Gdzie oglądać mecz Stal Rzeszów – Ruch Chorzów? Czy będzie transmisja w TV z tego starcia? Na te pytania postaramy się dokładnie odpowiedzieć niżej, gdzie dokładnie to tłumaczymy. Gracze Stali na papierze mają większe szanse, ale czy to się przełoży na spotkanie? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie obu drużynom!

ewinner, baner, canal online

Stal Rzeszów – Ruch Chorzów, gdzie oglądać

W sobotę w drugiej lidze będziemy świadkami spotkania Stali Rzeszów z Ruchem Chorzów, które na papierze wygląda na bardzo ciekawe. Gospodarze mają spore szanse na to, żeby wygrać to starcie, ale na pewno nie mogą zlekceważyć Niebieskich, ponieważ oni również grają ciekawy futbol i mogą sprawić tutaj niespodziankę. Kursy wskazują na Stal, ale jak będzie podczas spotkania i kto je wygra? Odpowiedź poznamy późnym wieczorem!

Stal Rzeszów – Ruch Chorzów, transmisja na żywo w TV

Jeżeli chcesz obejrzeć mecz Stal Rzeszów – Ruch Chorzów w telewizji, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. To spotkanie zostanie pokazane w TVP SPORT, a także w Canal+ Online, o czym piszemy więcej niżej. Dzięki naszej współpracy z eWinnerem dostaniesz możliwość odpalenia tej rywalizacji w Canal+ Online i to całkowicie za darmo – szczegóły znajdziesz niżej

Stal Rzeszów – Ruch Chorzów, transmisja na żywo za darmo

Canal+ Online to platforma streamingowa od Canal+. Teoretycznie jest to płatne rozwiązanie, ale w praktyce, to razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu. Jak go zdobyć? To akurat jest bardzo proste:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon i zgłoś się na czat gracza
  5. Odbierz voucher

W eWinner kod promocyjny ZAGRANIE zapewni Ci także specjalne bonusy powitalne, z którymi możesz obstawiać spotkania i zwiększyć swoje emocje z kibicowania wybranej ekipie. W podlinkowanym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Stal Rzeszów – Ruch Chorzów, transmisja online

Transmisja online z meczu Stal Rzeszów – Ruch Chorzów będzie puszczona w kilku miejscach, a warto przypomnieć, że przecież możesz skorzystać z aplikacji na telefon, czy wersji przeglądarkowej.

Stal Rzeszów – Ruch Chorzów, szanse na zwycięstwo

Zdaniem polskich operatorów większe szanse na zwycięstwo mają Wigry. Dobrze to widać po kursach bukmacherskich, które wystawili operatorzy. Czy to się przełoży na samo spotkanie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 09:30.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Stal - Ruch?

Spotkanie Stali z Ruchem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Stal zagra z Ruchem?

Spotkanie Stali z Ruchem zostało zaplanowane na godzinę 19:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze