Co jeśli mecz zostanie przełożony lub odwołany? Jak wtedy bukmacher rozliczy twój zakład? Sportowa rywalizacja nie zawsze przebiega zgodnie z planem i na skutek losowych zdarzeń np. opady deszczu mecze bywają przekładane lub są odwoływane. Co, jeśli wytypowałeś kupon w STS, a pojedynek, który obstawiłeś, nie został rozegrany? Sprawdziliśmy, jak w takiej sytuacji zachowuje się bukmacher STS. Czy wypłaci zwrot stawki? O tym dowiesz się z tego artykułu.

Choć to sytuacje rzadkie, to jednak się zdarzają. Kiepskie warunki atmosferyczne mogą być przyczyną przełożenia spotkania tenisowego lub meczu piłkarskiego. Inne losowe zdarzenia także mogą mieć wpływ na termin widowiska sportowego. Mecze bywają przekładane np. wskutek protestów lub innych zamieszek w mieście. Gdy dochodzi do decyzji o odwołaniu meczu, szerokie grono kibiców przeżywa duży zawód. Fanami takiego rozwiązania nie są także typerzy zakładów bukmacherskich. W końcu postawili kupon, który teraz nie zostanie zrealizowany. W takiej sytuacji gracze nerwowo zastanawiają się, jak bukmacher potraktuje ich kupon – czy anuluje wszystkie zakłady? A co jeśli na zakładzie AKO pozostałe typy były wygrane? Nikt przecież nie chce oddawać pewnej wygranej, tylko dlatego, że jeden z meczów został odwołany. Ważne, żeby w takiej sytuacji znać regulamin bukmachera, u którego obstawiasz.

STS jako największy bukmacher w Polsce ma odpowiednie procedury na tak awaryjne przypadki. Co jeśli spotkanie nie zostanie rozegrane, a obstawiłeś typ w zakładach bukmacherskich STS? Oto możliwe scenariusze w przypadku przełożonego meczu, odwołanego spotkania, a także kreczu w tenisie!

STS – co jeśli mecz jest przełożony?

To sytuacja często spotykana na turniejach tenisowych, gdzie mecze rozgrywane są na otwartych kortach. Opady deszczu powodują, że nie ma możliwości rozegrania meczu w pierwotnym terminie. Wówczas spotkania zostają przełożone na kolejny dzień. Podobne sytuacje mogą mieć miejsce w innych dyscyplinach sportowych, gdzie powodem będą inne przypadki. Co wtedy stanie się z twoim kuponem STS?

Jeśli mecz zostanie przełożony na termin do 48 godzin, to STS utrzyma zakład. W ten sposób wystarczy trochę cierpliwości i poczekać na kolejny dzień, kiedy to pojedynek zostanie rozegrany. Natomiast, jeśli pojawi się decyzja o przełożeniu spotkania na bliżej nieokreślony termin np. za tydzień – to w takiej sytuacji STS rozliczy twój typ po kursie 1.00. To w przypadku zakładu pojedynczego będzie oznaczało zwrot stawki, a w sytuacji zakładu AKO – typ ten nie będzie brany pod uwagę przy obliczaniu wygranej.

STS – co jeśli mecz jest odwołany?

Mecz odwołany oznacza, że spotkanie to nie odbędzie się w innym terminie. To duża różnica pomiędzy meczem przełożonym, który w założeniu ma zostać rozegrany, ale o innej, niż zakładano, porze. Jak STS rozliczy zakład w przypadku odwołanego meczu? W takiej sytuacji bukmacher STS przyjmuje zasadę, że zakład na odwołane spotkanie rozlicza jako zwrot. To w istocie przyjęcie kursu 1.00 dla selekcji na kuponie z odwołanym spotkaniem. Gdy na kuponie solo znajduje się odwołane spotkanie – otrzymasz zwrot stawki. Jeśli na zakładzie akumulowanym masz odwołany pojedynek, to bukmacher ustali kurs 1.00 dla tej selekcji – gdy trafisz inne typy z kuponu, otrzymasz swoją wygraną bez pierwotnego kursu na odwołany mecz.

Krecz w tenisie – jak rozlicza STS?

W zakładach bukmacherskich bardzo problematycznym tematem jest rozliczanie kreczów w tenisie. Krecz oznacza, że jeden z zawodników poddaje mecz wskutek kontuzji. W takiej sytuacji wygrywa przeciwnik. Jak tenisowy krecz działa w zakładach STS? Bukmacher ten przyjął kilka wariantów rozliczania kreczy.

W podstawowych zakładach na wynik krecz będzie wypłacony jako zwrot stawki. Nie ma tutaj znaczenia, czy wskutek kreczu zwycięży twój faworyt – kupon nie wygra, a ty odbierzesz zwrot stawki. Sytuacja wygląda nieco inaczej przy pozostałych rodzajach zakładów na tenis.

Dla przykładu, jeśli wytypowałeś liczbę setów w spotkaniu: trzy sety, a w piątym secie doszło do kreczu – to twój zakład zostanie rozliczony jako zwycięski. Podobna zasada działa w zakładach na liczbę gemów itd. Gdy zakład został rozliczony, a dopiero później nastąpił krecz, to nie ma to wpływu na wynik twojego kuponu.

Jak rozlicza odwołane i przełożone mecze inny legalny bukmacher, czyli Fortuna? Sprawdziliśmy to w osobnym artykule: https://zagranie.com/fortuna-co-jesli-mecz-jest-przelozony/.

STS – legalny bukmacher i przejrzyste zasady

Jak widzisz, STS ma klarowne zasady dotyczące rozliczania przełożonych i odwołanych meczów. W ten sposób już przed zagraniem kuponu wiesz, co może cię czekać, jeśli pojedynek nie dojdzie do skutku. To jeden z elementów, który wpływa na dobre opinie o STS – dbałość o regulamin i jasne reguły gry. Legalni bukmacherzy mają obowiązek przestrzegania polskiego prawa i stosowanie się do zasad prezentowanych w regulaminie zakładów bukmacherskich.

Zwrot stawek od STS możesz uzyskać nie tylko za odwołany mecz lub krecz w tenisie, ale także za nasz kod promocyjny. Nowi gracze otrzymają zakład bez ryzyka do 230 złotych, jeśli podczas rejestracji wpiszą kod: ZAGRANIE. O działaniu kodu promocyjnego STS więcej przeczytasz w tym miejscu: https://zagranie.com/sts-kod-promocyjny/.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze