W esporcie w najbliższych tygodniach sporo się dzieje. Niemal codziennie rozgrywane są mecze w CS:GO, League of Legends, czy Valorancie. Zbliża się IEM Katowice, a do tego trwa League of Legends European Championship. Z tej okazji w STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie zgarnąć szereg bonusów!

Zgarnij bonusy na esport w STS z kodem promocyjnym!

STS wychodzi naprzeciw fanom esportu i tworzy dla nich wyjątkowe oferty związane z rozgrywkami. Aktualnie w League of Legends trwa najlepsza europejska liga – LEC. Z kolei w świecie Valoranta trwają kwalifikację do VCT, czyli turnieju dającego awans na mistrzostwa świata. A co się dzieje w CS:GO? Gracze rywalizują m.in. w BLAST Premier, a już za moment ruszy Intel Extreme Masters Katowice. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy mają ciekawe promocje.

STS ma z tej okazji dla Was cztery ciekawe oferty, które możecie zdobyć z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE:

  • Pewne 1200 PLN na start,
  • Wygrana lub zwrot do 230 PLN,
  • Pewne 30 PLN FREEBET
  • CASHBACK 50 PLN tygodniowo

1200 PLN na start- Bonus powitalny

W tej ofercie STS proponuje Wam założenie konta, na które następnie trzeba wpłacić środki. Ostateczna kwota bonusu powitalnego jest równa kwocie pierwszej wpłaty. Możesz otrzymać maksymalnie 1200 PLN.

sts grafika bonusowa

Wygrana lub zwrot do 230 PLN

Aby uzyskać zwrot do 230 PLN, musicie założyć konto z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Następnie powinniście wpłacić środki i zagrać kupon. Promocja ta łączy się z bonusem od depozytu!

Pewne 30 PLN FREEBET

Wystarczy, że przy rejestracji swojego konta w polu kodu promocyjnego wpiszesz nasz kod promocyjny, a otrzymasz możliwość darmowego zakładu za 30 złotych.

Cashback do 50 PLN

Najpierw należy zapisać się do konkretnego etapu, pierwszy trwa do czwartku, a drugi od piątku do niedzieli. Następnie wystarczy typować zakłady AKO  z oferty przedmeczowej lub live. Kupony muszą być zawarte oraz rozliczone w trakcie danego etapu. Każdego tygodnia otrzymasz do 50 złotych zwrotu na konto bonusowe, w przypadku, gdy kupony zostaną rozliczone na minus. Wysokość cashbacku jest zależna od Waszych stawek i wynosi 20 procent sumy pieniędzy, za jaką zagracie. Przy czym warto pamiętać, że w pierwszym etapie może być to maksymalnie 30 złotych, a w drugim 20.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły