Strasbourg – PSG: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.02.2024

Kylian Mbappe, Marvin Senaya

Gdzie oglądać mecz Strasbourg – PSG? W piątek rozegrany zostanie mecz Strasbourga z PSG w ramach 20. kolejki Ligue 1. Jeżeli interesuje Cię ten pojedynek i chcesz go obejrzeć, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV, a także stream online.

Strasbourg – PSG, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Strasbourgiem a PSG rozegrany zostanie 2 lutego o 21:00 na Stade de la Meinau. Zdecydowanymi faworytami tego pojedynku będą Les Parisiens, lecz Strasbourg w ostatnich tygodniach prezentuje się świetnie, więc z pewnością postara się o sprawienie niespodzianki. Chcesz obejrzeć ten mecz? Jego transmisję TV znajdziesz w Canal+ Sport 5 oraz Eleven Sports 1. Sprawdź też, gdzie oglądać Ligue 1 w internecie.

Strasbourg – PSG: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz obejrzeć też w aplikacji mobilnej Superbet, gdzie znajdziesz darmowe streamy meczów. Transmisje dostępne są w sekcji zakładów live i oznaczone ikoną telewizorka. Jak korzystać Superbet TV? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoje dane
  4. Przejdź do sekcji zakładów live
  5. Wybierz mecz i oglądaj!

Gdzie oglądać Strasbourg – PSG?

Strasbourg – PSG obejrzysz w Superbet, gdzie znajdziesz transmisje nie tylko z meczów ligi francuskiej, ale i włoskiej, niemieckiej czy hiszpańskiej. W jednym miejscu masz więc dostęp do ligowych meczów najlepszych drużyn Europy! Jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, skorzystaj z tygodnia bez ryzyka! Zarejestruj się z naszym kodem, graj przez siedem dni, a po tym czasie odbierz nawet 3500 PLN w formie freebetu. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Lionel Urman/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze