Strife 2 to okazja do poznania nowych zawodników MMA, którzy nie zawsze występują na KSW czy FEN. Przed nami 2. edycja tego wydarzenia, którą można obstawiać w zakładach bukmacherskich. Na Strife 2 Superbet oferuje kursy, a także bonus powitalny dla nowych użytkowników. Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, to jest to idealny czas na typowanie Strife 2! W tym miejscu poznasz typy na galę, a także bonus na Strife 2 od Superbet.

Strife 2 typy bukmacherskie

Typy na Strife 2 możesz robić u bukmachera Superbet. Nasz kod promocyjny: ZAGRANIE gwarantuje najwyższe bonusy dla nowych graczy – wystarczy, że użyjesz do rejestracji przycisku poniżej!

W walce wieczu Bartłomiej Kopera zmierzy się z Romanem Kurashvilim. Tego pierwszego można było obstawiać w MMA podczas występów w KSW. Kopera nie ma za sobą dobrego okresu, bo przegrał cztery ostatnie walki. Ostatnio lepsi od niego byli: Francisco Albano Barrio, Łukasz Rajewski, Maciej Kazieczko i Filip Wolański. Tym sposobem Bartłomiej Kopera przegrał wszystkie pojedynki w KSW, co może mu na dłuższy czas zamknąć drogę do tej federacji. Stąd angaż w Strife 2, żeby odbudować swoją formę.

Rywalem Kopera będzie Roman Kurashvili, który znany jest z występów m.in. na Armia Fight Night. W ostatnim czasie forma Gruzina również nie imponuje – zaliczył on trzy porażki z rzędu. Tak jak dla Kopera, tak i dla Kurasviliego to szansa, żeby zmazać plamę i wkroczyć na zwycięską drogę. Komu ta sztuka się uda? W kursach bukmacherskich zdecydowanym faworytem jest nasz reprezentant. Koper otrzymując angaż w KSW dobrze rokował. Jeśli skupi się tylko na walce, to powinien uporać się z gruzińskim rywalem.

Superbet
1.40
Wygra Bartłomiej Kopera

Strife 2: kursy bukmacherskie

Jakie kursy są dostępne na Strife 2? To wydarzenie, któremu partneruje Superbet. Dlatego polecamy kursy właśnie u tego operatora. Jak informowaliśmy wcześniej: jeśli nie masz konta w Superbet, to z kodem promocyjnym ZAGRANIE odbierzesz bogaty zestaw bonusów od tego bukmachera. Co otrzymasz? Oto gratyfikacje, jakie czekają po rejestracji z naszego linku:

 • Freebet 34 zł,
 • Zakład bez ryzyka do 1300 zł,
 • Bonus 100% do 200 zł,
 • Freebet w aplikacji mobile 20 zł.

Superbet w ofercie kursowej skoncentrował się na podstawowych rynkach związanych z triumfatorem walki. To oznacza, że nie ma możliwości typowania dodatkowych kursów na KO/TKO, liczbę rund czy zwycięstwo na punkty.

Poniżej prezentujemy kursy na wszystkie walki Strife 2:

Kto wygra?
Superbet
1.40
Bartłomiej Kopera
2.75
Roman Kurashvili
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.40
Kamil Gawryjołek
2.75
Damian Olszewski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.22
Róża Gumienna
3.85
Kethylen Rothenburg
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.60
Patryk Grabowski
2.20
Michał Dreczkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.85
Łukasz Nowak
1.85
Borys Dzikowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.35
Wiktor Zalewski
2.95
Robert Ceremuga
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.35
Hugo Deux
2.95
Diego Emanuel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.60
Kacper Cholewa
2.20
Marcin Skarżycki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
2.95
Grzegorz Łukaszuk
1.35
Bartosz Kowal
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zakłady bukmacherskie na Strife 2

Strife MMA to nowa organizacja na polskim rynku sportów walki. To odpowiedź na rosnącą popularność KSW i FEN. Jak na razie Strife nie ma tak wielkich planów, co KSW, ale liczy na to, że z czasem organizowane przez nią wydarzenia będą coraz chętniej oglądane. Najbliższą galę można obstawiać w zakładach bukmacherskich, co już pokazuje, że typerzy od MMA zainteresowali się tym projektem.

W Superbet obstawianie Strife 2 możesz prowadzić za pośrednictwem kanałów online, a więc serwisu superbet.pl i mobilnej aplikacji. To bukmacher, u którego wytypujesz wszystkie pojedynki z karty walk. Łącznie organizatorzy przewidzieli 10 konfrontacji, w tym jedno kobiece starcie.

Zakłady na Strife 2 w Superbet otwarte będą do godziny 18:30 w sobotnie popołudnie. Jeśli chcesz postawić kupon, to pamiętaj, żeby zrobić to przed tą godziną.

Strife 2 karta walk

Na gali w Puławach do oktagonu wejdzie nie tylko Bartłomiej Kopera i Roman Kurashvili. Poza nimi pojawią się też inni zawodnicy np. Kamil Gawryjołek i Damian Olszewski, którzy zmierzą się w wadze ciężkiej. Generalnie karta walk została podzielona na profesjonalną i semi-pro.

Wszystkie walki na Strife 2:

 • 70 kg.: Bartłomiej Kopera vs Roman Kurashvili
 • 120 kg.: Kamil Gawryjołek vs Damian Olszewski
 • 61 kg.: Róża Gumienna vs Kethylen Rothenburg
 • 93 kg.: Patryk Grabowski vs Michał Dreczkowski
 • 84 kg.: Łukasz Nowak vs Borys Dzikowski
 • 77 kg.: Wiktor Zalewski vs Robert Ceremuga
 • 70 kg.: Hugo Deux vs Diego Emanuel
 • 70 kg.: Kacper Cholewa vs Marcin Skarżycki
 • 84 kg.: Grzegorz Łukaszuk vs Bartosz Kowal
 • 120 kg.: Iwo Baraniewski vs Wojciech Kaźmieruk

Walka wieczoru: Bartłomiej Kopera – Roman Kurashvili

Kibice na Strife 2 szykują się przede wszystkim na pojedynek Kopera z Kurashvilim. Kariera obu fighterów ostatnio wyhamowała i przegrana dla któregoś z nich będzie oznaczała duży spadek notowań w MMA. Jeśli Bartłomiej Kopera chce wrócić do polskiej czołówki, to jest zobligowany do pokonania Gruzina. Czy to mu się uda? Na pewno Kurashvili jest słabszym zawodnikiem od tych, z jakimi Kopera walczył w KSW. Przypomnijmy, że rywalizował m.in. z Łukaszem Rajewskim i Maciejem Kazieczko. To nieprzypadkowi rywale. Fakty dla Kopera są jednak przygniatające – ostatni raz triumfował on w 2017 roku, kiedy to na gali FEN zwyciężył przeciwko Aleksanderowi Georgasowi. To już pięć lat – naszym zdaniem czas najwyższy, żeby przełamać tę niemoc.

Nasz kupon na Strife 2

Na kupon, który gramy w Superbet umieściliśmy zwycięstwo Bartłomieja Kopera. Co jeszcze? Naszą uwagę przykuła walka Kamila Gawryjołka z Damianem Olszewskim. To pojedynek w wadze ciężkiej, a wiadomo, że kategoria królewska była wyjątkowo atrakcyjna. Gawryjołek zawalczy z Olszewskim, który jest bardziej doświadczony. Ten pierwszy ma za sobą jedną profesjonalną walkę – na Strife 1, kiedy to pokonał Konrada Konkela. Przed tym rywalizował tylko na amatorskim poziomie. Tymczasem Olszewski od kilku lat bierze udział w zawodowych galach.

Ostatnio Damian Olszewski walczył na Babilon MMA. Ponad rok temu przegrał tam z Marcinem Kalatą. Co ciekawe, w EMC zwyciężył Erko Juna, z którym niegdyś rywalizował Mariusz Pudzianowski. Mimo wszystko bilans Olszewskiego w MMA jest ujemny. To 3 zwycięstwa przy 4 porażkach. Kamil Gawryjołek może być jedną z gwiazd Strife, dlatego typujemy jego wygraną.

Proponujemy kupon AKO złożony z dwóch typów:

 • Wygra Bartłomiej Kopera – kurs 1.40
 • Wygra Kamil Gawryjołek – kurs 1.40
kupon strife 2

Tak przygotowany kupon pozwolił wygenerować kurs ogólny 1.96. Stawiając 200 zł można zarobić 344 zł.

Zapowiedź gali: kiedy, gdzie, o której?

Gala Strife 2 odbędzie się 25 czerwca 2022 roku (sobota) w hali sportowej w Puławach. Wydarzenie to rozpocznie się przed godziną 19:00. Gdzie oglądać Strife 2? Blisko z tą federacją współpracuje Kanał Sportowy, a to oznacza, że cała gala będzie dostępna za darmo w serwisie YouTube.

Jak wspominaliśmy wcześniej zakłady na Strife 2 zrealizujesz u bukmachera Superbet. To legalny operator, który dostępny jest w internecie. Jeśli obstawiasz przez telefon, to możesz pobrać darmową aplikację Superbet, w której czeka dodatkowy freebet o wartości 20 złotych.

FAQ

Gdzie obstawiać zakłady na Strife 2?

Jeśli chcesz typować Strife 2, to zakłady znajdziesz w firmie Superbet.

Kto wystąpi w walce wieczoru na Strife 2?

W głównym pojedynku do oktagonu wejdą Bartłomiej Kopera i Roman Kurashvili.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze