Gdzie obejrzeć mecz Strasbourg – Marsylia? Sprawdź poniższy tekst i wszystkiego się dowiesz! W ramach 18 kolejki Ligue 1 zawodnicy Strasbourg podejmą u siebie Marsylię. Obie ekipy prezentują ciekawy poziom i dlatego kibice nie powinni się nudzić podczas oglądania tej rywalizacji. Kto zgarnie trzy punkty w tym spotkaniu?

Strasbourg – Marsylia – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dziś będziemy świadkami meczu Strasbourg – Marsylia, a więc na boisku zobaczymy drużynę Arkadiusza Milika. Goście naturalnie są tutaj faworytami, ale przecież dobrze wiemy, że starcie tych ekip może pójść w różne strony. Na pewno jednak nie będzie nudno, więc sprawdź gdzie oglądać starcie tych drużyn. Zerknij też na to, jak działa w STS zakład bez ryzyka i korzystając z niego obstawiaj spotkania!

Strasbourg – Marsylia: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Strasbourg – Marsylia? Jeżeli należysz do grona osób, które szukają odpowiedzi na to pytanie, to tutaj mamy dobrą wiadomość. Co prawda w sposobie podanym niżej trzeba zapłacić 2 PLN, ale to dalej tania opcja.

sts tv

Strasbourg – Marsylia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie będzie transmisja w TV ze spotkania Strasbourg – Marsylia? Możesz odpalić ten mecz na dużym ekranie jak masz np. wykupiony pakiet sportowy w Canal+ Sport, czy na Eleven Sports, bo te stacje mają prawa do francuskiej ligi. Istnieje jednak też inna opcja, o której piszemy w kolejnym akapicie.

Strasbourg – Marsylia: stream na żywo online

Gdzie będzie stream na żywo online z meczu Strasbourg – Marsylia? Oprócz STS TV możesz skorzystać też z Fortuny. Zasady u tego bukmachera są bliźniaczo podobne.

  • załóż konto: https://zagranie.com/go/fortuna
  • wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • zagraj bez ryzyka dowolny kupon
  • minimalna stawka to 2 PLN
  • odpal TV i oglądaj mecz

baner od fortuny do ligue 1

Strasbourg – Marsylia: zapowiedź meczu

Rywalizacja pomiędzy Strasbourg a Marsylią będzie na pewno bardzo interesująca, ale też trudna do typowania. Warto sprawdzić więc różne zakłady, jakie znajdują się w ofercie polskich operatorów. Kilka z nich to:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 07:24.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Strasbourg - Marsylia?

Spotkanie tych ekip będzie puszczone m.in. w STS TV oraz w Superbecie!

O której rozpocznie się to spotkanie?

Starcie Strasbourg - Marsylia zaplanowane zostało na godzinę 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze