Weekend z Ekstraklasą zaczniemy od spotkania Stali Mielec z Wisłą Płock. Nie jest to może starcie czołowych drużyn tej ligi, ale na pewno spotkanie, na które warto zwrócić uwagę. W końcu te dwie drużyny grają często ofensywny futbol. Zobacz przy okazji, gdzie oglądać mecz i czy będzie transmisja w TV!

Stal Mielec – Wisła Płock: gdzie oglądać dzisiaj?

W piątek będziemy świadkami m.in. rozpoczęcia kolejnej kolejki Ekstraklasy. Tym razem zawodnicy Stali Mielec zmierzą się u siebie z Wisłą Płock. Dojdzie więc do rywalizacji dwóch ekip, które nie są może w czołówce ligi, ale na pewno warto sprawdzić, jak sobie poradzą w bezpośrednim meczu. W końcu rywalizacja tych ekip powinna być dość interesująca dla wielu osób. Jeżeli nie wiesz, gdzie oglądać mecz Stali Mielec z Wisłą Płock, to właśnie niżej się wszystkiego dowiesz. W eWinner z kodem promocyjnym odbierzesz przy okazji ciekawe bonusy, a także voucher potrzebny do oglądania za darmo Ekstraklasy!

Stal Mielec – Wisła Płock: gdzie obejrzeć za darmo?

Spotkanie Stali Mielec z Wisłą Płock będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online. Wystarczy, że po prostu założysz konto u tego bukmachera, zweryfikujesz się i zagrasz dowolny kupon. Tutaj szczegóły:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  6. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online

baner ewinner voucher canal+ online

Stal Mielec – Wisła Płock: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Stali Mielec z Wisłą Płock będziesz mógł obejrzeć również w TV. Wystarczy, że pobierzesz na telewizor aplikację od Canal+ Online i zalogujesz się tam na konto, na które wykorzystałeś voucher.

Stal Mielec – Wisła Płock: stream na żywo online

Stream online z meczu Stali Mielec z Wisłą Płock będzie dostępny m.in. na Canal+ Online. Pobierasz aplikację lub logujesz się na przeglądarce i odpalasz to spotkanie.

Stal Mielec – Wisła Płock: zapowiedź meczu

Mecz Stali Mielec z Wisłą Płock powinien obfitować w wiele goli. W eWinner z kodem promocyjnym odbierzesz specjalne bonusy na start, które ułatwią obstawianie. Typując tę rywalizację zwiększysz swoje emocje z oglądania, więc zerknij niżej, co ciekawego można zagrać:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:06.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Stali Mielec z Wisłą Płock?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Stal zagra z Wisłą?

Spotkanie Stali z Wisłą zaplanowane zostało na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze