Zagranie TV rozszerza swoją działalność o nowy, rozrywkowo-bukmacherski program pod tytułem „Wejdzie czy nie wejdzie?”. Co tydzień typerzy portalu w składzie Wiktor, Damian oraz Igor siądą i przedyskutują przesłane przez Was kupony lub typy, udzielając ostatecznie odpowiedzi na pytanie nurtujące każdego gracza…. wejdzie czy nie wejdzie?

Sprawa jest prosta – wrzucasz swój kupon/typ na sobotę lub niedzielę w odpowiednim miejscu na Grupie Zagranie (TUTAJ), do godziny 14:00 w piątek. My wybieramy zgłoszenia i je omawiamy. Osoby, których propozycje znajdą się w naszym programie otrzymają bonusy bukmacherskie. Premiera „Wejdzie czy nie wejdzie?” już 25 stycznia popołudniu 😉

Jak zaaplikować na wejdzie czy nie wejdzie

Często na różnych forach oraz grupach bukmacherskich przewijają się zapytania z dołączonym kuponem. Gracze oczekują porad. No to wychodzimy naprzeciwko i będziemy brali takie typy pod dyskusję oraz analizę podczas naszego cotygodniowego programu. Panel głosujący składa się z Wiktora, Damian oraz Igora, którzy na Zagranie zajmują się odpowiednio piłką nożną, sportami walki oraz koszykówką. Jednak interesujemy się również innymi dyscyplinami, więc chętnie omówimy spotkania hokejowe, tenisowe czy skoki narciarskie.

Liczymy na Waszą aktywność – WEJDŹ DO GRUPY, UMIEŚĆ KUPON W ODPOWIEDNIM MIEJSCU I WYGRAJ FREEBET 30 PLN