Stal Mielec – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.09.2023

Stal Mielec - Zagłębie Lubin gdzie oglądać

Stal Mielec – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W jedynym poniedziałkowym pojedynku na boiskach Ekstraklasy zobaczymy starcie pomiędzy stosunkowo dobrze radzącymi sobie drużynami na początku tegorocznych rozgrywek. Mianowicie piłkarze z Mielca plasują się na 10. miejscu, a zespół z Lubina – na 5. pozycji. Jeżeli natomiast chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Stal – Zagłębie, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Stal Mielec – Zagłębie Lubin na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Stal – Zagłębie? Co ciekawe transmisji z meczów polskiej Ekstraklasy należy spodziewać się wyłącznie w telewizji. Taką opcję daje w naszym kraju Canal+ i to właśnie tej stacji należy przyjrzeć się, jeśli chciałbyś oglądać pojedynki z naszych rodzimych rozgrywek. Dlatego też warto przybliżyć instrukcję, jak założyć konto na stronie Canal+. W końcu dzięki temu uzyskasz dostęp do większości meczów polskiej ligi. Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące rejestracji. Oto one:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+
  4. Znajdź spotkanie Stal – Zagłębie i ciesz się spotkaniem na żywo!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Stal Mielec – Zagłębie Lubin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Czy stream online Stal – Zagłębie będzie dostępny w internecie? Jak już wspomniałem, jedynie w Canal+ Online będziesz mógł śledzić ten pojedynek na żywo. Tak naprawdę od kilku już lat żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania naszej ligi, zatem jedyną opcją jest skorzystanie z pakietu sportowego w Canal+. Natomiast pojedynek Stali z Zagłębiem odbędzie się w poniedziałek, 18 września sierpnia o 19:00. Transmisji konkretnie należy spodziewać się w Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3.

Gdzie oglądać Stal Mielec – Zagłębie Lubin?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Stal – Zagłębie, to warto zwrócić uwagę również na inne transmisje live – zarówno u doświadczonych, jak i nowych bukmacherów na polskim rynku. W końcu większość tego typu firm w Polsce posiada dostęp do mnóstwa interesujących streamów z przeróżnych dyscyplin sportowych. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie. Dodatkowo dochodzi dostęp do transmisji z turniejów tenisowych, a także NBA czy NHL, więc jest co oglądać i to zupełnie za darmo!

Zaloguj się aby dodawać komentarze