Strasbourg – Metz: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.05.2024

Thomas Delaine

Gdzie oglądać mecz Strasbourg – Metz? W niedzielę odbędzie się mecz Strasbourga z Metz w 33. kolejce Ligue 1. Jeśli chcesz prześledzić ten pojedynek w TV lub internecie, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream.

Strasbourg – Metz, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Strasbourgiem a Metz odbędzie się 12 maja 2024 o godzinie 21:00. Dla gospodarzy wynik tego starcia nie będzie miał większego znaczenia, ponieważ znajdują się oni w środkowej części tabeli. Przyjezdni zaś walczą o ucieczkę z miejsca barażowego, więc z pewnością powalczą w tym meczu o komplet oczek. Masz ochotę obejrzeć ten pojedynek? Transmisję łączoną ze wszystkich niedzielnych starć Ligue 1 znajdziesz w Eleven Sports 1 w formie Multi Foot.

Strasbourg – Metz: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz obejrzeć również w STS TV. Dostępne są tam streamy meczów Ligue 1, z których mogą korzystać aktywni gracze. Jak oglądać mecze w STS TV? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zaranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt i zagraj kupon raz na 24h
  4. Ciesz się bogatą ofertą streamów w STS TV
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Strasbourg – Metz?

Strasbourg – Metz możesz oglądać w STS TV. Jest to bowiem bukmacher z transmisjami online. Znajdziesz tam nie tylko transmisje meczów Ligue 1, ale również innych ciekawych lig, a także rozgrywek pucharowych. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS TV, możesz założyć je z naszym kodem i skorzystać z zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Zagraj pierwszy kupon, a jeśli trafisz, odbierz zwrot. Zwrócone środki możesz od razu wypłacić, jeśli chcesz. Powodzenia!

sts zakład bez ryzyka

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze