Fani e-sportu – STS przygotował dla Was bardzo ciekawy bonus! Największy polski bukmacher daje Ci teraz możliwość zgarnięcia dodatkowego bonusu od trafionego kuponu typu SOLO! W każdym tygodniu możesz zgarnąć aż 25 PLN dodatkowych środków na grę. Sprawdź STS bonus i zapoznaj się ze szczegółami promocji! Zapraszam!

Esportowy bonus od STS

Doskonale wiemy, że e-sport rozwija się niezwykle szybko, gracze coraz chętniej typują zdarzenia z tej dziedziny, a kibice z wielką chęcią udają się na największe światowe wydarzenia. Zdaje sobie sprawę z tego STS, który przygotował kolejny ciekawy bonus.

Aby wziąć udział w promocji, musisz się najpierw do niej zapisać na stronie bukmachera. Następnie musisz zagrać kupon typu SOLO z minimalnym kursem 1.85 z oferty na e-sport. Jeśli Twój zakład niestety okaże się przegrany – STS przyzna Ci bonus w wysokości 10% wartości stawki. Kolejne kupony będą sumowane. Maksymalnie w ciągu tygodnia możesz zgarnąć 25 PLN. Limit tygodni? Nie istnieje! Akcja rozpoczęła się 22 stycznia 2020 r. i trwa aż do odwołania!

Oczywiście może się okazać, że jesteś ekspertem i żadna przegrana Cię nie dotknie. Ale czy jeśli jest możliwość – to czy nie warto choć trochę się zabezpieczyć?

STS bonus – co jeszcze do zgarnięcia?

Opisana promocja to tylko jedna z wielu jakie prawie każdego dnia są dostępne u bukmachera STS. Bądź z nami na bieżąco, a nie przegapisz żadnej z nich! A jeśli nie posiadasz jeszcze kont u największego polskiego bukmachera to koniecznie załóż je z kodem promocyjnym: 1259PLN!

Tylko z naszym kodem masz szanse na liczne bonusy od STS. 1200 PLN bonusu od depozytu, 30 PLN na zakład bez ryzyka, freebet w wysokości 29 PLN oraz 20 PLN za pozytywną weryfikację w Typomanii. Zainteresowany? Odwiedź naszą zakładkę STS bonus i dowiedz się jeszcze więcej!