STS logowanie | Jak założyć konto i zalogować się w STS?

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Logowanie STS

Jeśli chcesz zalogować się na konto STS, to możesz to zrobić po rejestracji konta tymczasowego lub stałego. Logowanie przebiega w ten sam sposób na obu rodzajach kont. Podczas tego procesu należy znać login i hasło, a wszystkie te informacje zawierasz rejestrując się w STS. To bukmacher, u którego po pierwszym logowaniu może czekać na ciebie bonus bez depozytu. Wszystko zależy od tego, czy prawidłowo założysz konto z naszym kodem promocyjnym i wykonasz proste zadanie. Wówczas na początku otrzymasz kilka ciekawych bonusów powitalnych.

STS logowanie 2024
Kod promocyjny STSZAGRANIE
Zakład bez ryzyka0 zł 100 zł
tylko z kodem promocyjnym
Bonus od 1. depozytu100% do 100 zł
Bonus od 2. depozytu50% do 200 zł
Bonus od 3. depozytu50% do 300 zł
Bonus za zadania60 zł

Logowanie do STS nie sprawi ci żadnych trudności, jeśli pamiętasz swoje dane, czyli login i hasło. Dla osób, które mają z tym problem została stworzona funkcja przypomnienia hasła. W ten sposób nawet po długim czasie bezczynności konta – wciąż można je reaktywować do działania.W zakładach bukmacherskich grać można online i w punktach stacjonarnych. W tej pierwszej opcji STS wymaga zarejestrowania konta i zalogowania się na swój profil użytkownika. Dzięki temu można uzyskać dostęp do płatności i kuponów, które chcesz wytypować. W zakładach internetowych zawsze trzeba stworzyć profil użytkownika, żeby kontynuować grę u bukmachera. W trybie stacjonarnym wystarczy kupon, ale w zakładach online logowanie jest koniecznością. Tak jest właśnie w STS, który umożliwia korzystanie z konta na stronie sts.pl i aplikacji mobilnej.

STS rejestracja – konto stałe lub konto tymczasowe

Aby zalogować się na konto STS każdy użytkownik musi przejść przez rejestrację. Nowe konto można założyć w serwisie online bukmachera i aplikacji mobile. Opcjonalnie bukmacher pozwala na rejestrację również w jednym z lokali naziemnych. To właśnie dzięki tej czynności można na start uzyskać STS bonus.

W przypadku bonusów STS nie rozróżnia użytkowników na konta stałe i tymczasowe. Pełny zestaw promocji czekać na każdego gracza – tego, co już zweryfikował dane osobowe oraz tego, który wciąż planuje to zrobić. Jaka jest różnica pomiędzy tymi rejestracjami? To że konto stałe posiada zweryfikowany dokument tożsamości, a tymczasowe bazuje na informacjach podanych podczas szybkiej rejestracji.

Formularz rejestracyjny STS.

STS pełna rejestracja – zalety

Przy pełnej rejestracji zalogowanie się na konto i obstawianie zakładów nie jest ograniczone limitem stawek. Korzystając z konta tymczasowego prędzej lub później dojdziesz do limitu stawek, który wynosi 5000 PLN. Jeśli przekroczysz ten próg, to dalsza gra nie będzie możliwa. Na koncie stałym takie limity nie istnieją i użytkownicy mogą obstawiać za znacznie wyższe kwoty.

Zweryfikowanie konta nie tylko wiąże się z większą swobodą w grze, ale też zarządzaniu swoim kapitałem. Na koncie tymczasowym użytkownik posiada zamrożone środki, których nie można wypłacić. Owszem, można z nich korzystać przy stawianiu kuponów, ale wypłata jest niemożliwa. Po pełnej rejestracji dowolnie wypłacisz pieniądze z konta STS na swój rachunek bankowy.

STS rejestracja konta tymczasowego – zalety

STS poszedł nowym użytkownikom na rękę, dlatego po założeniu konta tymczasowego oferuje od razu wszystkie bonusy na start. To na pewno największa zaleta tego rodzaju rejestracji, bo w krótkim czasie można odebrać darmowy zakład i pozostałe gratyfikacje od tego bukmachera. W tym miejscu warto przypomnieć nasz STS kod promocyjny, który gwarantuje udział w najlepszej ofercie dla nowych klientów.

Konto tymczasowe może podobać się też ze względu szybkość rejestracji i brak wymogu posiadania dokumentu tożsamości. To pozwala wykonać rejestrację np. w podróży, poza domem, kiedy to użytkownik nie posiada dowodu osobistego i paszportu.

Rejestracja w STS

Konto STS rejestruje się w kilku krokach za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie sts.pl. Przy rejestracji podaje się informacje o sobie, adres e-mail, numer telefonu i kod bonusowy. W kontekście logowania STS warto zapamiętać po rejestracji login i hasło, bo później będziesz ich używał do codziennego logowania u tego bukmachera.

Wykonanie rejestracji STS to tak na dobrą sprawę wprowadzenie danych do formularza oznaczonego jako dane do konta STS i dane osobowe. Oto, co dokładnie trzeba wpisać:

  • Dane do konta STS: e-mail, hasło, numer telefonu, kod promocyjny.
  • Dane osobowe: imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL, kod SMS (przesłany przez bukmachera na podany adres).

Szybka rejestracja

Bukmacher STS opinie ma raczej nienaganne, a co wpływa na tak dobrą ocenę, to też szybka rejestracja. W tym przypadku to nie tylko nazwa, bo naszym zdaniem konto w STS zakłada się najszybciej spośród wszystkich bukmacherów internetowych. Moduł rejestracji działa dynamicznie, a uzupełnienie kilku pól zajmuje dosłownie mniej niż minutę. To że bukmacher nie wymaga dowodu osobistego znacznie skraca tworzenie profilu nowego gracza. Gdyby trzeba było dołączyć skany dokumentu tożsamości, to wszystko zajmowałoby nieco więcej czasu.

Po szybkiej rejestracji gracz może w dowolnie pasującym terminie zweryfikować konto. W tym przypadku nie trzeba oglądać się limit czasowy, ponieważ STS takowego nie nałożył. Tak naprawdę pełna rejestracja potrzebna jest ci do tego, żeby wypłacić środki i znieść limit stawek.

STS logowanie przez aplikację

W aplikacji STS zalogujesz się tymi samymi danymi, które wykorzystasz na stronie sts.pl. Posiadając login, czyli adres e-mail, jaki podałeś przy rejestracji i hasło – zalogujesz się w aplikacji na iOS i Android. Oczywiście wcześniej trzeba pobrać to oprogramowanie na swój telefon lub tablet. Po zainstalowaniu apki możesz przystąpić do logowania.

STS mobile oferuje również stronę internetową, którą uruchomisz bez pobierania aplikacji. Tam również czekają na ciebie wszystkie zakłady bukmacherskie, a logując się wpisujesz te same dane, co w aplikacji. Wpisując hasło pamiętaj, żeby nie był włączony caps lock, bo wówczas hasło może zostać błędnie wprowadzone, co uniemożliwi logowanie.

STS logowanie online — zalety konta tymczasowego

Logując się online w STS na konto tymczasowe do dyspozycji masz pełną ofertę tego bukmachera przez całą dobę. Konto tymczasowe wpływa tylko na wypłaty i limit stawek – poza tym oferta jest tak samo bogata dla użytkowników tymczasowych, jak i tych stałych. Mogą oni korzystać ze wszystkich promocji STS i zakładów. Na koncie tymczasowym obstawiać można zakłady sportowe, sporty wirtualne i Betgames. W serwisie online bukmachera i aplikacji mobile działają też transmisje live w STS TV.

Panel logowania w STS.

STS rejestracja bez dowodu — jak się odbywa

Do rejestracji bez dowodu w STS nie trzeba szukać specjalnej funkcji, ponieważ ogólna rejestracja u tego bukmachera, gwarantuje udział w tym procesie. Nowe konto bez dowodu początkowo zakłada każdy użytkownik STS. W formularzu rejestracyjnym, nawet jeśli byś chciał, to nie ma możliwości dołączenia skanów dokumentu tożsamości. Można to zrobić później – po rejestracji i pierwszym zalogowaniu się na konto.

Jak założyć pełne konto w zakładach STS

Pełne konto w STS założysz dopiero wtedy, kiedy wykonasz szybką rejestrację i zalogujesz się na swój profil u tego bukmachera. Kiedy już to zrobisz, to przygotowując skany/zdjęcia (obustronne) dokumentu tożsamości – możesz wykonać pełną rejestrację. Wystarczy wejść w ustawienia swojego konta i zweryfikować konto. To wymaga podania dodatkowych danych m.in. adresu zamieszkania, a przede wszystkim dołączenia dowodu osobistego lub paszportu. Po tej czynności bukmacher powinien przystąpić do weryfikacji konta, a o jej wynikach zostaniesz poinformowany e-mailowo. Jeśli wszystko będzie się zgadzać – zostaniesz stałym klientem STS.

STS logowanie — problem z rejestracją

Zdajemy sobie sprawę, że czasami użytkownik może trafić na problem z logowaniem lub rejestrację. Częstą przyczyną jest uruchomiony caps lock na klawiaturze, który wprowadza wielkie znaki do hasła. Wiadomo, że hasło rozróżnia małe i wielkie litery, dlatego przycisk ten może wpływać na błędne wprowadzenie odpowiednich danych. Bywają sytuację, że użytkownik chce założyć konto w STS, ale nie może tego zrobić. Dlaczego? Bo już w przeszłości rejestrował się u tego bukmachera. Jak wiadomo, nie można tworzyć podwójnych kont w STS, dlatego taka rejestracja nie dojdzie do skutku. W takiej sytuacji najlepiej uruchomić procedurę związaną z przypomnieniem hasła.

Funkcja zapomniałem hasła w STS.

Co otrzymasz po zalogowaniu w STS?

Pierwszym prezentem na STS zakłady bukmacherskie po zalogowaniu się jest bonus bez ryzyka i bonus od depozytu.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł

Jeden z najlepszych bonusów STS po zalogowaniu się nowego gracza, to zakład bez ryzyka. W naszym przypadku ubezpieczenie dotyczy stawki 100 zł. Po wykonaniu wpłaty min. 50 zł użytkownik ma możliwość postawienia pierwszego zakładu z gwarancją ubezpieczenia stawki. To sprawia, że porażka takiego kuponu – pozwala uzyskać zwrot. Maksymalnie w cashbacku od STS otrzymuje się 100 złotych, a pieniądze te są zwolnione z warunków obrotu (jeśli zakład będzie postawiony z konta depozytowego).

Pozostałe bonusy i promocje

Ważnym elementem powitalnej oferty STS jest bonus, a w zasadzie bonusy od depozytu do 600 zł. Składa się on z trzech wpłat – 100% do 100 zł od pierwszej, 50% do 200 zł od drugiej i 50% do 300 zł od trzeciej. Uzyskując ten bonus od wpłaty – należy obrócić środki dwa razy przed wypłatą ich na konto bankowe. A jak wiesz – do tego będzie potrzebna również weryfikacja danych osobowych.

Wisienką na torcie jest całkiem ciekawy bonus 60 zł, który można otrzymać po wykonaniu 6 zadań w serwisie STS. Bukmacher stopniowo odblokowuje kolejne zadania i zachęca w ten sposób nowego gracza do próbowania swoich sił w różnych rodzajach zakładów bukmacherskich.

STS jest zaangażowany nie tylko w bonusy powitalne, ale też stałe promocje. U tego bukmachera można zgarnąć również bonusy w sportach wirtualnych, Betgames i na e-sport. To firma oferują wiele konkursów z okazji wydarzeń sportowych: meczów Ligi Mistrzów, spotkań polskiej reprezentacji lub turniejów tenisowych.

STS login online — aktywacja konta

Aby aktywować konto online przed pierwszym zalogowaniem się, po rejestracji należy otworzyć skrzynkę e-mail i wejść w link weryfikacyjny przysłany od STS. On przekieruje cię do strony STS, gdzie będziesz mógł wykonać logowanie. To standardowa procedura, która weryfikuje poprawność podanego adresu e-mail. Przy kolejnych logowaniach odwiedzanie skrzynki e-mail nie będzie konieczne.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze