Gdzie oglądać mecz Stal Rzeszów – Sokół Ostróda? Jeżeli zastanawiasz się nad tym, to dobrze się składa, bo właśnie to tłumaczymy niżej. Stal Rzeszów do starcia z Sokół Ostróda podejdzie jako faworyt. Wiemy jednak, że Rzeszowianie ostatnio mieli wahania formy i teraz będą musieli postawić na lepszą formę.

ewinner, baner, canal online

Stal Rzeszów – Sokół Ostróda, gdzie oglądać

Zarówno Stal Rzeszów, jak i Sokół Ostróda w sezonie 2021/2022 nie grają na miarę swoich możliwości. Te kluby zajmują zupełnie różne miejsca w tabeli – Stal jest pierwsza, a Sokół ostatni i nie ma perspektyw na utrzymanie.

Stal prowadzi w tabeli z przewagą pięciu punktów nad drugą Chojniczanką przy jednym meczu mniej na koncie. Różnica jest więc spora i Rzeszowianie już powoli mogą myśleć, że w kolejnym sezonie zagrają w pierwszej lidze.

Stal Rzeszów – Sokół Ostróda, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w telewizji z meczu Stal Rzeszów – Sokół Ostróda będzie pokazana w Canal+ Online. Samo spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00, a rozegrane zostanie na stadionie Stali, która świetnie się czuje u siebie.

Stal Rzeszów – Sokół Ostróda, transmisja za darmo

Tak się składa, że to starcie będziesz mógł obejrzeć za darmo w Canal+ Online. Jak to jest możliwe? Wszystko dzięki naszej współpracy z eWinnerem, który proponuje Ci voucher na 30 dni dostępu do tej platformy. Proces odebrania takiego vouchery jest bardzo prosty, bo wystarczy się zarejestrować w eWinner z kodem promocyjnym, a następnie spełnić kilka warunków.

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon 
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Stal Rzeszów – Sokół Ostróda, transmisja online

Transmisja online z meczu Stal Rzeszów – Sokół Ostróda będzie dostępna w aplikacji na TV od Canal+ Online oraz wersji przeglądarkowej i aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS. To świetne rozwiązanie, z którego możesz skorzystać niezależnie od tego gdzie jesteś.

Stal Rzeszów – Sokół Ostróda, szanse na zwycięstwo

Przed rozpoczęciem się spotkaniaStal Rzeszów – Sokół Ostróda warto jeszcze przyjrzeć się kursom na tę rywalizację. U operatorów można zagrać ciekawe zakłady, takie jak np. na to, kto wygra to spotkanie.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 05:23.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Stal - Sokół?

Spotkanie Stali z Sokołem będziesz mógł obejrzeć w STS.

O której Stal zagra z Sokołem?

Mecz tych drużyn zaplanowano na godzinę 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze