Bonusy na start: 1200 zł + 30 zł + 29 zł

Każdy bukmacher oferuje nowym graczom jakiś pakiet bonusów powitalnych. STS jako największa marka bukmacherska na rynku nie oferuje „jakiegoś” pakietu, ale naprawdę solidny zestaw bonusów umilających pierwsze kroki w zakładach i umożliwiających przetestowanie bukmachera oraz swoich możliwości.

W STS bonus na start wynosi łącznie 1225 zł, jednak my we współpracy z tym bukmacherem ustaliliśmy wyższą kwotę + dodatkowo zakład bez ryzyka, co w sumie daje na start nie 1225 zł, ale 1259 zł!

Oferta bez kodu VS oferta Z KODEM: 1259PLN

Standardowy pakiet bukmachera STS (rejestracja bez kodu „1259PLN”)

1200 zł bonus od depozytu
25 zł darmowy zakład

Podkręcony pakiet STS, dzięki naszej współpracy (rejestracja z kodem „1259PLN”)

✔️ 1200 zł bonus od depozytu
✔️ 29 zł darmowy zakład
✔️ 30 zł zakład bez ryzyka

Chyba nie trzeba mówić, co się bardziej opłaca.

Kliknij w poniższy przycisk i przejdź do rejestracji w STS:

STS Kod Promocyjny « tutaj kliknij po więcej informacji na temat samego kodu promocyjnego – jak działa, gdzie go wpisać, co dokładnie daje.

Bonus od depozytu 1200 zł

Bonus od depozytu to inaczej mówiąc bonus od pierwszej wpłaty przelanej na konto u bukmachera. W STS dodatek ten wynosi 100%, a więc prezent, który gracz otrzyma, jest równy wpłaconej przez niego kwocie. Poniżej poznasz szczegóły dotyczące całej procedury, ponieważ, żeby wypłacić bonus od STS, trzeba najpierw wpłacić własne pieniądze, a później obrócić (zagrać) sprezentowanymi funduszami w określony sposób.

Już tłumaczymy co i jak.

Jak otrzymać?

Jeśli założyłeś już konto z kodem „1259PLN” to pierwszy krok masz za sobą. Następnym będzie wpłata pierwszego depozytu, czyli przelanie pieniędzy (my dziś mówimy o tym, jak wypłacić, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zasileniu konta u bukmachera, sprawdź ten link), które decydujesz się przeznaczyć na grę w STS.

Wybierz sekcję » Wpłata « i kliknij w jedną z dostępnych metod szybkich płatności. STS dysponuje błyskawicznymi przelewami, dzięki czemu Twoje środki od razu zobaczysz na swoim koncie u bukmachera.

W chwili zaksięgowania wpłaty, Twój bonus od depozytu automatycznie zostanie Ci przyznany!

Warto jeszcze przypomnieć, na jakiej zasadzie doliczane są bonusowe środki.

Bonus od depozytu w STS = 100% pierwszej wpłaty

max 1200 zł

Przykład: decydujesz się na początek wpłacić 100 zł na grę – STS w zamian za to daje Ci bonus na dobry początek w wysokości 100 zł, a więc łącznie masz 200 zł. Jeśli jednak chcesz w pełni wykorzystać bonus STS, wpłacasz 1200 zł, bukmacher daje Ci drugie tyle, a więc 1200 zł i w efekcie masz na koncie w STS aż 2400 zł. Jeżeli chciałbyś włożyć za pierwszym razem jeszcze więcej, na przykład 2000 zł, to pamiętaj, że maksymalnie w ramach bonusu STS otrzymasz 1200 zł, a zatem ostatecznie będziesz dysponował kwotą równą 3200 zł.

STS bonus od depozytu jak wypłacić

Jak wypłacić?

Sprezentowanego bonusu STS nie można od razu wypłacić. To logiczne, w końcu bukmacher zbankrutowałby, gdyby rozdawał na lewo i prawo takie kwoty, a każdy by je tylko wypłacał.

Nie oznacza to jednak, że jest to misja nie do wykonania. Wręcz przeciwnie, wystarczy jedynie stosować się do kilku zasad, aby ostatecznie zobaczyć pieniądze na swoim koncie bankowym.

Przepis na sukces nazywa się: obrót.

Obrót bonusem, to inaczej zagranie kilkukrotnością otrzymanej od bukmachera kwoty. W STS wymagany jest 3-krotny obrót, czyli jeśli chcesz wiedzieć, za ile musisz zagrać, aby otrzymany od STS bonus wypłacić, pomnóż go x3.

Przykład: wpłaciłeś 100 zł, otrzymałeś bonus w wysokości 100 zł. Oznacza to, że bukmacher wymaga od Ciebie zagrania za 300 zł (100 zł x 3). Jeśli natomiast wpłaciłeś 1200 zł, otrzymałeś 1200 zł, to należy zagrać już za 3600 zł (1200 zł x 3).

Dodatkowo warto wiedzieć:

 • Kurs całkowity kuponu, który ma się wliczyć do obrotu, musi wynieść minimum 1,91
 • Na kuponie możesz umieścić dowolną liczbę zdarzeń, ważne, aby spełnić wymóg kursowy całego kuponu
 • Do obrotu zaliczają się tylko stawki z wygranych kuponów
 • Nie musisz zagrać za całą kwotę bonusu od razu – swój obrót możesz rozbić na kilka razy (kilka kuponów), ważne, aby ostatecznie zrealizować wymagany obrót, a więc zagranie za trzykrotność bonusu
 • Brak ograniczeń czasowych

Zakład bez ryzyka 30 zł (tylko u nas!)

Zakład bez ryzyka możesz spotkać także pod nazwą cashback. Jego główną zaletą jest to, że pozbawia Cię ryzyka, które normalnie jest nieodłączną częścią zakładów bukmacherskich. Wpłacasz własne pieniądze, obstawiasz za nie, jednak w chwili, gdy Twój typ okaże się błędny, a tym samym kupon przegrany, bukmacher zwraca Ci zainwestowaną stawkę. Zatem krótko mówiąc: możesz albo wygrać, albo nic nie stracić.

Pamiętaj, że zakład bez ryzyka nie wchodzi w standardowy pakiet powitalny STS, jednak dzięki naszej współpracy z tym bukmacherem udało nam się taki bonus załatwić dla naszych czytelników, którzy założą w STS konto z kodem rejestracyjnym „1259PLN”.

Jak otrzymać?

Wpłacając pierwszy depozyt – tylko tyle. W momencie, gdy dokonasz pierwszej wpłaty, nie tylko automatycznie otrzymasz wyżej wspomniany bonus od depozytu, ale też aktywujesz zakład bez ryzyka. Oznacza to, że pierwszy Twój kupon skorzysta z promocji cashback,a Ty w razie pomyłki odzyskasz postawioną stawkę.

STS zakład bez ryzyka jak wypłacić

Jak wypłacić?

Zakład bez ryzyka to ogólnie rzecz biorąc jeden z ulubionych bonusów. W STS zyskuje on jeszcze bardziej w oczach graczy, ponieważ w chwili niepowodzenia zwrot wpływa na konto depozytowe, a więc to, z którego od razu możesz wypłacić pieniądze na swój rachunek bankowy. Zwrócona kwota nie podlega żadnemu obrotowi.

Trzeba podkreślić, że to wyjątkowo korzystne warunki, szczególnie, że u innych bukmacherów zwykle zwrot wraca na konto bonusowe i należy jeszcze zagrać tymi środkami przed wypłatą.

Dodatkowo warto wiedzieć:

 • Nie ma żadnych ograniczeń w kwestii stawki – obstawiasz, za ile chcesz
 • Maksymalny zwrot to 30 zł (minus podatek)
 • Zwrócone pieniądze możesz od razu wypłacić, nie musisz nimi obracać
 • Brak ograniczeń czasowych

Darmowy zakład 25 zł 29 zł

Darmowy zakład to inaczej freebet. Bez wahania można powiedzieć, że to ulubiona forma bonusu, ponieważ w przeciwieństwie do dwóch powyższych – nie wymaga wkładu własnego, co dla początkującego niepewnego typera jest dużym plusem.

Jak otrzymać?

Załóż konto i ponownie możemy powiedzieć – to wszystko. Za samą rejestrację w STS z kodem „1259PLN” należy się 29 zł na darmowy zakład. Dzięki niemu możesz przetestować bukmachera STS bez inwestowania własnych pieniędzy. Bonus zostanie Ci przyznany w ciągu maksymalnie 3 dni od chwili rejestracji.

STS darmowy zakład jak wypłacić

Jak wypłacić?

Podobnie jak bonus od depozytu, darmowy zakład wymaga obrotu, aby móc go wypłacić. Zasady są bardzo podobne. Freebet znajdziesz na koncie bonusowym, a żeby go przelać na swoje konto bankowe, należy zagrać za niego 3-krotnie. Zatem w przypadku freebeta 29 zł, konieczne jest zagranie za 87 zł. Następnie bonus wędruje na konto depozytowe, z którego możesz wypłacić pieniądze.

Dodatkowo warto wiedzieć:

 • Minimalny kurs kuponu wliczającego się do obrotu: 1,91
 • Liczą się do obrotu wyłącznie stawki ze zwycięskich kuponów
 • Obrót możesz rozbić na kilka kuponów 
 • STS nie narzuca na Ciebie ograniczenia czasowego

Metody i proces wypłaty w STS

W STS Twoje konto jest podzielone na 2 części: konto depozytowe i konto bonusowe. Z tego pierwszego możesz wypłacać pieniądze na rachunek bankowy, natomiast na drugim obracasz bonusowymi środkami, które do chwili spełnienia wszystkich warunków obrotu są w pewien sposób zamrożone. Gdy uda Ci się zrealizować zapisy regulaminu promocji, pozostała kwota zostaje przeniesiona na konto depozytowe i wreszcie możesz wypłacić wygraną kasę!

Jak to zrobić? Ile to trwa?

Proces wypłaty w STS stoi na naprawdę wysokim poziomie. Bukmacher ten stworzył swój własny system bezpiecznych i błyskawicznych wypłat STSPay. Dzięki niemu wypłaty realizowane są non stop, a czas oczekiwania na środki wynosi około 15 minut.

STS bonus jak wypłacić za pomocą STSPay

Szybkie wypłaty realizowane są do 12 banków:

 • mBank
 • ING Bank Śląski
 • PKO BP
 • Bank Pekao S.A.
 • Millennium
 • Santander
 • Alior Bank
 • Inteligo
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • Getin Bank
 • Noble Bank
 • BNP Paribas

Jeśli nie znalazłeś swojego banku na powyższej liście, to spokojnie – wciąż możesz grać i wygrywać w STS, jednak czas oczekiwania na wypłatę środków może być po prostu trochę dłuższy.

Powodzenia!

Zaloguj się aby dodawać komentarze