Strasbourg – Le Havre: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.02.2024

Marvin Senaya

Gdzie oglądać mecz Strasbourg – Le Havre? W środowy wieczór rozegrany zostanie mecz Strasbourg – Le Havre w 1/8 finału Coupe de France. Masz ochotę prześledzić ten pojedynek? Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Strasbourg – Le Havre, transmisja na żywo w TV

Mecz Strasbourga z Le Havre rozegrany zostanie 7 lutego 2024 o 20:30 na Stade de la Meinau. W teorii lepszym zespołem są tutaj gospodarze, lecz Le Havre w tym sezonie Ligue 1 pokazuje się naprawdę dobrze, więc bardzo możliwe, że postraszy wyżej notowanego rywala. Chcesz obejrzeć ten mecz i dowiedzieć się, kto wygra? Transmisja TV niestety nie będzie dostępna. Masz jednak możliwość skorzystania ze streamu online. Więcej na ten temat przeczytasz nieco niżej.

Strasbourg
Feb 07, 2024
20:30
Le Havre
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20:26, 7 lutego 2024 20:26.

Strasbourg – Le Havre: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz oglądać w STS TV, gdzie znajdziesz bogaty wybór streamów dostępny dla aktywnych graczy. Co trzeba zrobić, by móc korzystać z możliwości śledzenia starć w STS? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon w ciągu doby
  4. Ciesz się transmisjami w STS TV
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Strasbourg – Le Havre?

Mecz Strasbourg – Le Havre można oglądać w aplikacji mobilnej STS. Bukmacher ten ma bowiem bogaty wybór transmisji dostępnych dla aktywnych graczy. Dzięki transmisjom w STS możesz oglądać nie tylko mecze z francuskich stadionów, ale również takie ligi jak La Liga, Bundesliga czy Serie A. Pamiętaj też o atrakcyjnym zakładzie bez ryzyka dla nowych graczy. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, załóż je z naszym kodem i zagraj pierwszy kupon, a jeśli nie wygrasz, odbierz zwrot na depozyt do 100 PLN.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Anthony Bibard/FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze