Już dzisiaj o godzinie 20:00 rozpocznie się druga gala Prime SHOW MMA. W karcie walk jest kilka ciekawych pozycji, więc przygotowaliśmy specjalną analizę pod sobotnie pojedynki. Na tapet wzięliśmy walkę Stiflera z Bombardierem oraz Bagietki z Pacio. Czy będziemy świadkami kilku niespodzianek? Na pewno co-main event Prime SHOW MMA zapowiada się interesująco!

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Serigne “Bombardier” Ousmane Dia vs. Damian “Stifler” Zduńczyk (09.07.2022)

Freakowe federacje przyzwyczaiły nas już do tego, że regularnie w karcie walk znajdują miejsce dla profesjonalnych zawodników, a nie tylko influencerów. Tak też jest tym razem, gdyż na drugiej gali Prime Show MMA dojdzie m.in. do pojedynku Serigne “Bombardiera” Ousmane Dia z Damianem “Stiflerem” Zduńczykiem. Będzie to co-main event tej gali, a kibice oczekują sporych emocji. Z całą pewnością ta dwójka jest je w stanie zapewnić. Zanim przejdziemy do omówienia formy obu zawodników, to sprawdź, jakie są przewidziane bonusy w Fortunie dla nowych graczy!

Co możemy powiedzieć o pojedynku Bombardiera ze Stiflerem? Na pewno to, że nie będzie to nudny pojedynek, ponieważ w oktagonie walczyć senegalski mistrz w zapasach z 2002 i 2014 roku, a także profesjonalny zawodnik MMA (od 2018 roku), który zmierzy się z popularnym influencerem, Stiflerem. Ten jednak od jakiegoś czasu mocno trenuje i przygotowuje się do walk w oktagonie. Ma atletyczną sylwetkę, co może być jego mocnym atutem w starciu z Bombardierem. Ma lepszą kondycję i dobrze chowa się za gardą.

Statystyki:

  • Stifler walczył na FAME MMA, gdzie przegrał z Popkiem
  • Bombardier ma bilans 2:1 w MMA
  • Ousmane wygrał z Podmore i Konez, a przegrał z Pudzianowskim

Co obstawiać?

Bukmacherzy dość niespodziewanie wystawili bardzo wysokie kursy na ten pojedynek. Stifler jest mocnym underdogiem, ale ostatnia walka Bombardiera z Pudzianem pokazała nam, że w MMA zawodnik z Senegalu nie ma aż tak sporych atutów, które mógłby tutaj wykorzystać. Stifler za to jest zwinny i lepszy kondycyjnie, więc stawiamy w tym wypadku na jego zwycięstwo. Do tego wiemy, że ma ogromny charakter, co pokazał w walce z Popkiem na FAME MMA 7. Teraz jest niezwykle zmotywowany, żeby wreszcie wygrać, więc te argumenty sprawiają, że kurs to 2.70 daje nam spore value.

Fortuna
2.70
Stifler wygra walkę

zagranie baner

Jan Patecki vs. Michał “Bagietka” Gorzelańczyk (09.07.2022)

Drugą walką na Prime SHOW MMA 2, jaką bierzemy na tapet jest starcie Jana Pateckiego z Michałem “Bagietką” Gorzelańczykiem. Pacio to kuzyn popularnego influencera i YouTubera, Kuby Pateckiego. Jan również tworzy treści w internecie, ale nie jest tak popularny jak jego kuzyn, a z pewnością chciałby być. Do zdobycia tej popularności służyć ma mu właśnie ta walka. Jego rywalem będzie Bagietka, który mial walczyć na Royal Division, niesławnej gali, gdzie sobowtóry Putina i Zełenskiego mieli walczyć. Ostatecznie się wycofał, ale niesmak pozostał. Bagietka teraz będzie walczył na Prime SHOW MMA, gdzie jest faworytem. Na konferencji pokazał swoją sporą motywację do wygranej, gdy rzucił się na Kapelę.

Posiada nieco lepsze warunki fizyczne niż Patecki, co należy podkreślić. Doświadczenie przemawia za Bagietką, co jest kolejnym argumentem za jego wygraną. Warto jednak podkreślić, że takie walki często mogą zakończyć się jednym ciosem, dlatego dobrze jest je zagrać z bonusami. W Fortunie kod promocyjny ZAGRANIE da Ci możliwość odebrania m.in. zakładu bez ryzyka do 600 PLN. To świetna opcja dla nowych graczy, ponieważ Ci mogą obstawiać walki Prime SHOW MMA bez martwienia się o wynik. U tego bukmachera dostaniesz także inne prezenty powitalne, z których warto skorzystać.

Co obstawiać?

Jak więc widzimy, wiele argumentów przemawia tutaj za Bagietką. Fortuna również podobnie uważa, ponieważ kursy faworyzują właśnie Gorzelańczyka. Większy zasięg ramion, a także pewność siebie, to mocne argumenty, które powinny tutaj przechylić szalę zwycięstwa na jego korzyść. Bardzo ważna jest psychika, ponieważ ci zawodnicy nie mieli jeszcze okazji walczyć przed taką publicznością, a presja będzie spora. Wydaje się, że Bagietka lepiej sobie z nią poradzi, co też jest ważnym argumentem w tym starciu. Kurs na Bagietkę wynosi 1.58, co daje nam spore value, ponieważ łączne AKO to aż 4.27. zakłady na walki prime show mma 2

fot. Pressfocus

 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze