Stal Rzeszów – Miedź Legnica: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.03.2024

Piłkarz Stali podczas spotkania

Gdzie oglądać Stal Rzeszów – Miedź Legnica? 22. kolejkę w Fortuna 1. Lidze rozpoczniemy już w piątek, a to oczywiście za sprawą rywalizacji w Rzeszowie! Właśnie tam miejscowa Stal postara się zdobyć punkty w rywalizacji z Miedzią, a ja w poniższym tekście przedstawię dostępne rozwiązania w kontekście oglądania tego starcia na żywo. Zapraszam do zerknięcia na szczegóły transmisji z meczu Stal – Miedź.

Stal Rzeszów – Miedź Legnica na żywo w TV

Jak już zdążyłem wspomnieć, starcie Stali z Miedzią będzie pierwszym meczem w ramach 22. kolejki Fortuna 1. Ligi. Obydwa zespoły są po porażkach w ostatni weekend i zechcą zrehabilitować się zwycięstwem właśnie w piątkowy wieczór! Spotkanie, o którym mówimy rozpocznie się 1. marca 2024 roku o godzinie 18:00. Jeżeli chodzi o transmisję w TV z jego przebiegu, niekiedy mecze Fortuna 1. Ligi pokazywane są na sportowych kanałach Polsatu. W tym konkretnym przypadku podobnej transmisji niestety nie znajdziemy, a więc warto będzie zajrzeć do Internetu i tam odnaleźć stream online!

Stal Rzeszów – Miedź Legnica: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

I to właśnie wspomniane streamy online będą kolejnym punktem mojego tekstu. W kampanii 2023/24 wszystkie spotkania Fortuna 1. Ligi można bowiem oglądać ten w sposób i cieszyć się legalną transmisją internetową w jakości HD i z polskim komentarzem. Taką opcję oferuje telewizja Polsat, a w tym celu wykorzystać można oficjalną stronę internetową operatora. Polsat Box Go nie jest co prawda darmowym pakietem, jednak z pewnością kibice Fortuna 1. Ligi zdecydują się na zakup takiej opcji, by cieszyć się tymi rozgrywkami na dłuższą metę. Na marginesie, pod spodem znajdziecie aktualne wyliczenia i kursy bukmacherów na pierwszy mecz 22. kolejki:

Gdzie oglądać Stal Rzeszów – Miedź Legnica?

Mam nadzieję, że treść tego artykułu pomogła Wam dowiedzieć się, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, jak i piątkową batalię w Rzeszowie. Zazwyczaj przy okazji gier zaplecza Ekstraklasy skorzystać można zarówno z transmisji w TV, jak i streamu online. W tym konkretnym przypadku skorzystać będzie można jednak wyłącznie ze streamu w Internecie, a dokładniej na Polsat Box Go. Niestety w tym momencie brakuje darmowych i legalnych możliwości, jednak jeśli interesujecie się rozgrywkami Fortuna 1. Ligi, warto przemyśleć ewentualny zakup odpowiedniego pakietu we wspomnianym serwisie Polsat Box Go. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze