STS sponsorem reprezentacji Polski do 2026 roku!

Robert Lewandowski

Jednym z największych i najaktywniejszych na polskim rynku bukmacherem jest STS. Ostatnio poinformował on o przedłużeniu współpracy z reprezentacją Polski, którą w będzie wspierał przynajmniej do 2026 roku.

STS oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski do 2026!

Bukmacher STS poinformował dziś za pośrednictwem swoich kanałów w social mediach o przedłużeniu umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, na mocy której pozostaje oficjalnym sponsorem seniorskiej reprezentacji Polski mężczyzn aż do 31 lipca 2026 roku. Współpraca obu stron trwa od lipca 2014 roku i jest bardzo owocna. Ostatnim dużym projektem STS związanym z naszą kadrą narodową była akcja #12zawodnik zrzeszająca kibiców podczas rozgrywanych w ubiegłym roku mistrzostw świata w Katarze.

Wieść o przedłużeniu współpracy jest świetną informacją dla typerów, którzy szukają zakładów na mecze reprezentacji Polski, ponieważ ze względu na współpracę STS z Polskim Związkiem Piłki Nożnej klienci tego bukmachera mogli liczyć na bardzo szeroką ofertę zakładów dotyczących meczów reprezentacji. Należy zatem oczekiwać, że w najbliższych miesiącach ujrzymy jeszcze wiele ciekawych inicjatyw i promocji bukmacherskich związanych z naszą narodową reprezentacją.

Skorzystaj z oferty oficjalnego sponsora reprezentacji Polski, klikając w poniższy banner.

sts zbr

Obrazek w tle: fot. Ding Xu / Xinhua / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze