STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Logowanie STS

Jeśli chcesz zalogować się na konto STS, to możesz to zrobić po rejestracji konta tymczasowego lub stałego. Logowanie przebiega w ten sam sposób na obu rodzajach kont. Podczas tego procesu należy znać login i hasło, a wszystkie te informacje zawierasz rejestrując się w STS. To bukmacher, u którego po pierwszym logowaniu może czekać na ciebie bonus bez depozytu. Wszystko zależy od tego, czy prawidłowo założysz konto z naszym kodem promocyjnym. Wówczas na początku otrzymasz kilka ciekawych bonusów powitalnych.

STS logowanie 2021 – Pakiet 1504 zł ✔️
Kod promocyjny STS ZAGRANIE
Bonus bez depozytu 30 zł
Bonus od depozytu 100% do 1200 zł
Zakład bez ryzyka 234 zł
Bonus na BetGames 20 zł
Bonus na wirtuale 20 zł
+ Bonus na esporty 25 zł
+ Bonus “Zaproś kumpla” 50 zł
Ostatnia aktualizacja 18.10.2021

W zakładach bukmacherskich grać można online i w punktach stacjonarnych. W tej pierwszej opcji STS wymaga zarejestrowania konta i zalogowania się na swój profil użytkownika. Dzięki temu można uzyskać dostęp do płatności i kuponów, które chcesz wytypować. W zakładach internetowych zawsze trzeba stworzyć profil użytkownika, żeby kontynuować grę u bukmachera. W trybie stacjonarnym wystarczy kupon, ale w zakładach online logowanie jest koniecznością. Tak jest właśnie w STS, który umożliwia korzystanie z konta na stronie sts.pl i aplikacji mobilnej.

Logowanie do STS nie sprawi ci żadnych trudności, jeśli pamiętasz swoje dane, czyli login i hasło. Dla osób, które mają z tym problem została stworzona funkcja przypomnienia hasła. W ten sposób nawet po długim czasie bezczynności konta – wciąż można je reaktywować do działania.

STS rejestracja – konto stałe lub konto tymczasowe

Aby zalogować się na konto STS każdy użytkownik musi przejść przez rejestrację. Nowe konto można założyć w serwisie online bukmachera i aplikacji mobile. Opcjonalnie bukmacher pozwala na rejestrację również w jednym z lokali naziemnych. To właśnie dzięki tej czynności można na start uzyskać STS bonus, który kojarzony jest z freebetem, ale też zakładem bez ryzyka i bonusem od wpłaty.

W przypadku bonusów STS nie rozróżnia użytkowników na konta stałe i tymczasowe. Pełny zestaw promocji czekać na każdego gracza – tego, co już zweryfikował dane osobowe oraz tego, który wciąż planuje to zrobić. Jaka jest różnica pomiędzy tymi rejestracjami? To że konto stałe posiada zweryfikowany dokument tożsamości, a tymczasowe bazuje na informacjach podanych podczas szybkiej rejestracji.

STS pełna rejestracja – zalety

Przy pełnej rejestracji zalogowanie się na konto i obstawianie zakładów nie jest ograniczone limitem stawek. Korzystając z konta tymczasowego prędzej lub później dojdziesz do limitu stawek, który wynosi 5000 PLN. Jeśli przekroczysz ten próg, to dalsza gra nie będzie możliwa. Na koncie stałym takie limity nie istnieją i użytkownicy mogą obstawiać za znacznie wyższe kwoty.

Zweryfikowanie konta nie tylko wiąże się z większą swobodą w grze, ale też zarządzaniu swoim kapitałem. Na koncie tymczasowym użytkownik posiada zamrożone środki, których nie można wypłacić. Owszem, można z nich korzystać przy stawianiu kuponów, ale wypłata jest niemożliwa. Po pełnej rejestracji dowolnie wypłacisz pieniądze z konta STS na swój rachunek bankowy.

STS rejestracja konta tymczasowego – zalety

STS poszedł nowym użytkownikom na rękę, dlatego po założeniu konta tymczasowego oferuje od razu wszystkie bonusy na start. To na pewno największa zaleta tego rodzaju rejestracji, bo w krótkim czasie można odebrać darmowy zakład i pozostałe gratyfikacje od tego bukmachera. W tym miejscu warto przypomnieć nasz STS kod promocyjny, który gwarantuje udział w najlepszej ofercie dla nowych klientów.

Konto tymczasowe może podobać się też ze względu szybkość rejestracji i brak wymogu posiadania dokumentu tożsamości. To pozwala wykonać rejestrację np. w podróży, poza domem, kiedy to użytkownik nie posiada dowodu osobistego i paszportu.

Rejestracja w STS

Konto STS rejestruje się w kilku krokach za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie sts.pl. Przy rejestracji podaje się informacje o sobie, adres e-mail, numer telefonu i kod bonusowy. W kontekście logowania STS warto zapamiętać po rejestracji login i hasło, bo później będziesz ich używał do codziennego logowania u tego bukmachera.

Wykonanie rejestracji STS to tak na dobrą sprawę wprowadzenie danych do formularza oznaczonego jako dane do konta STS i dane osobowe. Oto, co dokładnie trzeba wpisać:

  • Dane do konta STS: e-mail, hasło, numer telefonu, kod promocyjny.
  • Dane osobowe: imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL, kod SMS (przesłany przez bukmachera na podany adres).

Szybka rejestracja

Bukmacher STS opinie ma raczej nienaganne, a co wpływa na tak dobrą ocenę, to też szybka rejestracja. W tym przypadku to nie tylko nazwa, bo naszym zdaniem konto w STS zakłada się najszybciej spośród wszystkich bukmacherów internetowych. Moduł rejestracji działa dynamicznie, a uzupełnienie kilku pól zajmuje dosłownie mniej niż minutę. To że bukmacher nie wymaga dowodu osobistego znacznie skraca tworzenie profilu nowego gracza. Gdyby trzeba było dołączyć skany dokumentu tożsamości, to wszystko zajmowałoby nieco więcej czasu.

Po szybkiej rejestracji gracz może w dowolnie pasującym terminie zweryfikować konto. W tym przypadku nie trzeba oglądać się limit czasowy, ponieważ STS takowego nie nałożył. Tak naprawdę pełna rejestracja potrzebna jest ci do tego, żeby wypłacić środki i znieść limit stawek.

STS logowanie przez aplikację

W aplikacji STS zalogujesz się tymi samymi danymi, które wykorzystasz na stronie sts.pl. Posiadając login, czyli adres e-mail, jaki podałeś przy rejestracji i hasło – zalogujesz się w aplikacji na iOS i Android. Oczywiście wcześniej trzeba pobrać to oprogramowanie na swój telefon lub tablet. Po zainstalowaniu apki możesz przystąpić do logowania.

STS mobile oferuje również stronę internetową, którą uruchomisz bez pobierania aplikacji. Tam również czekają na ciebie wszystkie zakłady bukmacherskie, a logując się wpisujesz te same dane, co w aplikacji. Wpisując hasło pamiętaj, żeby nie był włączony caps lock, bo wówczas hasło może zostać błędnie wprowadzone, co uniemożliwi logowanie.

STS logowanie online — zalety konta tymczasowego

Logując się online w STS na konto tymczasowe do dyspozycji masz pełną ofertę tego bukmachera przez całą dobę. Konto tymczasowe wpływa tylko na wypłaty i limit stawek – poza tym oferta jest tak samo bogata dla użytkowników tymczasowych, jak i tych stałych. Mogą oni korzystać ze wszystkich promocji STS i zakładów. Na koncie tymczasowym obstawiać można zakłady sportowe, sporty wirtualne i Betgames. W serwisie online bukmachera i aplikacji mobile działają też transmisje live w STS TV.

STS rejestracja bez dowodu — jak się odbywa

Do rejestracji bez dowodu w STS nie trzeba szukać specjalnej funkcji, ponieważ ogólna rejestracja u tego bukmachera, gwarantuje udział w tym procesie. Nowe konto bez dowodu początkowo zakłada każdy użytkownik STS. W formularzu rejestracyjnym, nawet jeśli byś chciał, to nie ma możliwości dołączenia skanów dokumentu tożsamości. Można to zrobić później – po rejestracji i pierwszym zalogowaniu się na konto.

Jak założyć pełne konto w zakładach STS

Pełne konto w STS założysz dopiero wtedy, kiedy wykonasz szybką rejestrację i zalogujesz się na swój profil u tego bukmachera. Kiedy już to zrobisz, to przygotowując skany/zdjęcia (obustronne) dokumentu tożsamości – możesz wykonać pełną rejestrację. Wystarczy wejść w ustawienia swojego konta i zweryfikować konto. To wymaga podania dodatkowych danych m.in. adresu zamieszkania, a przede wszystkim dołączenia dowodu osobistego lub paszportu. Po tej czynności bukmacher powinien przystąpić do weryfikacji konta, a o jej wynikach zostaniesz poinformowany e-mailowo. Jeśli wszystko będzie się zgadzać – zostaniesz stałym klientem STS.

STS logowanie — problem z rejestracją

Zdajemy sobie sprawę, że czasami użytkownik może trafić na problem z logowaniem lub rejestrację. Częstą przyczyną jest uruchomiony caps lock na klawiaturze, który wprowadza wielkie znaki do hasła. Wiadomo, że hasło rozróżnia małe i wielkie litery, dlatego przycisk ten może wpływać na błędne wprowadzenie odpowiednich danych. Bywają sytuację, że użytkownik chce założyć konto w STS, ale nie może tego zrobić. Dlaczego? Bo już w przeszłości rejestrował się u tego bukmachera. Jak wiadomo, nie można tworzyć podwójnych kont w STS, dlatego taka rejestracja nie dojdzie do skutku. W takiej sytuacji najlepiej uruchomić procedurę związaną z przypomnieniem hasła.

Co otrzymasz po zalogowaniu w STS?

Pierwszym prezentem na STS zakłady bukmacherskie po zalogowaniu się jest bonus bez depozytu 30 PLN. To freebet, który otrzymuje się za rejestrację z kodem promocyjnym od Zagranie. Oferta ta funkcjonuje bez depozytu, więc w tym przypadku wystarczy wejść na swój profil gracza, żeby pojawił się bonus na twoim koncie. Bukmacher daje sobie kilka godzin na przyznanie tego bonusu, ale najczęściej pojawia się on już po pierwszym logowaniu.

Dodatkowo przy kolejnych próbach logowania można odebrać bonusy od wpłaty: zakład bez ryzyka i 100% od depozytu. Promocje te uzupełniają pakiet powitalny w STS.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 234 zł

Jeden z najlepszych bonusów STS po zalogowaniu się nowego gracza, to zakłada bez ryzyka. W naszym przypadku ubezpieczenie dotyczy stawki aż 234 PLN. Po wykonaniu wpłaty użytkownik ma możliwość postawienia pierwszego zakładu z gwarancją ubezpieczenia stawki. To sprawia, że porażka takiego kuponu – pozwala uzyskać zwrot stawki. Maksymalnie w cashbacku od STS otrzymuje się 234 złotych, a pieniądze te są zwolnione z warunków obrotu.

Pozostałe bonusy i promocje

Ważnym elementem powitalnej oferty STS jest bonus 100% do 1200 PLN. Uzyskując ten bonus od wpłaty – należy obrócić środki trzy razy przed wypłatą ich na konto bankowe. A jak wiesz – do tego będzie potrzebna również weryfikacja danych osobowych.

STS jest zaangażowany nie tylko w bonusy powitalne, ale też stałe promocje. U tego bukmachera można zgarnąć również bonusy w sportach wirtualnych, Betgames i na e-sport. To firma oferują wiele konkursów z okazji wydarzeń sportowych: meczów Ligi Mistrzów, spotkań polskiej reprezentacji lub turniejów tenisowych.

STS login online — aktywacja konta

Aby aktywować konto online przed pierwszym zalogowaniem się, po rejestracji należy otworzyć skrzynkę e-mail i wejść w link weryfikacyjny przysłany od STS. On przekieruje cię do strony STS, gdzie będziesz mógł wykonać logowanie. To standardowa procedura, która weryfikuje poprawność podanego adresu e-mail. Przy kolejnych logowaniach odwiedzanie skrzynki e-mail nie będzie konieczne.

FAQ

Jak zalogować się do STS?

Jeśli chcesz zalogować się do STS, to podaj adres e-mail i ustanowione hasło do logowania podczas rejestracji u tego bukmachera.

Co otrzymam po pierwszym logowaniu w STS?

Po rejestracji z naszym kodem promocyjnym, przy pierwszym logowaniu do STS odbierzesz darmowy zakład 30 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze