Bukmacher Superbet punkty naziemne traktuje jako dodatek do głównej, internetowej oferty. Stacjonarnie można typować tylko w wybranych miastach. Zdecydowanie większy komfort obstawiania można uzyskać wybierając zakłady online. Wówczas zagrasz u tego bukmachera z dowolnego miejsca w Polsce. Jak wyglądają punkty stacjonarne Superbet? To wyjaśniamy w tym artykule.

Punkty stacjonarne Superbet nie dla wszystkich

Superbet otrzymał licencję w 2017 roku. Co ciekawe, była to zgoda Ministerstwa Finansów na działalność w punktach stacjonarnych. Dlatego początkowo firma ta mogła kojarzyć się tylko jako bukmacher naziemny. Od 2018 roku powstawały placówki stacjonarne Superbet, w których można było obstawiać mecze. W kolejnych latach bukmacher kontynuował budowę sieci retail, ale w międzyczasie czynił też kroki, żeby uzyskać od Ministerstwa licencję na zakłady online. Tak też stało się w 2020 roku i od tej pory Superbet zaczął działać symultanicznie: online i w terenie.

Tak naprawdę Superbet nigdy nie zbudował na tyle imponującej liczby punktów stacjonarnych, co STS i Fortuna. W chwili obecnej szacuje się, że w całej Polsce jest około 100 punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich pod szyldem Superbet. Lokale te są wyposażone w telewizory z kursami i transmisjami meczów. Co więcej, w placówkach można dokonywać opłaty za kupony kartami debetowymi i kredytowymi.

💡Ze względu na to, że lokale naziemne Superbet nie są tak powszechne, co konkurencyjnego STS-u, nie każdy gracz ma szansę na to, żeby komfortowo typować w tradycyjnej placówce. Często może wiązać się to z dojazdem, dlatego zdecydowanie lepiej zainteresować się internetową wersją tego operatora!

Komfortowa alternatywa

W internecie Superbet działa za pośrednictwem strony superbet.pl i mobilnej aplikacji. To oferta, która dostępna jest przez całą dobę, co daje dużą przewagę nad stacjonarnymi lokalami. Zwykle punkty naziemne zamykane są w godzinach 21:00 – 22:00. W Superbet online również po tych godzinach możesz swobodnie obstawiać.

Co więcej, bukmacherzy online, tacy jak Superbet, oferują kody promocyjne i bonusy za rejestrację. To dotyczy też firmy, której twarzą jest Jerzy Dudek i Jan Błachowicz. W Superbet za aktywacje kodu od zagranie.com otrzymasz powiększone bonusy, które znajdziesz w tym miejscu!

Jak założyć konto online?

Rejestracja w zakładach Superbet nie powinna stanowić dla Ciebie żadnej bariery. Jeśli jesteś pełnoletnią osobą, to bez problemu możesz utworzyć konto w serwisie bukmachera za pośrednictwem naszej strony. Jak to działa? To wyjaśniamy w kilku prostych krokach:

  1. Kliknij w nasz przycisk i przejdź na stronę superbet.pl.
  2. Na Twoim ekranie pokaże się formularz rejestracyjny.
  3. Uzupełnij wszystkie pola rejestracji.
  4. Wpisz: imię, nazwisko, e-mail, nazwę użytkownika, hasło, narodowość, PESEL, kraj zamieszkania i kod promocyjny: ZAGRANIE
    Uwaga! Jesteśmy partnerem bukmachera Superbet, dlatego wpisanie powyższego hasła jest niezbędne, jeśli chcesz odebrać pakiet bonusów na start.
  5. Zaznacz wymagane oświadczenia m.in. o pełnoletności i potwierdź rejestrację.
Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Aplikacja mobilna Superbet

Jeśli już wybierzesz ofertę online zamiast punktów stacjonarnych, to pamiętaj, że możesz do gry wykorzystać również aplikację Superbet. To oprogramowanie od bukmachera, z którego mogą skorzystać użytkownicy posiadający telefony/tablety oparte o system iOS i Android. Aplikacja sprawia, że z tramwaju, autobusu czy restauracji możesz wygodnie korzystać z konta Superbet. Wystarczy mieć tylko dostęp do internetu.

W mobilnej aplikacji wykonasz wszystkie płatności, postawisz kupony przedmeczowe i na żywo, a także odbierzesz przysługujące Ci bonusy. Instalacja aplikacji jest darmowa – możesz ją wykonać z pozycji strony superbet.pl lub App Store (to dotyczy posiadaczy iPhone’a).

Superbet punkty stacjonarne – lista

Tempo tworzenia nowych punktów Superbet w ostatnim czasie spadło, co jest skorelowane z tym, że bukmacher ten wkroczył na rynek zakładów online. Mimo to wciąż powstają nowe lokale stacjonarne. Aktualną listę punktów naziemnych możesz sprawdzić na stronie bukmachera. W zakładce “punkty” wpisz nazwę swojego miasta, a system przedstawi lokale w Twojej okolicy.

Jak znaleźć placówkę Superbet, w której możesz obstawić mecze? Poniżej prezentujemy zrzut ekranu wyszukiwarki, która działa w serwisie superbet.pl.

Superbet punkty stacjonarne - wyszukiwarka

Wybierając odpowiedni lokal, który pasuje względem Twojej lokalizacji, automatycznie dowiesz się, jakie są jego godziny otwarcia.

FAQ

Czy Superbet posiada punkty stacjonarne?

Tak, bukmacher Superbet na terenie Polski posiada własne placówki do przyjmowania zakładów.

Czy bukmacher działa w internecie?

Superbet zdecydowanie aktywniejszy jest w internecie, a jego ofertę znajdziesz na superbet.pl i w mobilnej aplikacji na iOS/Android.

W jaki sposób można typować w Superbet online?

W zakładach online powinieneś zarejestrować konto z kodem promocyjnym "ZAGRANIE", a następnie zweryfikować dane osobowe. Tak utworzony profil może służyć do regularnej gry u tego bukmachera.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze