fot. Xinhua

Dziś odbędą się wszystkie ćwierćfinały snookerowego UK Championship, w których zobaczymy przedwczesny finał – Mark Selby vs Neil Robertson. Gdyby obaj panowie spotkali się w ostatnim meczu tej imprezy nikt by nie narzekał. Los, a przede wszystkim ranking, chciał, że do tego elektryzującego starcia dojdzie już na etapie ćwierćfinału. Kto wyjdzie górą w tym starciu? Zobaczcie analizę i typy na dzisiejsze mecze Mistrzostw Zjednoczonego Królestwa! Gramy w forBET o 253 PLN!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mark Selby vs Neil Robertson

Panowie wyjdą do meczu o 14, co może zaskakiwać przy takiej parze. Wieczorem jednak zobaczymy angielskie starcie między Juddem Trumpem, a Kyrenem Wilsonem, co dla organizatorów na pewno jest lepiej wyglądającą pozycją na mecz dnia. Do niego jeszcze w tym artykule wrócimy. Australijczyk i Anglik to prawdziwe legendy tego sportu. Obaj zdobyli potrójną koronę – Mark Selby może skompletować trzecią trójkę jeśli wygra tegoroczny UK Championship. Obaj wygrali ten turniej dwukrotnie – wszystko wydarzyło się w latach 2012-2016 z przerwą w 2014 na triumf Ronniego O’Sullivana. Historia ich bezpośrednich meczów sięga 2006 roku, a od tamtej pory panowie zdążyli napisać historię snookera na nowo. Ich starcie z tego roku, z Champion of Champions również się do niej załapało – łącznie wbite 6 brejków stupunktowych wyrównało rekord takich podejść w spotkaniu do 6 wygranych frejmów. Nie były to też byle jakie “setki” – 141, 137, 137, 131, 121 i 100. Łącznie Robertson i Selby wbili 11 brejków 50+. Czy dziś historia może się powtórzyć? Panowie zagrają na tym samym dystansie i wyraźnie pokazują, że forma na jedne z najważniejszych zawodów w sezonie jest wyśmienita.

 

Co gramy?

Bukmacherzy idą w kierunku Neila Robertsona, ale nieznacznie. Ja myślę odwrotnie i typuję zwycięstwo Anglika. Jeszcze niedawno wydawało się, że Selby jest bez formy, w końcu przegrał z Lukasem Klekersem 0:4 w Northern Ireland Open, przegrał 3:5 z Fergalem O’Breienem w kwalifikacjach do German Masters. Nawet w samym UK Championship jego pierwsze spotkanie nie było przekonujące. Wygrał tylko 6:4 z Michaelem Whitem, który stracił status zawodowca. Coś jednak zmieniło się w samym Marku Selbym. Czasami zawodnikowi wystarczy zmienić pozycję barku, czy łokcia o kilka stopni, dopracować dosłownie detal, zmienić tipa, kredę, a to znacznie wpłynie na jego grę. Zawodnicy na tym poziomie potrafią szybko zdiagnozować i wyeliminować problem, co wydaje się zrobił trzykrotny mistrz świata. Oczywiście, Neil Robertson jest świetnym zawodnikiem, co potwierdza również w tym turnieju, gdzie wbił już pięć stupunktowych brejków, a po drodze do ćwiartki stracił mniej partii od Selby’ego. Patrzę na to spotkanie z perspektywy formy wznoszącej zawodnika z Leicester i w jego grze widać coś, co mówi nam, że on od paru dni wie, że zagra w finale. Z 36 bezpośrednich meczów 19 wygrał Anglik w tym na ostatnich Mistrzostwach Świata. Poprzednie dwa mecze zakończyły się wynikiem 6:5 dla Australijczyka. Szykuje nam się zacięte spotkanie, ale ja typuję zwycięstwo Marka Selby’ego.

 

Nasz typ: Mark Selby wygra mecz

Kurs: 2.00

 

Judd Trump vs Kyren Wilson

Spotkanie z pozoru łatwe do wytypowania, bo przecież Judd Trump to chyba aktualnie najlepszy snookerzysta na świecie, a Kyren Wilson zaliczył ostatnio wpadki jakimi można nazwać porażkę z Michaelem Holtem czy Jakiem Jonesem. UK Championship to jednak zupełnie inna bajka i Wilson prezentuje się naprawdę nieźle. Ostatni mecz z Greamem Dottem to absolutna dominacja i zwycięstwo 6:1. Pamiętacie z kim odpadł Trump w minionych Mistrzostwach Świata? Właśnie z Wilsonem. Ich bezpośrednie mecze to 10 zwycięstw Judda i 9 Kyrena – jak uprzedzałem – wbrew pozorom nie jest to takie proste. Kyren Wilson jest też autorem jednego z dwóch brejków maksymalnych, jakie zobaczyliśmy podczas tych zawodów. W pierwszej rundzie męczył się z Ashleyem Hugillem, ale ostatecznie wygrał 6:4 i okrasił to spotkanie maksem. Czy stawi czoła mistrzowi świata sprzed roku?

 

Co gramy?

Trump przez wiele lat był zawodnikiem nieokrzesanym, bardzo efektownym, ale popełniającym wiele błędów. Czasami kilka efektownych zagrań otwierało mu łatwą drogę do wygranej, ale czasami wpadka powodowała już brak powrotu do stołu. W ostatnim czasie widać dojrzałość w grze starszego z Anglików. 31 lat to już odpowiedni wiek, aby nabrać ogłady przy stole. Trump zaczął podejmować lepsze decyzje podczas swoich podejść. Potrafi zrezygnować z wbicia, na rzecz dobrej odstawnej, przewiduje dalej niż jeden czy dwa ruchy. To bardzo ważna zmiana w jego grze, która ułatwia mu życie. Judd już wie, że aby wygrać partię nie trzeba wszystkiego od razu wbijać, a wystarczy dobrze wymusić błąd na rywalu. Wilson to niezły taktyk, ale jego dzisiejszy rywal jest w topowej formie, co widać od poprzednich zawodów. Każdy mecz wygrywa z łatwością, z pełną kontrolą. Nawet finał Northern Ireland Open, który zakończył się wynikiem 9:7 wydaje się, że był zacięty, a tak naprawdę Ronnie O’Sullivan tylko pozornie trzymał dystans. Pół żartem, pół serio można też stwierdzić, że dystans miał do swojej gry, ale to już inna historia. Fakty są takie, że aby w tej chwili pokonać Trumpa, to coś musi się stać w głowie samego Trumpa, a na to się nie zanosi.

 

Nasz typ: Judd Trump wygra mecz

Kurs: 1.44

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

snooker

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!