Przedstawiamy promocję dla wszystkich graczy, którzy zdecydują się na założenie konta u legalnego bukmachera forBET. Jedyny w swoim rodzaju forBET bonus urodzinowy! Każda okazja jest dobra na uzyskanie dodatkowych bonusów do gry, a w szczególności w dniu naszych urodzin. Bo kto nie chciałby otrzymać prezentu od samego bukmachera? Specjalna oferta dla wyjątkowych graczy. Poznajcie szczegóły promocji w poniższym artykule.

forBET bonus urodzinowy

Najserdeczniejsze życzenia od bukmachera – czyli forBET bonus urodzinowy

Urodziny to szczególny dzień dla każdego  z nas. Nie może być inaczej w przypadku bukmachera forBET, który codziennie ma okazję obdarowywać swoich graczy specjalnym bonusem na zakłady bukmacherskie. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ marka forBET nastawiona jest na budowanie wyjątkowej więzi ze swoimi klientami. Operator postanowił celebrować urodziny każdego z graczy posiadających konto na jego stronie. Choć w tak niewielkim stopniu może być obecny w dniu Waszych urodzin. Z pewnością każdy zastanawia się co zrobić, by otrzymać opisywany bonus – wystarczy wykazać, chociaż minimalną aktywność podczas obstawiania zakładów wzajemnych. Pamiętajcie, że zdobycie forBET bonusu urodzinowego uzależnione jest od posiadania swojego konta w forBET.

Najlepiej założyć je za pośrednictwem naszej strony i przy użyciu proponowanego przez nas kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymacie dodatkowe środki pieniężne do gry. Wystarczy kliknąć baner poniżej, aby cieszyć się niezwykłymi promocjami dla czytelników Zagranie.com.

Zasady promocji forBET bonus urodzinowy

Po otrzymaniu dodatkowego bonusu, nierozłączną częścią promocji są jej warunki. Jednak nie obawiajmy się skomplikowanych wymogów, ponieważ u bukmachera forBET wszystko jest łatwe i przyjemne. Zobaczcie sami, że zasady są okrojone, a korzyści realne i bardzo duże.

 • Każda osoba biorąca udział w promocji musi posiadać konto bukmacherskie na stronie forBET i wykazywać aktywność w grze.
 • Promocja dotyczy graczy, którzy przez ostatnie 3 miesiące wpłacili minimum 100 zł depozytu i dokonali przynajmniej jednokrotnego obrotu. (Pamiętajcie, żeby zakład został postawiony minimum jeden dzień przed urodzinami, a nie w ich trakcie).
 • Promocja jest przeznaczona zarówno dla nowych, jak i dla stałych graczy.
 • Przyznanie bonusu jest możliwe w przypadku założeniu konta do 7 dni przed i do 7 dni po urodzinach. Jeśli zdecydujecie się na tę drugą opcję, koniecznie zgłoście się po bonus na adres pomoc@iforbet.pl.
 • Gracze, którzy spełniają wszystkie warunki promocji, mają zagwarantowany prezent od bukmachera – dodatkowe 20 zł do gry.
 • Konieczne jest dokonanie dwukrotnego obrotu bonusem po kursie minimalnym 2.0.
 • Czas obrotu bonusem wynosi 14 dni.
 • Do obrotu bonusem zaliczają się wszystkie zakłady z wyjątkiem systemowych oraz zakładów z oferty wirtualne.
 • Promocja forBET bonus urodzinowy przyznawana jest od poniedziałku do piątku.

Jeszcze więcej promocji, bonusów i ofert od forBET i Zagranie.com

Naszym zdaniem legalny bukmacher forBET jest jednym z najciekawszych operatorów w Polsce. Skąd taka opinia? Zakładając, że jest stosunkowo nowym podmiotem organizującym zakłady wzajemnych, to dorównuje bukmacherskiej czołówce. Przede wszystkim bardzo często oferuje swoim graczom najwyższe kursy na rynku, a co za tym idzie najniższe marże. Warto zauważyć, że forBET stara się regularnie wprowadzać nowe promocje dla klientów i zapewniać im transmisje na żywo podczas obstawiania zakładów bukmacherskich. Więcej informacji uzyskacie, po kliknięciu w link – OFERTA forBET.

Szukacie najlepszych ofert promocyjnych u bukmacherów? W pierwszej kolejności powinniście rozważyć założenie konta w forBET. Najlepiej wykonać tę szybką czynność za pośrednictwem naszej strony i z wykorzystaniem proponowanego przez nas kodu promocyjnego: 2350PLN, dla nowych graczy. Co daje użycie kodu podczas rejestracji? Przede wszystkim upoważnia Was do skorzystania ze specjalnej oferty powitalnej, jakiej nie znajdziecie bezpośrednio po wejściu na stronę bukmachera.

 1. W pierwszej kolejności zyskujecie bonus od depozytu– wpłacacie pierwszy depozyt i zyskujecie dodatkowe 100% wpłaconej kwoty. (Pamiętajcie: maksymalna kwota bonusu od pierwszego depozytu wynosi 2000 zł).
 2. Gwarantowany zakład bez ryzyka o wartości 100 zł– zwrot za pierwszy nietrafiony kupon do 100 PLN. W przypadku przegranego zakładu wystarczy napisać wiadomość pod adres marketing@iforbet.pl, a w treści podać swój login. W tytule koniecznie wpisać „Zakład bez ryzyka”.

Jak to bywa przy otrzymywaniu bonusu, należy spełnić określone warunki. W forBET nie są one ciężkie do wykonania. Bonusem należy obrócić 2-krotnie z kursem minimalnym na zdarzenie 1,3 oraz kursem minimalnym kuponu 2,5.

Co wyróżnia legalnego bukmachera forBET? W pierwszej kolejności rozbudowana oferta na wszystkie najpopularniejsze sporty, wiele oryginalnych zakładów specjalnych oraz spora ilość okolicznościowych promocji bukmacherskich, przeznaczonych zarówno dla stałych, jak i dla nowych graczy. Jeśli jesteście zainteresowani innymi promocjami bukmacherskimi, zapraszamy do odwiedzenia zakładki BONUSY BUKMACHERSKIE.