Ciągle informujemy Was co możecie zyskać, dzięki rejestracji w STS z naszymi kodami promocyjnymi. Większość wiadomości dotyczy oferty powitalnej dla nowych graczy, a na co mogą liczyć użytkownicy STS, którzy grają u tego bukmachera już od dłuższego czasu? W dzisiejszym tekście przeanalizujemy warunki bonusów dla stałych graczy.

Jeśli nie masz jeszcze konta w STS -> możesz skorzystać z naszej oferty powitalnej! Kliknij w baner!

sts baner

STS bonus dla stałych graczy – kategoria Esport

Jednym z ciekawszych bonusów w STS dla stałych graczy jest promocja dla fanów Esportu. Co trzeba zrobić, żeby wziąć w niej udział? Jaki bonus od bukmachera można zgarnąć?

Przede wszystkim musisz mieć konto w STS -> tutaj znajdziesz zasady jak wykorzystać nasz kod promocyjny 1299PLN.

STS bonus na Esport to okazja do zgarnięcia 25 PLN co tydzień. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto, klikniesz przycisk weź udział, a następnie zawrzesz swój pierwszy kupon. Co istotne, musi być to zdarzenie z kursem minimalnym 1.85 i do tego w singlu. Jeśli zagrany typ nie wejdzie, bukmacher zwróci Ci 10% stawki. Dodatkowo, każdy kolejny kupon będzie sumowany, a maksymalny zwrot od bukmachera to 25 PLN w skali jednego tygodnia. Promocja powtarza się co tydzień, dlatego też stali gracze w STS, a w szczególności fani esportu mają naprawdę ciekawą opcję do wykorzystania.

STS bonus dla starych graczy

Kolejny bonus dla stałych graczy – ekstra 30 PLN w STS

Jedną z najnowszych, ale również najlepszych promocji w STS dla stałych graczy jest opcja „Ekstra 30 PLN”. W tym przypadku bukmacher wynagradza aktywnych użytkowników. Wystarczy, że w skali całego tygodnia dokonasz obrotu na kwotę 200 PLN, a legalny operator przyzna Ci bonus.

WAŻNE! Podobnie, jak w przypadku bonusu za Esport, tak również tutaj – do obrotu zaliczane są kupony z kursem minimalnym 1.85, ale nie musi być to singiel. Aktywacja promocji poprzez potwierdzenie przycisku WEŹ UDZIAŁ. Od tego momentu będzie liczony obrót na Twoim koncie.

Bonus 30 PLN dla stałych graczy w akcji „ekstra 30 PLN” wraca na konto bonusowe, a to oznacza, że przed wypłata konieczny będzie trzykrotny obrót. Innymi słowy, musisz zagrać za 90 złotych, aby wypłacić pieniądze.

STS bonus dla starych graczy  - ekstra 30 pln

Jedna runda promocji trwa od poniedziałku 01:00 do niedzieli 23:59. Akcja trwa do odwołania, a bonusy będą przyznane w ciągu 7 dni. Zapisałeś się już? 😊

BetGames – bonus bez ryzyka dla stałych graczy

Jesteś stałym graczem w STS? To z pewnością słyszałeś już o BetGames – jest to innowacyjna opcja, w której gracze mają możliwość przeniesienia się na wirtualny stół z zakładami na wojnę, pokera i bakarat. Takie zakłady są dostępne tylko i wyłącznie w ofercie bukmachera STS.

W związku z promocją Bezpieczne 20 PLN -> możesz spróbować każdej z wyżej wymienionych gier karcianych. Zgodnie z nazwą, gracz może liczyć na zwrot wysokości 20 PLN, jeśli zawrze kupon solo lub AKO, na którym znajdą się tylko i wyłącznie zakłady BetGames. Zakłady muszą zostać postawione w ciągu 24h. Czas liczony jest od pierwszego postawionego kuponu od startu promocji.

Zwrot za BetGames wraca na konto bonusowe. Aby wypłacić pieniądze musisz dokonać trzykrotnego obrotu na kwotę 60 PLN w kuponach z kursem minimalnym 1.91. Nie ma tutaj ograniczenia do konkretnych zdarzeń.

Z akcji „Bezpieczne 20 PLN” możesz skorzystać tylko jeden raz, jeśli trafisz kupon, pieniądze zostają do Twojej dyspozycji.

Zaproś kumpla – zgarnij bonus w STS!

Jedna z najbardziej popularnych promocji bukmacherskich, która jest dostępna już od dłuższego czasu. Wyjątkowa opcja dla graczy, którzy chcą przyciągnąć przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, a dodatkowo mieć z tego korzyści finansowe.

Jak to zrobić?

W tym przypadku odebraniu bonusu od STS nie będzie zbyt wymagające. Wystarczy zalogować się na swoje konto, wejść do zakładki „Moje konto” -> sekcja „Zaproś kumpla”, a następnie musisz wygenerować link polecający dla znajomego.

STS bonus dla starych graczy  - zaproś kumpla

Uwaga -> w przypadku tej promocji znajomy MUSI zarejestrować się z komputera. Jeśli dokona rejestracji przy użyciu telefonu komórkowego, bonus nie zostanie aktywowany.

Zaproszony znajomy musi dokonać rejestracji poprzez komputer z wskazanego linku, a następnie wpłacić na swoje konto 50 zł i dokonać obrotu na kwotę 150 PLN, z przynajmniej jednym zdarzeniem o kursie powyżej 1,5.

Po spełnieniu tych warunków bonus w formie vouchera otrzymasz drogą mailową do 24h. Możesz również obserwować postępy znajomego w sekcji „Zaproś kumpla”. Otrzymaną kwotę 50 PLN musisz obrócić trzykrotnie na łączną kwotę 150 PLN z kursem minimalnym kuponu 1.91, a następnie będziesz mógł wypłacić pieniądze.

STS – bonus dla stałych graczy w punktach naziemnych!

Największy bukmacher w Polsce nie zapomina również o klientach, którzy nadal lubią obstawiać w punktach naziemnych. W końcu nic nie ma takiego klimatu, jak puszczenie kuponu w placówce legalnego operatora. Jeśli regularnie odwiedzasz punkty STS, to ta promocja z pewnością Cię zaciekawi!

STS w tym przypadku wynagradza aktywność. Jeśli odwiedzisz placówkę naziemną 10,20,25 razy w ciągu miesiąca i zagrasz za minimum 30 PLN – otrzymasz bonusy w wysokości 10% od stawek z przegranych kuponów. Łącznie, możesz otrzymać nawet 150 złotych w formie bonusu dla stałych graczy.

Lubisz grać mniejsze stawki? Taśmy za 5 PLN są Twoją pasją? Nic straconego, również możesz liczyć na bonus od STS dla stałych graczy!

Jeśli 10 razy w miesiącu odwiedzisz punkt stacjonarny bukmachera i zagrasz w każdym przypadku za 5 PLN -> otrzymasz 10 złotych bonusu.

Przy 20 wizytach w punkcie -> bonus wyniesie 20 PLN. Zainteresowany? Aby rozpocząć musisz posiadać zweryfikowaną kartę STS. Bonus pojawi się właśnie na tej karcie i posiada termin 30 dni od chwili przyznania.

4 kupony, 1 gratis

Kolejna propozycja dla stałych klientów STS, którzy regularnie odwiedzają punkty naziemne. Również tutaj konieczne będzie założenie karty u bukmachera. Możesz to zrobić w każdej placówce stacjonarnej.

Aby odebrać bonus, musisz obstawić cztery kupony ze stawką 11 PLN i minimalnym kursem 1.85 w skali jednego tygodnia. Muszą być one obstawione na zweryfikowaną kartę STS.

Po spełnieniu warunków promocji dla stałych graczy punktów naziemnych STS – Twoja karta zostanie doładowana kwotą 11 PLN.

STS bonus dla starych graczy

A Twoim zdaniem, który z bonusów w STS dla stałych graczy jest najciekawszy? Podziel się z nami swoją recenzją bukmachera!

Wszystkie warunki dotyczące bonusu i zasad wykorzystania znajdziecie w tym tekście -> https://zagranie.com/sts-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac