstawiamy Hotel Paradise – pojedynek typerów na rajskie rozdanie!

Wszyscy dobrze wiemy, jaka sytuacja obecnie panuje na świecie. Praktycznie wszystkie sporty świata zostały odwołane, a to oznacza, że nie za bardzo mamy co dla Was analizować. Nie możemy Was jednak zostawić z niczym, w tym jakże ciężkim okresie, bo przecież na naszej grupie na Facebooku jest już blisko 30 tysięcy osób! Na szczęście na rodzimym podwórku mamy jeszcze programy rozrywkowe. Dziś zatem spotkało się dwóch największych fanów takich programów. Przed Wami AleTypiara vs Maciek w pojedynku typerów, którzy analizować i typować będą dzisiejsze rajskie rozdanie w Hotelu Paradise!

Mamy szczerą nadzieję, że nikomu nie musimy opisywać czym jest Hotel Paradise. Głęboko wierzymy w to, że podczas #zostańwdomu na czas kwarantanny, wszystkie programy rozrywkowe znacie tak dobrze jak my. Tym razem mamy dla Was pojedynek typerów! I to nie byle jaki pojedynek, wszak będzie to pojedynek między kobietą, a mężczyzną! Walka zatem toczyć się będzie nie tylko o poprawny typ, ale też o honor i dumę płci, zatem zapraszamy!


Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan


AleTypiara

Ja mam swoją teorię na ten temat. Najpierw muszę jednak napisać, że jestem wielką fanką programów rozrywkowych! W dzisiejszych czasach, kiedy tyle stresu mamy w normalnym życiu, to programy rozrywkowe są idealnym dla mnie odmóżdżeniem się. Na początku sceptycznie podchodziłam do Hotelu Paradise, bo pierwsze odcinki były nudne jak flaki z olejem. Na szczęście ostatnio  dużo ciekawych rzeczy się dzieje, a więc jest co analizować!

Tym razem oczywiście skupiamy się na rajskim rozdaniu, które ujrzymy w dzisiejszym odcinku! Zanim jednak do tego dojdzie, musimy pamiętać, że Martyna ma immunitet, a więc ona na pewno z programu nie odpadnie.  Warto tutaj wspomnieć, że do programu weszła nowa uczetniczka Marta, która mocno namieszała! Naglem wielce zauroczony nią jest Maciek, czyli obecny partner Sandry, który odegrał ostatnio rolę życia. Mowa o jego udawanym płaczu przed Martyną i wyżaleniu się, że Sandra taka zła, bo przecież powiedziała PRZED KAMERAMI o jego życiowym sekrecie. Gwoli przypomnienia wspomnę tylko, że Maciek chwilę wcześniej sam powiedział o tym przed kamerami! Czyż to nie jest hipokryzja?

Idźmy dalej. Martyna ma immuninet, czyli ma pewność, że na najbliższym rajskim rozdaniu nie odpadnie. Co więcej, może go wykorzystać do tego, by pozbyć się jednej z uczestniczek, którą na przykład najmniej darzy sympatią. Mogłaby więc podejść do Maćka i tym samym go zablokować. Osoba, do której podejdzie Martyna z immuninetem jest automatycznie zablokowana, zatem jeśli którakolwiek inna dziewczyna by do niego podeszła, to on nie może jej wybrać. Czyjeś być albo nie być, zależeć zatem będzie od tego, jaki ruch wykona Martyna.

RAJSKIE ROZDANIE

No i tutaj chyba jest najlepszy czas, aby przedstawić swoją propozycję typu. Prawdę mówiąć jestem niemalże pewna, że z programu dzisiaj nie odpadnie Marietta ani Viola. Obie wydaje się, że mają dość pewne pary. Martyna ma immunitet, a więć z gry odpaść może Sandra, Ania lub Marta. Ja stawiam na to, że na rajskim rozdaniu z programem pożegna się ta oastatnia!

Dlaczego właśnie ona? Ano dlatego, że Martyna ma dobrą relację z Sandrą i nie chciałaby, aby to ona odpadła. Jeśli Sandra i Marta podejdą do Maćka, to jest spora szansa, że ten wybierze Martę i tym samym Sandra pojedzie do domu. Pamiętajmy też, że Martyna musi znaleźć partnera, z którym przetrwa kolejne tygodnie. Prawda jest taka, że na chwilę obecną w mojej ocenie jest to tylko Blondinio, z którym  złapała ostatnio wspólny język.

Oczywiście Martyna mogłaby wybrać Blondinio, ale wtedy Viola wybiera Adama, Marietta Chrisa, Ania Matta, Sandra i Marta wybiorą z pewnością Maćka. Jeśli ten zdecyduje się położyć swoją dłoń, na dłoni Marty, to z programem pożegnałaby się Sandra. Myślę, że to nie jest po drodze Martynie. Pamiętajmy, że z nową uczestniczką jeszcze nikt praktycznie nie zdążył się zżyć – no może oprócz Macieja, który odbył z nią dwie randki. Zatem jeśli ona by odpadła, to żadnej dziewczynie by jej nie brakowało.

View this post on Instagram

Melduje się świeża krew w naszym hotelu. 😈😍 #hotelparadisetvn7 #bali #siodemka #tvn7 #player #wiosnawplayerze #uczestnicy #milosc #intryga #sojusze #uczucia #love #rywalizacja #emocje

A post shared by Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) on

Jeśli Martyna jednak wybierze Maćka, to Sandra mogłaby wejść w układ z Blondinio. W tej sytuacji nowa Marta musiałaby wybrać czy stanąć za Chrisem, Adamem, Blondinio czy Mattem. Myślę, że wówczas mogłaby stanąć za Mattem, ale jestem przekonana, że ten ostatecznie wybrałby tak czy inaczej Anię. Pamiętajmy, że Ania wydaje się być bardzo wyrafinowana, a z taką osobą Matt, mógłby dalej grać i przetrwać kolejne tygodnie. Istny armagedon w tym programie!

Jako wierna fanka tego programu, śledzę na Instagramie wszystkich uczestników i potrafię analizować ich zachowanie i czytać ich mowę ciała. Sandra w swojej wczorajszej długiej wypowiedzi na Instastories dała mi jasne znaki, żebym mogła myśleć, że ona z programu nie odpadnie. Myślę więc, że gra może się tutaj toczyć między Anią a Martą. Ta pierwsza jest intrygantką i może być mocnym graczem w dalszej grze. Dla Matta może być to jedyna szansa na przetrwanie w programie. Jeśli sytuacja potoczy się tak jak myślę, czyli Maciek zostanie zablokowany przez Martynę, to tak naprawdę za kim by Marta nie stanęła, to i tak z programu by odpadła. Nie sądzę bowiem, aby którykolwiek z chłopaków wybrałby ją na tym etapie.

TYPY

Poprosiliśmy bukmachera BETFAN o przygotowanie kursów pod Hotel Paradise. Bukmacher wyszedł na przeciw naszym oczekiwanion i dzięku temu mamy typy na dzisiejsze rajskie rozdanie! Biorąc pod uwagę powyższe informacje, proponuję wytypować Martę, na to, że odpadnie dziś z programu, za co BETFAN oferuje atrakcyjne 3,50, dzięki czemu mamy szansę wygrać 154 PLN!

Hotel Paradise - pojedynek typerów

Maciek

Jeszcze do niedawna nie spodziewałem się zupełnie, że otworzę się na tak wiele nowych horyzontów w sporcie, ale już kompletnie nie miałem pojęcia, że przyjdzie taki czas, by zająć się telewizyjnym show. Nic jednak dziwnego, Hotel Paradise robi wielką furorę we własnej kategorii i media społecznościowe szaleją na punkcie tego programu. Muszę przyznać szczerze, że sam lekko się nakręciłem na ten program i każdego dnia czekam na godzinę 20:00.

Piątek to nie tylko początek weekendu, ale także rajskie rozdanie w Hotelu Paradise, a więc wiemy, że ktoś odpaść musi. Sytuacja w hotelu jest dość pogmatwana, zrobiły się grupki i każda z nich ma swój cel i teraz nieco opiszę kto, co i po co. Jedna grupka to Adam z Violą i Maciek z Martą, którzy na ten moment nie są jeszcze parą, a do tego dochodzi Marietta, jako koleżanka Violi i z automatu Chris. Chris jednak stoi bardziej na uboczu i nie spiskuje. On i Marietta są pewniakami w 100% i nie ma najmniejszych szans, żeby mogło się coś stać. Zostając przy tej grupie, to zostaje nam Viola i Marta, która jest nowa. Viola związała się z Adamem, mimo iż ten dzień wcześniej przespał się z Martyną.

Ta sytuacja mocno zaostrzyła atmosferę, ale tak naprawdę to wina w 100% Adama. Facet jest dość mocno hejtowany w mediach społecznościowych i nie jest zbyt lubiany wśród widzów. Można się zastanawiać czy nie odbije się to na jego dziewczynie, Violi. Moim zdaniem tak jednak nie będzie, Martyna przed kamerami powiedziała wprost do Violi, że nie czuje do niej urazy. Nie wiadomo czy było to szczere, ale tak to wyglądało i przyznam, że Martyna nie wygląda na taką osobę, która mogła by namieszać w ten sposób, więc Violę zostawiam jako wygraną podczas rajskiego rozdania. Zostaje nam więc Marta z tej grupy, ale zostawiam ją na deser.

Z drugiej strony mamy grupę Martyny, która trzyma się z Sandrą i można powiedzieć, że Łukasz “Blondino” gra razem z nimi, choć on nie ma na pieńku z większą częścią grupy. Jedynie z Violą, z którą teoretycznie jest dalej w parze, ale nie chcą się po prostu znać. Dochodzą do tego Matt i Ania, którzy są dość neutralni, jeśli chodzi o podział na grupy. Zaczynam od Martyny, która ma immunitet i tego wieczoru na pewno nie odpadnie. Sytuacja rozegra się więc między Sandrą, Anią i wspomnianą wcześniej Martą.

RAJSKIE ROZDANIE

Martyna trzyma się z Sandrą i będzie chciała jej pomóc, dlatego są dwie opcje. Wybiera Maćka, Sandra wybiera Latino, i wtedy Marta odpada, ale czy na pewno? Tutaj mam nieco inne zdanie niż moja “rywalka” w tym pojedynku i uważam, że może to być nieco bardziej skomplikowane. To, że Martyna pomoże Sandrze to jest pewne, dlatego 1,90 na jej odpadnięcie jest sporą przesadą. Betfan faworyzuje Sandrę do odpadnięcia, ale może to być po prostu podpucha. Sytuacja nieco się wyjaśnia i uważam, że kwestia odpadnięcia rozegra się między Anią i Marta. Obie są nowe, ale ta druga jednak zrobiła spore wrażenie. Jest mocno lubiana przez widzów i komplementowana przez chłopaków w hotelu. Bardzo spodobała się Maćkowi i Adamowi, którzy byli z nią na randce zaraz po przyjeździe i zauroczyła się w tym pierwszym. Maciek nieco się na nią otworzył i właśnie o to cały hałas w tym programie.

Przechodząc nieco do sedna, to jest tak, że Marta jest tu krótko i od razu ma odpaść? Wydaje mi się, że nie. Nie zapomnijmy, że jest to przecież show telewizyjne. Na początku wczorajszego odcinka jeszcze byłem tego przekonany, że tak się stanie. Sytuacja zmieniła się jednak o 180 stopni po rozmowie Martyny z Maćkiem, który zarzucił Sandrze, że rozpowiada o jego tajemnicach. Widać było po Martynie, że coś nią tąpnęło i pojawił się mętlik w głowie. Dlaczego więc wybieram Anię?

Ania wpadła do programu jako wariatka, ale jednak gasła z minuty na minutę. Zrobiła troszkę zamieszania przy zmianie par na 24 godziny, ale po prostu musiała, bo takie dostała zadanie od prowadzącej Klaudii. Poza tym, starała się jeszcze coś namieszać podczas puszki Pandory, ale więcej nie zrobiła nic ciekawego. Nie jest zbyt lubiana przez grupę. Tak właściwie to jest, bo jest i nie rzuca się w oczy. Ona na ten moment jest z Latino przez przekłucie balonu przez Martynę, która “podebrała” jej Matta. Matt z kolei nie robił z początku wrażenia na Martynie, ale obecnie zmieniła zdanie i znajduje coraz więcej pozytywów w osobie Matta.

TYPY

Moim zdaniem wyglądać to będzie tak, że Martyna wybierze Matta, Sandra podejdzie do Latino, a Marta do Maćka i po prostu tak zostanie jakiś czas. Ania zostanie bez pary i uważam, że to ona odpadnie podczas dzisiejszego rajskiego rozdania. Kurs w wysokości 6,50 jaki nam BETFAN oferuje jest bardzo zachęcający, co tylko przekonuje mnie takiego wyboru, zwłaszcza że wygrać możemy dokłądnie 286 PLN!

Hotel Paradise - pojedynek typerów

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne

W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze