Ostatnio gracze u bukmacherów coraz częściej szukają alternatyw. Jedną z nich są sporty wirtualne, czy betgames. Na drugą z tych kategorii jest teraz do wykorzystania bonus bukmacherski w STS, w ramach którego firma rozda aż 20 000 złotych. Dla zwycięzcy każdego z etapów przewidziane jest 2 500 złotych, więc sprawdźcie, jak można o to powalczyć.

SPRAWDŹ bonus bukmacherski w STS na betgames!

Betgames to ostatnimi czasy coraz popularniejsza alternatywa dla standardowych zakładów bukmacherski. Firmy coraz chętniej rozwijają swoją ofertę, a jednym z prekursorów jest niewątpliwie STS. Ten bukmacher postawił na zwiększanie liczby zakładów w przypadku betgames, a teraz dodał do tego ciekawy bonus bukmacherski. W ramach niego rozda aż 25 000 złotych, więc warto sprawdzić, jak można zgarnąć, chociaż część tej kwoty.

STS ranking

Od poniedziałku do piątku wystarczy typować dowolne gry w STS z sekcji betgames. Z kolei w sobotę należy obstawiać Polski Stół. We wszystkie te dni można zdobywać punkty do rankingu. Te liczone są ze wzoru: wygrana – stawka. Wszystkie oczka doliczane są automatycznie przy rozliczaniu zakładu. Cała akcja podzielona jest na etapy, a zwycięzca każdego z nich zgarnie 2 500 złotych, a łącznie bukmacher rozda aż dziesięć razy tyle. Warto jednak pamiętać, że za każdym razem wygrywa najlepsza 50, więc warto się starać. 

To nie koniec też bonusów bukmacherskich w STS. Z kodem promocyjnym ZAGRANIE, który należy podać podczas rejestracji, otrzymacie też:

  • 100 procent do 1200 złotych od depozytu
  • 230 złotych zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze