Typy i kursy na Stifler – Bombardier. Jedną z ciekawszych walk na zbliżającej się gali Prime SHOW MMA 2 będzie starcie właśnie Stiflera z Bombardierem. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma drugi z nich, ale czy to się przełoży na samo starcie? Na pewno warto je będzie obejrzeć, a niżej pokażemy Ci, jakie są ciekawe kursy i typy na to starcie.

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Stifler – Bombardier, typy na walkę

Walka Stiflera z Bombardierem to będzie co-main event drugiej gali Prime SHOW MMA. Karta walk wygląda mocno, a kibice oczekują dobrego show. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Bombardier, co patrząc na jego warunki fizyczne i doświadczenie, niespecjalnie nas dziwi. Jesteś ciekaw typów na Stifler – Bombardier? To sprawdź poniższy tekst, gdzie dokładnie je omawiamy.

Typy na Stifler – Bombardier można zagrać u bukmachera Fortuna. Ten operator jest oficjalnym partnerem Prime SHOW MMA, a to oznacza, że ma na wyłączność możliwość wystawienia zakładów. Kursy, które proponuje ten bukmacher, są bardzo interesujące i dają nam spore value. Można je też łączyć w AKO, a jak jesteś ciekaw, jakie są inne propozycje na tę galę, to zerknij niżej.

PRIME SHOW MMA 2 typy bukmacherskie <- w tym znajdziesz typy i zakłady na wszystkie walki!

Damian Zduńczyk Stifler – Serigne Ousmane Dia Bombardier zapowiedź walki

Walka Stiflera z Bombardierem na papierze wygląda na bardzo ciekawą. Obaj zawodnicy pokazywali w przeszłości, że mają co pokazać w oktagonie i posiadają odpowiednie umiejętności, żeby zaskoczyć rywala. Tutaj możemy przytoczyć ich statystyki, bo pod kątem typów na walkę Stifler – Bombardier są to ciekawe rzeczy. Stifler zadebiutował we freak-fightach dopiero na FAME MMA 7, kiedy to w walce wieczoru przegrał z Popkiem.

Ostatnio jego walka z Soroko została odwołana, więc teraz czas na kolejnego rywala. Tym razem będzie musiał zmierzyć się z Bombardierem, a więc rywalem, który jest od niego lepszy niemal pod każdym kątem. Ousmane w oktagonie MMA ma bilans 2-1. Najpierw wygrał z Konezem, a później pokonał Podmore. W trzeciej walce uległ Pudzianowskiemu, który okazał się o wiele lepszy. Warto także pamiętać o jego zapaśniczym doświadczeniu, ponieważ to mistrz świata z 2002 i 2014 roku. Teraz czeka go jednak trudna przeprawa i trudno się spodziewać, żeby miał tutaj zaskoczyć.

Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Stifler – Bombardier, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Stifler - Bombardier
Fortuna
2.79
Stifler
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.37
Bombardier
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Fortuna
2.06
+1.5 rundy w walce

Stifler – Bombardier, kto wygra walkę?

Naszym zdaniem większe szanse na zwycięstwo w tej walce ma Bombardier. Widać to zresztą po kursach bukmacherskich. Dlaczego tak uważamy? Ponieważ posiada większe doświadczenie niż Stifler, a dotychczas także o wiele lepiej sobie radził w oktagonie. Warunki fizyczne także przemawiają na jego korzyść, wiec tutaj nie może być innego typu, niż zwycięstwo senegalskiego zawodnika. Pamiętaj, że w Fortunie z kodem promocyjnym możesz obstawić te spotkania bez ryzyka aż do 600 PLN!

Typy na Stifler – Bombardier

Patrząc na argumenty, które podaliśmy wyżej, zdecydowanie bliżej nam do zdania, że to Bombardiej tutaj wygra. Pod wieloma względami wygląda on lepiej niż Stifler, ale pamiętaj, że w takich walkach może dojść do niespodzianki i jedno uderzenie może zakończyć starcie, dlatego, zamiast obstawiać czyjeś zwycięstwo, stawiamy tutaj na +1.5 rundy, a kurs wynosi 2.06. W Fortunie liczą się ROZPOCZĘTE rundy, więc taki kurs daje nam spore value.

typy na walkę bombardier - stifler

fot. pressfocus

Gdzie obstawię walkę Stiflera z Bombardierem?

Walkę Stiflera z Bombardierem będziesz mógł obstawić w Fortunie.

O której Stifler będzie walczył z Bombardierem?

Walka tych zawodników rozpocznie się około godziny 23:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze