Gdzie oglądać mecz Stal Mielec – Radomiak? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Zarówno Stal, jak i Radomiak w sezonie 2022/2023 będą chciały przede wszystkim się spokojnie utrzymać w Ekstraklasie. Do tego jednak potrzebuję regularnie zdobywać punkty, co wcale nie będzie takie proste. Kto wygra bezpośrednią rywalizację?

Stal Mielec – Radomiak, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Stal Mielec – Radomiak za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Stal Mielec – Radomiak, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Stal Mielec – Radomiak będzie jedynym spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Gospodarze są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale to wcale nie oznacza, że Radomiak nie powalczy o komplet punktów. Wbrew pozorom może tutaj sprawić niespodziankę i ograć Stal. Na pewno będzie to ciekawe widowisko, które warto obejrzeć. Stal przed tygodniem ograła Lecha 2:0, więc teraz będzie próbowała utrzymać dobrą passę.

Stal Mielec – Radomiak, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz mecz Stal Mielec – Radomiak? Są to:

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport

Jak chcesz oglądać pozostałe starcia z rodzimej ligi, to zobacz też, gdzie oglądać Ekstraklasę. Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz obejrzeć za darmo także inne spotkania rodzimej ligi!

Stal Mielec – Radomiak, transmisja online

Transmisja online z meczu Stal Mielec – Radomiak będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Stal Mielec – Radomiak, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Stal Mielec, ale różnica w kursach nie jest duża. Stal chciałaby podtrzymać dobrą passę, a Radomiak odkuć się po pierwszej kolejce, więc powinniśmy być świadkami dobrego widowiska.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Stali z Radomiakiem?

Starcie Stali Mielec z Radomiakiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Stal zagra z Radomiakiem?

Stal zmierzy się z Radomiakiem już o godzinie 19:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze