“Widzowie to akceptują, widzowie tego oczekują”… Znów wraca GROMDA! Tym razem w nieco innej odsłonie. Organizatorzy postanowili wykorzystać letnią aurę, aby stworzyć niepowtarzalny klimat dzisiejszego wydarzenia. Czym tym razem zaskoczy nas Gromda? Palmy, plaża, drinki, ratowniczki rodem ze słonecznego patrolu? Miejmy nadzieję, że organizatorów nie zaskoczy ewentualna burza i intensywne opady deszczu, choć oni sami zapowiadają, że są przygotowani nawet na przeniesienie wydarzenia w zadaszone miejsce.

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

betclic-bez-ryzyka

 

O dzisiejszej gali śmiało możemy powiedzieć, że jest nieco inna niż wszystkie, ale nie tylko z uwagi na scenerię. W dużej mierze zobaczymy na niej zawodników, którzy walczyli już na gołe pięści, ale choć nie są gwiazdami organizacji i nie poszło im w ich pierwszych występach, to w klatce zostawili sporo zdrowia i pokazali charakter, jakiego wielu brakuje. Z refleksjami po porażkach po kolejnych przygotowaniach wracają do Fight Clubu.
Dzisiejsze wydarzenie typuję razem z Betclic, który jest oficjalnym bukmacherem organizacji Gromda. Chcesz odebrać najlepszy kod promocyjny na Betclic? Kliknij!

Na dzisiejszej gali zobaczymy cztery siedem walk turniejowych, zaczynając od ćwierćfinałów, które zostały wylosowane chwilę przed oficjalnym ważeniem, zawodnicy nie mieli więc zbyt dużo czasu na przygotowanie się pod swojego rywala. Tutaj każdy musi być gotowy na każdego! Wszystkie zestawienia oraz kursy na poszczególne walki znajdziecie w Betclic. Pamiętajcie także, że po rozegraniu pierwszej fazy turnieju będziemy mogli obstawić kolejne zestawienia na live!

Co najmniej ośmiu zawodników zawalczy w dzisiejszym turnieju, zaczynając od ćwierćfinału. W fazie turniejowej zobaczymy zatem siedem walk. Tym razem organizatorzy zapewnili także ewentualne zastępstwa, na wypadek gdyby któryś z zawodników doznał kontuzji mimo zwycięstwa w walce i nie mógł stoczyć kolejnego boju. Oprócz walk turniejowych zobaczymy także dwa superfighty, w których organizatorzy decydowali o doborze rywali. Formuła walk na dzisiejszym wydarzeniu to cztery rundy po 2 minuty, a jeżeli na tym dystansie nie zobaczymy rozstrzygnięcia, to piąta runda runda potrwa dotąd, aż jeden z zawodników nie będzie w stanie kontynuować walki.

banner grupa zagranie 40k

W dużej mierze faworyci dzisiejszego turnieju są już wyklarowani, a tym bardziej ma to przełożenie na kursy walk w ¼. Dlatego też dzisiaj pokuszę się o wskazanie zwycięzcy całego wydarzenia. Z lewej strony drabinki najmocniejszym zawodnikiem wydaje się być Nikodem “Nikoś” Chilewski. W boksie stoczył ponad 40 walk, dwukrotnie był także mistrzem Polski, wydaje się to być naprawdę dobrym backgroundem przed uczestnictwem w Gromdzie. Jak pokazały wcześniejsze odsłony, to właśnie zawodnicy z przeszłością bokserską radzili sobie najlepiej w walkach na gołe pięści. Don Diego czy Tyson także wchodzili do ringu Gromdy ze sporym doświadczeniem pięściarskim i swoje turnieje wygrywali. Czy podobnie będzie w przypadku Chilewskiego? Wydaje się, że to on jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem w całej stawce. Chilewski jest tym zawodnikiem, którego jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać w walkach na gołe pięści, więc stoi tu pewien znak zapytania, jak poradzi sobie z nowym wyzwaniem, jednak on sam zapewnia, że walki na gołe pięści nie są mu obce.

W pierwszej potyczce to Nikoś jest ogromnym faworytem, bo naprzeciw niego stanie Damian Zapart, który swoją przygodę ze sportami walki rozpoczynał od MMA, potem ćwiczył kickboxing, a z boksem związany jest od zaledwie dwóch lat. Ich starcie ćwierćfinałowe możemy więc określić mianem Boks vs. Ulica. Jak dotąd w Gromdzie Boks zawsze wygrywał, liczę więc na to, że nie inaczej będzie tym razem. Wysoce prawdopodobne jest, że w następnej walce Nikoś zmierzy się z Krzysztofem Rytą, bo ten zawalczy z Kamilem Kotem. Ryta już raz pokonał Kota na ringu Gromdy, było to konkretnie na IV. odsłonie Gromdy. Dla Ryty będzie to już piąta oficjalna walka na gołe pięści, więc jego atutem jest spore doświadczenie, ale jego bilans to 2 wygrane i 2 porażki, więc także wiadomo już, gdzie można szukać jego słabych stron. Z drugiej strony drabinki największym faworytem jest Łukasz “Brodacz” Załuska. Teoretycznie ma on łatwiejszą przeprawę do finału niż Nikoś, jest usposobiony boksersko, a do tego bardzo dobrze pracuje na nogach… Ale warto też pamiętać, że KO jakiego doznał z rąk Krystiana Kuźmy jest jednym z najbardziej widowiskowych, które widzieliśmy do tej pory na Gromdzie.

Nie ma co ukrywać, że obstawienie zwycięzcy turnieju walk na gołe pięści jest mocno ryzykowne, szczególnie biorąc pod uwagę kontuzje, jakie przydarzają się zawodnikom i fakt, że nie wiadomo w jakim stanie wyjdą do kolejnej walki… Niemniej jednak uważam to za ciekawy typ, który ma duże szanse powodzenia. Nie zapomnij też zajrzeć do naszej zakładki o sportach walki, aby nie omineły Cię inne typy i analizy ze świata sportów walki! –>  https://zagranie.com/analizy-boks-mma/

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać, trzeba zagrać za 57 PLN

✅Link do rejestracji:zagranie.com/go/betclicbezryzykaKod promocyjny: ZAGRANIE50

gromdakupon

fot. Leonardo Benassatto

Zaloguj się aby dodawać komentarze