Stal Mielec – Korona Kielce: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.04.2023

Jakub Łukowski

Gdzie oglądać mecz Stal Mielec – Korona Kielce? Jednym z niedzielnych starć w Ekstraklasie będzie rywalizacja Stali Mielec z Koroną Kielce. Jeśli chcesz prześledzić ten pojedynek, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna jest transmisja TV oraz stream online tego meczu.

Stal Mielec – Korona Kielce, transmisja na żywo w TV

Mecz Stali Mielec z Koroną Kielce rozegrany zostanie 30 kwietnia 2023 o 15:00. Teoretycznie faworytami powinni być tutaj gospodarze, co sugerują kursy bukmacherskie, lecz w ostatnim czasie w o wiele lepszej formie jest drużyna Kamila Kuzery, więc nie należy stawiać na niej krzyżyka. Czy Korona przedłuży serię udanych występów? Jeśli chcesz się o tym przekonać, oglądając ten pojedynek, jego transmisję TV znajdziesz w Canal+ Sport 3.

Stal Mielec – Korona Kielce: transmisja i stream online za darmo

Nie możesz obejrzeć tego spotkania w TV? Skorzystaj z transmisji meczów Ekstraklasy, które dostępne są w Canal+ Online. Nie masz dostępu do tego serwisu i chcesz go uzyskać? Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto
  3. Zakup subskrypcję serwisu
  4. Skorzystaj z oferty promocyjnej na sześć miesięcy z góry
  5. Zyskaj nawet 144 PLN w zestawieniu z klasyczną subskrypcją na miesiąc
  6. Oglądaj mecze Ekstraklasy na dowolnym urządzeniu!
    banner canalplus Ekstraklasa

Gdzie oglądać Stal Mielec – Korona Kielce?

Stal Mielec – Korona Kielce obejrzysz w Canal+ Online. Oprócz meczów Ekstraklasy obejrzysz tam jeszcze zmagania z boisk Premier League, LaLigi czy Ligue 1, a więc nie będziesz narzekał na brak piłkarskich emocji. Co ważne, streamy online w tym serwisie możesz włączyć na dowolnym urządzeniu z dostępem do sieci. Oznacza to, że możesz oglądać mecze również na telewizorze ze Smart TV! Jeśli natomiast cenisz sobie szeroki wybór streamów, skorzystaj z bukmacherów oferujących transmisje online w swoich aplikacjach mobilnych.

Obrazek w tle: fot. Lukasz Sobala / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze