Stal Mielec – Ruch Chorzów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.03.2024

Piłkarze Stali po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Stal Mielec – Ruch Chorzów? Niedzielne zmagania na poziomie Ekstraklasy rozpoczniemy w Mielcu, gdzie miejscowa Stal zmierzy się z Ruchem Chorzów. Na pewno kibice polskiego futbolu zechcą zobaczyć tę batalię na żywo, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób zobaczyć wymienione wyżej zawody! Zapraszam więc do zerknięcia na szczegóły.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Stal Mielec – Ruch Chorzów na żywo w TV

Wirus, który pojawił się w klubie z Chorzowa zdziesiątkował kadrę i sprawił, że Ruch złożył petycję o przełożenie najbliższego meczu. Ta nie została jednak rozpatrzona pozytywnie i spotkanie w ramach 24. kolejki Ekstraklasy odbędzie się w wyznaczonym wcześniej terminie. Będzie to zatem 10. marca 2024 roku i godzina 12:30. Jak to zwykle w przypadku gier Ekstraklasy bywa, transmisja w TV będzie dostępna – odnajdziemy ją zarówno na kanale Canal+ Sport, jak i Canal+ Sport 3. W obu przypadkach będziemy mogli oczywiście liczyć zarówno na komentarz ekspertów, jak i obraz w jakości HD!

Stal Mielec – Ruch Chorzów gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli spotkania piłkarskie wolicie oglądać w formie streamów online, to również rywalizację Stali Mielec z Ruchem Chorzów zobaczycie w taki sposób! Canal+ ma swoją stronę internetową, na której to znajdziecie transmisje ze wszystkich gier PKO BP Ekstraklasy, a więc również z konfrontacji Stali z beniaminkiem. Wszystko to w legalny i bezpieczny sposób, a w dodatku w promocyjnej ofercie! Wszystkie szczegóły przytoczonej opcji umieszczam poniżej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Stal Mielec – Ruch Chorzów i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Stal Mielec – Ruch Chorzów?

W tym tekście przedstawiłem 2 opcje odnośnie tego, gdzie oglądać Ekstraklasę, oraz spotkanie Stali Mielec z Ruchem Chorzów! Okazuje się, że mecz 24. kolejki standardowo już będzie dostępny w formie transmisji w TV, jak i streamu online. Wszystko to za sprawą operatora Canal+, który w tym sezonie posiada prawa do pokazywania naszej ligi. Ewentualnie skorzystać można również z urządzeń mobilnych i aplikacji wymienionego wyżej wydawcy. Samo spotkanie w Mielcu powinno być ciekawe i za to trzymam kciuki, jednocześnie dziękując serdecznie za poświęconą uwagę!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze