STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka z kodem ‘ZAGRANIE’ wynosi aż 234 PLN! W tekście znajdziesz wszystkie szczegóły tej promocji i dowiesz się, jak odebrać pozostałe bonusy. Sprawdź już teraz i odbierz swój zakład bez ryzyka w STS do 234 PLN, który możesz wykorzystać m.in. na typy dnia!

STS zakład bez ryzyka 2021 – Pakiet 1504 zł ✔️
Kod promocyjny STS ZAGRANIE
Bonus bez depozytu 30 zł
Bonus od depozytu 100% do 1200 zł
Zakład bez ryzyka 234 zł
Bonus na BetGames 20 zł
Bonus na wirtuale 20 zł
+ Bonus na esporty 25 zł
+ Bonus “Zaproś kumpla” 50 zł
Ostatnia aktualizacja 04.10.2021

Zakład bez ryzyka w STS

Zakład bez ryzyka w STS po odebraniu i zagraniu możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe! To dla nowych graczy bardzo opłacalna oferta, bo dzięki niej bez problemu mogą wejść w świat zakładów bukmacherskich STS. Grając na koszt STS, w sytuacji porażki otrzymujesz zwrot stawki, który od razu możesz wypłacić. Ryzyka nie ma, a co więcej kwota ubezpieczonego zakładu w STS wynosi aż 234 złotych! Chcesz wiedzieć jak zagrać bez ryzyka w STS? Dowiedz się, co zrobić, by zakład bez ryzyka był gotowy do wypłaty!

Nie zawsze zakłady bez ryzyka od bukmacherów można od razu wypłacić. Bywają sytuacje, że otrzymany cashback trzeba obrócić – tak jest np. w Betclic, gdzie grasz bez ryzyka, ale zwrot stawki później trzeba odpowiednio wykorzystać. Zakład bez ryzyka w STS pod tym kątem jest znacznie bardziej przyjazny dla początkującego typera, bo sytuacja jest wyjątkowo prosta. Jeśli przegrasz – odbierasz zwrot z opcją wypłaty na swój indywidualny rachunek bankowy.

Zakłady bez ryzyka w zakładach bukmacherskich najlepiej odbierać z naszymi kodami promocyjnymi, bo to gwarancja tego, że pakiet powitalny będzie najwyższy. Wszystkie promocje cashback znajdziesz na tej stronie: https://zagranie.com/ranking-zakladow-bez-ryzyka-u-legalnych-bukmacherow/.

STS zakład bez ryzyka do wypłaty – jak odebrać?

Jak odebrać zakład bez ryzyka w STS? To promocja tylko dla użytkowników Zagranie, ponieważ bonusu tego nie znajdziesz w normalnej ofercie STS-u. Więc jeśli chcesz otrzymać zakład bez ryzyka dla nowych graczy 234 PLN od STS, to musisz postępować dokładnie z naszymi instrukcjami.

Co na początku trzeba zrobić? Zarejestrować konto z naszego linka lub wpisać odpowiedni kod promocyjny. STS kod promocyjny, za który otrzymasz zakład bez ryzyka do 234 złotych, to po prostu: ZAGRANIE. Możesz wpisać to bezpośrednio przy rejestracji w polu “kod promocyjny” lub kliknąć tutaj w nasz link promocji, a kod ZAGRANIE będzie automatycznie wprowadzony.

sts zagranie

Zakład bez ryzyka od STS działa tylko z naszym kodem promocyjnym. Jeśli wejdziesz w standardową stronę sts.pl i się zarejestrujesz, a nie wpiszesz kodu ZAGRANIE, to bukmacher nie ubezpieczy twojego pierwszego zakładu z konta depozytowego. To specjalna akcja promocyjna dla użytkowników zagranie.com. Więcej o naszym kodzie promocyjnym STS przeczytasz na tej stronie: https://zagranie.com/sts-kod-promocyjny/.

STS zakład bez ryzyka do wypłaty – jak wykorzystać?

Wykorzystanie zakładu bez ryzyka, to zagranie za jego kwotę. Na czym to polega? Po założeniu konta w STS trzeba z własnej kieszeni opłacić pierwszy zakład bez ryzyka. W tym celu należy zrobić depozyt. Opcji płatniczych w STS nie brakuje i naprawdę każdy znajdzie dobrze znaną mu metodę. W STS możesz zrobić wpłatę przelewem elektronicznym z systemu PayU, dotpay lub BLIK. Działają także depozyty przez Skrill i Neteller, a także te realizowane za pośrednictwem PayPal i kart kredytowych/debetowych. Po tym jak doładujesz swoje konto depozytowe STS – możesz przystąpić do wykorzystania zakładu bez ryzyka 234 PLN.

Jak użyć ubezpieczonego kuponu? To bardzo proste, bo zakład bez ryzyka działa na kuponach pojedynczych i akumulowanych. Dodatkowo zwrot stawki otrzymasz z zakład przedmeczowy lub live. Można by pisać wiele, ale wystarczy tylko tyle, że możesz obstawić dowolne wydarzenie z oferty STS grając bez ryzyka. Liczy się każdy sport i rodzaj zakładu – bez warunków z minimalnym kursem. Wyłączyć z tego należy tylko Superofertę.

W skrócie zakład bez ryzyka wykorzystujesz w ten sposób: wpłacasz środki, obstawiasz dowolne typy i wybierasz stawkę, za jaką chcesz zagrać ubezpieczony kupon (uwzględniając, że max to 234 PLN). Później tylko czekasz i masz dwie opcje:

  • wygrywając – otrzymujesz wygrane środki przypisane do kuponu
  • przegrywając – STS daje ci zwrot stawki, który jest gotowy do wypłaty

Jak wypłacić zakład bez ryzyka w STS?

Kiedy zakład bez ryzyka będzie gotowy do wypłaty? Wtedy, jeśli twój ubezpieczony kupon przegra. Trzeba pamiętać, że kwota zwrotu do wypłaty zostanie pomniejszona o 12% podatku. Gdy STS rozliczy zakład bez ryzyka jako przegrany – w krótkim czasie przyzna na twoje saldo depozytowe zwrot przegranej stawki. Co dalej? Zakład bez ryzyka jest przygotowany do wypłaty.

Cashback od STS możesz wypłacić zlecając wypłatę w ustawieniach swojego konta. Po tym jak zlecisz wypłatę – STS ją zrealizuje, a ty otrzymasz pieniądze z zakładu bez ryzyka na swój rachunek bankowy.

Dodatkowe promocje w STS do wypłaty

Nasz kod promocyjny VIP do STS pozwala ci odebrać zakład bez ryzyka, a także pozostałe promocje dla nowych graczy. Co otrzymasz za rejestrację z ZAGRANIE? Darmowy zakład bez depozytu o wartości 30 złotych i pakiet 100% od wpłaty do 1200 zł. Oba te gwarantowane promocje również będziesz mógł wypłacić, ale w tym przypadku najpierw będzie trzeba zrobić odpowiedni obrót tymi środkami.

freebet 30 PLN w STS wypłacisz, jeśli zrobisz trzykrotny obrót tą kwotą w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91. Po wykonaniu obrotu – podobnie jak z zakładem bez ryzyka, możesz zlecić wypłatę freebetu.

Od depozytu w STS także będzie gotowy do wypłaty, ale w tym przypadku również trzeba zrealizować obrót zapisany w zasadach promocji. W przypadku promocji 100% – otrzymana kwota od STS musi być obrócona trzykrotnie na wygranych kuponach z kursami minimalnymi 1.91.

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące promocji STS znajdziesz także w tym tekście: https://zagranie.com/sts-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/.

Opinie o promocjach STS

Wszystkie opinie o STS zebraliśmy w tym miejscu. Tutaj skupimy się tylko na ocenie promocji STS. Najważniejsze kryterium jest takie: czy łatwo je wypłacić? Na pewno najlepszą ofertą jest zakład bez ryzyka, który po wykorzystaniu jest gotowy do wypłaty. To promocja, która jest klarowna i idealna dla początkujących klientów. Pozostałe promocje STS także posiadają opcję wypłaty, ale po zrealizowaniu obrotu, co nie jest niczym nowym u bukmacherów online.

FAQ

🤔 Jaki kod w STS wpisać do zakładu bez ryzyka?

Rejestrując się w STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymacie właśnie zakład bez ryzyka.

🤨 Na co mogę wykorzystać zakład bez ryzyka w STS?

Zakład bez ryzyka w STS możesz wykorzystać na wydarzenia z oferty przedmeczowej i live.

👉 Jak odebrać zakład bez ryzyka w STS?

Aby móc odebrać zakład bez ryzyka w STS należy podać nasz kod bonusowy podczas rejestracji, a następnie dokonać depozytu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze