Gdzie oglądać mecz Stal Rzeszów – ŁKS? O tym piszemy w poniższym artykule. Stal Rzeszów i ŁKS to drużyny, które walczą o awans do Ekstraklasy. Obie ekipy prezentują się solidnie, jak na pierwszą ligę i na pewno warto oglądać starcia z ich udziałem. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 12:40.

Stal Rzeszów – ŁKS, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Stal Rzeszów – ŁKS za darmo? Będzie to możliwe w Fuksiarzu, który da Ci voucher do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki prezent?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza (możesz za te środki zagrać bez ryzyka do 500 PLN)
  3. Jak spełnisz te warunki, to bukmacher skontaktuje się z Tobą i prześle voucher
  4. Następnie aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box Go na stronie Polsatu

fuksiarz, polsatbox

Stal Rzeszów – ŁKS, transmisja na żywo za darmo

W piątek w pierwszej lidze czekają nas dwa mecze, które warto będzie obejrzeć. Jednym z nich jest starcie Stal Rzeszów – ŁKS, które rozpocznie się o 12:40, więc do startu pozostało jeszcze trochę czasu. Która z ekip tutaj sięgnie po komplet punktów? Przekonaj się o tym oglądając transmisję na żywo za darmo z meczu Stal Rzeszów – ŁKS!

Stal Rzeszów – ŁKS, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie mecze 1. Ligi będą transmitowane na kanałach Polsatu. Rywalizacja Stal Rzeszów – ŁKS zostanie pokazana w Polsat Box Go, którego aplikację możesz pobrać na swój telewizor i tam z niej korzystać. Pamiętaj też, że możesz zobaczyć, gdzie oglądąć inne mecze pierwszej ligi, bo często transmisje są dostępne w internecie!

Stal Rzeszów – ŁKS, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Stal Rzeszów – ŁKS? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Polsat Box Go na swoje urządzenie.

Stal Rzeszów – ŁKS, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Stal Rzeszów – ŁKS możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. W ich ofercie możemy znaleźć zakłady ze sporym value.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Stal - ŁKS?

Mecz Stali z ŁKS obejrzysz w Polsat Box Go.

O której ŁKS zagra ze Stalą?

Rywalizacja tych ekip została zaplanowana na godzinę 12:40.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze