STS zakład bez ryzyka 100 zł. Oferta i wskazówki dla graczy

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jednym z najbardziej pożądanych przez nowych graczy bonusów jest cashback. W STS zakład bez ryzyka wynosi 100 zł i jest elementem oferty powitalnej VIP. Oznacza to, że jest dostępny po podaniu naszego kodu. Dowiedz się, jak odebrać pakiet powitalny powiększony o cashback STS i dlaczego to jedna z najlepszych ofert na rynku.

Czym jest w STS zakład bez ryzyka?

Aktualnie w STS zakład bez ryzyka przysługuje nowym graczom. Warto wiedzieć, że tego typu forma gratyfikacji występuje u bukmacherów również w ofercie dla stałych klientów, jednak znacznie rzadziej.

STS bonus powitalny 760 zł z kodem promocyjnym STS ZAGRANIE.

Zalety cashbacku STS i porównanie z konkurencją

Aktualnie firmy bukmacherskie działające w Polsce dobrze wiedzą, jaką popularnością cieszy się gra bez ryzyka. W związku z tym zakład bez ryzyka na stałe zagościł w ofertach powitalnych bukmacherów. Jednak czy sam fakt obecności takiego bonusu już świadczy o atrakcyjności takiej oferty? Uważam, że zdecydowanie nie. Niestety spora część nowych graczy nie zdaje sobie z tego sprawy i kuszona kwotą zakłada konto, a następnie próbuje skorzystać z gratyfikacji, która jak się później okazuje – nie jest tak korzystna, jak się wydawało.

Uważam, że cashback STS to opcja naprawdę godna polecenia. Moim zdaniem, to jeden z najlepszych zakładów bez ryzyka w Polsce. Bukmacher szczególnie zadbał o to, żeby bonus był łatwy w odbiorze, a następnie w wykorzystaniu. Po co wysokie kwoty na papierze, skoro nie można z nich realnie skorzystać? STS uczynił swój cashback bardzo przystępnym i właśnie o to chodzi.

To kwota, która sprawia, że większość graczy jest w stanie zainwestować 100 zł w pierwszy zakład, a tym samym maksymalnie wykorzystać bonus powitalny.

Ustawienie poprzeczki na tym poziomie sprawia, że ten bonus jest po prostu przystępny. Ponownie, większość klientów będzie mogła sobie pozwolić na wpłatę takiej kwoty i otrzyma dostęp do oferty.

Niektórzy bukmacherzy zwracają w razie porażki zaledwie połowę stawki. W STS obowiązuje klasyczny cashback, a więc klient otrzymuje zwrot całości kwoty (minus podatek), jaką zainwestował w zakład.

Kolejna mocna strona oferty lidera rynku. Oznacza to, że cashback STS można od razu przelać na konto bankowe. Nie trzeba wykonywać obrotu, a więc dodatkowego zagrania pieniędzmi przed ich wypłatą. W Polsce wciąż spora część operatorów nie może pochwalić się takimi warunkami cashbacku, dlatego brawo dla STS.

Kto może zagrać bez ryzyka w STS?

Jeśli zainteresował Cię cashback to dobrze, abyś wiedział, czy możesz z niego skorzystać. Ubezpieczony zakład skierowany jest do nowych graczy. Zatem główny wymóg do odbioru bonusu bez ryzyka w STS to rejestracja konta z kodem promocyjnym STS – poznaj kod

Zarejestrować konto może każdy, kto:

 • ma ukończone 18 lat
 • do tej pory nie posiadał w STS profilu gracza
 • znajduje się na terenie Polski

Sprawdź >> jak poprawnie przejść rejestrację w STS.

Rejestrację możesz odbyć standardowo na stronie internetowej bukmachera lub w aplikacji mobilnej STS

Po założeniu konta, przed graczem pozostaje kilka wymogów do spełnienia. W dalszej części tego artykułu przedstawię, co dokładnie trzeba zrobić, aby odebrać 100 zł na grę bez ryzyka w STS.

Jak aktywować zakład bez ryzyka STS?

Po rejestracji konta konieczne jest spełnienie kilku prostych kroków, które umożliwią skorzystanie z gry bez ryzyka w STS. Zapoznaj się z pełną instrukcją odbioru bonusu.

 1. Załóż konto, klikając w poniższy przycisk. W formularzu podaj kod promocyjny: ZAGRANIE.

 1. Wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł.
 2. Postaw swój pierwszy, dowolny kupon z salda depozytowego lub bonusowego, który stanie się zakładem bez ryzyka. 

Skorzystanie z zakładu bez ryzyka następuje automatycznie. Po prostu pierwszy zagrany kupon w historii konta gracza zostaje zakwalifikowany do promocji. Nie musisz samodzielnie nigdzie klikać w celu skorzystania z tej oferty.

Bukmacher daje nowemu klientowi sporą dowolność. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że nie można na promocyjnym kuponie skorzystać z Meczu Dnia, Hitu Dnia, Superoferty, nie można wybrać opcji Zakład Bezpieczny STS, ani wypłacić środków z wykorzystaniem funkcji Cash-out. Krótko mówiąc, jak to zwykle bywa, promocje nie łączą się.

Poza tymi wytycznymi, możesz stworzyć kupon wedle uznania. Sam decydujesz, czy będzie to kupon SOLO (jedno zdarzenie na kuponie) czy kupon AKO (dwa lub więcej zdarzeń na kuponie), jaki będzie kurs pojedynczych typów, jak i całego zakładu. Co więcej, do dyspozycji są nie tylko pozycje z oferty przedmeczowej, ale również z zakładki live.

Możliwe scenariusze po wykorzystaniu cashbacku

Scenariusz I ✅

Obstawiasz kupon i czekasz na jego rozstrzygnięcie.

⬇️

Super! Obstawione typy weszły, a Ty pomnożyłeś postawione pieniądze.

⬇️

Możesz za te środki dalej obstawiać lub wypłacić je do swojego banku.

Scenariusz II ❌

Obstawiasz zakład bez ryzyka i czekasz na rozwój wydarzeń.

⬇️

Niestety! Tym razem intuicja Cię zawiodła i kupon okazał się przegrany.

⬇️

Otrzymujesz zwrot 100% stawki pomniejszony o kwotę podatku.

⬇️

Obracasz zwrotem przed wypłatą lub dalszą grą (jeśli obstawiałeś z salda bonusowego) lub dowolnie decydujesz o ich dalszym wykorzystaniu (jeśli obstawiałeś z salda depozytowego).

Jak odebrać i wypłacić zwrot z przegranego zakładu?

W sytuacji, gdy Twój kupon okaże się przegrany, na pewno chciałbyś wiedzieć, jak odzyskać stawkę. W STS cashback jest automatycznie dopisywany do konta

Musisz jednak wiedzieć, że zwrot zostanie dodany do tego salda, z którego wniosłeś zakład.

U każdego bukmachera dostępne są dwa salda – główne (depozytowe) i bonusowe. Na pierwszym z nich znajduje się gotówka, którą wpłaciłeś lub wygrałeś. Możesz nią dowolnie dysponować, czyli obstawiać z jej wykorzystaniem lub wypłacać w każdej chwili. Natomiast saldo bonusowe gromadzi chwilowo zamrożone środki, które otrzymałeś od bukmachera w prezencie. Aby móc je przelać do banku, należy w pierwszej kolejności nimi odpowiednio obrócić. Każdy bonus ma swój regulamin, który jasno wskazuje warunki obrotowe.

W przypadku cashbacku STS możliwości są dwie. To, czy będziesz musiał obracać zwrotem zależy od tego, z którego konta pobrałeś środki na promocyjny zakład.

Jeśli grałeś za własne pieniądze z salda głównego, to zwrot przyjmie formę gotówki możliwej do wypłaty od ręki.

Jeżeli zagrałeś za bonusowe środki, to konieczny będzie obrót zwrotem przed jego wypłatą. W STS wymagany jest dwukrotny obrót po kursie min. 1.91 z zastrzeżeniem, że do obrotu zaliczają się wyłącznie zwycięskie kupony.

Źródło stawkiForma zwrotuWymagany obrót
saldo depozytowegotówkabrak
saldo bonusowebonus2x, kurs kuponu min. 1.91

Na jakie zakłady najlepiej wykorzystać ubezpieczony zakład w STS?

Zawsze rekomenduję traktowanie gry bez ryzyka na pierwszym kuponie jako trening z ewentualną możliwością zarobku. Zakładom bukmacherskim zwykle towarzyszą emocje, ponieważ wiemy, że błąd może nas kosztować utratę pieniędzy. Promocja cashback uwalnia od tego obciążenia i pozwala skupić się stricte na grze – przemyśleniu dobieranych zdarzeń i spokojnym przejściu procesu obstawiania zakładu u danego bukmachera.

Oprócz przećwiczenia samego mechanizmu gry, można w takiej sytuacji pokusić się o nieco bardziej ryzykowne zagranie. W końcu nic nie tracisz. Dodatkowo polecam wybierać zdarzenia dotyczące sportów czy rozgrywek, którymi się interesujesz. W ten sposób podnosisz prawdopodobieństwo, że mając stosowną wiedzę o danych drużynach, trafisz atrakcyjny typ.

Cashback a zakład bez ryzyka

Wielu początkujących graczy zastanawia się, jaka jest różnica między cashbackiem a zakładem bez ryzyka. Kiedy spotykasz się z komunikatami marketingowymi bukmacherów możesz zaobserwować oba te sformułowania, podobnie jak ja użyłam je w tekście wiele razy.

Pojęcia cashback i zakład bez ryzyka oznaczają to samo. Można je stosować wymiennie. Cashback pochodzi z języka angielskiego i oznacza dokładnie “zwrot gotówki”. W kontekście oferty bukmacherskiej oba te określenia oznaczają ubezpieczony zakład ze zwrotem stawki w razie porażki.

Cashback a cashout

Kolejnym pojęciem mylonym z cashbackiem jest cashout. Oba słowa mają podobne brzmienie, co powoduje wątpliwości szczególnie wśród osób stawiających pierwsze kroki w bukmacherce. Słowo cashout nie jest synonimem cashbacku.

Cashout jest specjalną funkcją dostępną u bukmacherów, która pozwala zamknąć kupon przed jego rozstrzygnięciem i wypłacić część wygranej. Wspólną cechą cashoutu i cashbacku jest fakt, że oba rozwiązania chronią gracza przed utratą środków.

Cashback w STS nie działa? Możliwe przyczyny

Zwykle odbiór zakładu bez ryzyka przebiega w STS bez problemów. Jednak zawsze może pojawić się wyjątek od tej reguły, dlatego chciałabym Cię uczulić na potencjalne problemy.

Powodów nieotrzymania zakładu bez ryzyka w STS może być kilka. W 99% utrata bonusu wynika z niedopełnienia wymogów zawartych w regulaminie. Jeśli chcesz skorzystać z gry bez ryzyka, musisz dokładnie zrealizować to, o co prosi bukmacher. A jak już wspomniałam, nie ma wygórowanych oczekiwań!

Oto przykładowe błędy, które mogą skutkować brakiem cashbacku:

 1. Pierwsza wpłata poniżej 50 zł.
  W takiej sytuacji nie został zrealizowany podstawowy wymóg dot. wysokości depozytu kwalifikującego do promocji.
 2. Brak podania kodu bonusowego “ZAGRANIE” w formularzu rejestracyjnym.
  Omawiany cashback jest bonusem VIP, a więc wyłącznie dla osób, które posiadają nasz kod promocyjny. Jeśli nie podasz go podczas zakładania konta, bukmacher nie będzie wiedział, że należy Ci się ten bonus.

STS podchodzi do przyznawania bonusów prokliencko. Operator stara się wszelkie spory rozwiązywać na korzyść gracza, jednak w tak oczywistych odstępstwach od regulaminu może być problem z przyznaniem gratyfikacji. W związku z tym polecam postępować dokładnie według wytycznych zawartych w regulaminie, które przytaczam w tym artykule.

Jeśli postąpiłeś zgodnie z instrukcją, a mimo to nie otrzymałeś zakładu bez ryzyka, to skontaktuj się z nami lub bezpośrednio z bukmacherem. Zrobimy wszystko, żeby rozwiązać ten problem z korzyścią dla Ciebie.

Opinie graczy o zakładzie bez ryzyka w STS

Zakład bez ryzyka od STS zbiera głównie pozytywne recenzje. Podobnie jak ja wskazałam w artykule, gracze chwalą go głównie za stuprocentowy zwrot oraz możliwość wypłaty bez obrotu. To istotne z punktu widzenia początkującego typera, ponieważ obrót często wiąże się z utratą części budżetu. Tutaj klient może tego uniknąć. 

Poniżej przeczytasz kilka opinii naszych graczy:

Wiele okresowych promocji oferujących bonus od wpłaty lub zwrot za przegrany kupon sprawia, że patrzę przychylnym okiem na STS. Sama aplikacja mobilna jest jedną z lepiej działających na polskim rynku, działa płynnie oraz jest intuicyjna. STS za to, że jest bukiem dosyć pewnym i stabilnym

Wart uwagi jest bonus powitalny a zwłaszcza cashback. Dla mnie obecnie czynnikiem nr 1 jeśli chodzi o grę są bonusy, freebety, promocje”.

Wykorzystałem pełen pakiet powitalny w STS w tym zakład bez ryzyka dla VIPów i dobrze wspominam. Wszystko poszło bez problemu, gotówka szybko pojawiła się na moim koncie bo niestety nie dałem rady dobrze wytypować na szczęście realnie to żadna strata

Więcej opinii na temat poszczególnych aspektów oferty znajdziesz w naszej recenzji bukmachera STS.

Zaloguj się aby dodawać komentarze