Masz urodziny i zastanawiasz się, czy dzięki temu możesz otrzymać coś w prezencie od STS? Bonus urodzinowy to jedna z form promocji, jaką oferują legalni bukmacherzy online. Czy w STS działa bonus urodzinowy? Ile jako solenizant możesz odebrać? Gdzie jeszcze zyskasz bonus na urodziny? Wszystko to wyjaśnimy w tym artykule.

Interesują cię bonusy bukmacherskie i specjalne promocje? Sprawdź aktualne kody bonusowe i oferty na stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/. Dzięki bonusom możesz odebrać darmowy zakładów lub obstawić kupon bez ryzyka. Dodatkowo bukmacherzy oferują również pieniądze za depozyt.

STS bonus urodzinowy – na czym polega promocja?

Bonusy urodzinowe mają to do siebie, że można je odebrać tylko w dniu swoich urodzin. To jedna ze stałych promocji, jaką bukmacherzy oferują zarejestrowanym klientom. W przypadku STS odebranie prezentu jest bardzo proste. W dniu urodzin automatycznie otrzymasz voucher drogą SMS lub mailową. Wykorzystanie vouchera może skutkować przyznaniem bonusu np. freebetu o wartości kilkudziesięciu złotych.

Czy STS oferuje bonus urodzinowy?

STS posiada wiele bonusów dla stałych graczy m.in. na zakłady AKO, sporty wirtualne, Betgames, a także mecze i wydarzenia sportowe. To bukmacher, który regularnie aktywuje coraz to nowsze oferty specjalne. Klienci, którzy mają urodziny jednak nie mogą liczyć na specjalne traktowanie. STS na chwilę obecną nie oferuje dedykowanego bonusu na urodziny. Ale to nie oznacza, że nie możesz skorzystać z pozostałych promocji tego bukmachera – w ten sposób sam sprawisz sobie prezent!

W STS jest co wybierać, a jeśli do tej pory nie założyłeś konta, to możesz wykorzystać nasz kod promocyjny na bonusy powitalne. Voucher: 1299PLN wpisany przy rejestracji konta pozwoli ci zyskać trzy bonusy w zakładach bukmacherskich:

  • 29 PLN – bonus freebet
  • 30 PLN – zakład bez ryzyka
  • 1200 PLN – bonus 100% od depozytu
STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Tutaj przeczytasz więcej o tym jak wykorzystać bonusy dla nowych graczy od STS: https://zagranie.com/sts-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/.

Masz urodziny, a nie masz konta w STS? Co prawda to nie dedykowany bonus na urodziny, ale w twoim przypadku to dobry prezent na początek przygody z tym bukmacherem. Pamiętaj jednak, że konto w STS możesz zarejestrować tylko pod warunkiem, że masz ukończone 18 lat.

Stałe bonusy w STS

Bonus urodzinowy nie pojawia się w stałych promocjach STS. To jednak nie oznacza tego, że w STS brakuje tego typu bonusów. Wręcz przeciwnie – STS pozwala na wiele swoim stałym graczom.

W ramach promocji dla starych graczy STS oferuje bonusy na zakłady sportowe, ale także sporty wirtualne, e-sport i Betgames. Dla przykładu co jakiś czas bukmacher ten oferuje akcje rankingową na e-sport z pulą nagród 10 tysięcy PLN, gdzie obstawiać e-sport zdobywasz punkty, które możesz zamienić na nagrody. Na pakiet stałych bonusów składa się również:

  • Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne
  • Pewne 20 PLN na sporty wirtualne
  • Ekstra 25 PLN na Betgames
  • Bezpieczne 25 PLN na e-sport
  • Pewne 20 PLN na Betgames

sts bonusy

Trzeba również pamiętać, że STS jest sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, dlatego przy meczach polskiej kadry oferuje ekstra konkursy i bonusy. Promocje pojawiają się także przy innych zdarzeniach np. mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów lub innych imprez sportowych.

Bonus urodzinowy w forBET

Można powiedzieć, że nieco więcej szczęścia niż gracze STS-a mają klienci forBET. Zarejestrowani użytkownicy w zakładach bukmacherskich forBET mogą odebrac bonus urodzinowy. Na czym polega ta promocja?

bonus urodzinowy

Bonus urodzinowy forBET dostępny jest dla wszystkich klientów tego bukmachera. Kto może odebrać bonus? Gracz, który na dystansie ostatnich trzech miesięcy poprzedzających dzień urodzin wpłacił minimum 100 PLN i dokonał jednokrotnego obrotu tą sumą. Co więcej, z oferty mogą skorzystać również nowi gracze forBET, którzy założyli konto przynajmniej 7 dni przed urodzinami lub 7 dni po urodzinach. W przypadku zarejestrowania konta po terminie urodzin po swój bonus powinieneś zgłosić się na adres promocje@iforbet.pl.

Ile otrzymasz w bonusie urodzinowym? Kwota bonusu wynosi 20 PLN. Przed wypłatą środków z konta należy obrócić bonusem x2 w zakładach z kursem minimalnym 2.00. Czas na obrót to 14 dni. Robiąc obrót nie korzystaj z zakładów systemowych, sportów wirtualnych oraz gier karcianych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze