Sunderland – Leicester: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.03.2024

Fatawu podczas meczu Leciester

Gdzie oglądać Sunderland – Leicester? Aktualny lider Championship wpadł w dołek formy i nie wygrał do 3 kolejek! Tym razem Lisy zmierzą się na wyjeździe z Sunderlandem, a starcie to zapowiada się wybornie! Poniżej znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć mecz 36. kolejki Championship na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Sunderland – Leicester na żywo w TV

Rywalizacja Sunderlandu z Leicester City będzie jednym z kilku wtorkowych spotkań na poziomie angielskiej Championship! Mecz ten zapowiada się ciekawie, bo oba zespoły chcą awansować do Premier League i obydwa szukają przełamania w lidze! Sama batalia ma rozpocząć się 5. marca 2024 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. W naszym kraju potyczki Championship nie cieszą się gigantyczną popularnością, w związku z czym niestety nie będzie możliwości obejrzenia tego starcia na żywo w TV. Pozostało zatem odszukać stream online w Internecie, w czym za moment nieco pomogę! 

Sunderland – Leicester gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli danego spotkania nie można obejrzeć na żywo w TV, to warto zajrzeć do Internetu i tam poszukać odpowiedniej transmisji – to naturalny tok myślenia kibica. I faktycznie, w sieci znaleźć można całkowicie legalny i bezpieczny stream online z tego hitu angielskiej Championship. Jeżeli macie konto u bukmachera STS, to po zalogowaniu się na nie i obstawieniu dowolnego kuponu, będziecie w stanie zobaczyć opisywany mecz na żywo! Poniżej więcej informacji o streamie online w STS TV:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Sunderland – Leicester i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Sunderland – Leicester?

Jeżeli we wtorkowy wieczór nie będziecie mieli dostępu do komputera, czy laptopa, to absolutnie nic straconego! Na swój telefon z systemem IOS lub Android możecie bowiem pobrać bezpłatną aplikację mobilną STS i także z jej poziomu będziecie w stanie obejrzeć starcie Sunderlandu z Leicester na żywo i prawie za darmo! Mam nadzieję, że przysłużyłem Wam się tym tekstem, a zatem dziękuję serdecznie za uwagę i życzę możliwie najlepszych emocji podczas batalii na Stadium of Light!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze