Gdzie oglądać mecz Stal Mielec – Cracovia? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Stal zagra z zespołem z Krakowa już o godzinie 18:00, więc do samego spotkania zostało jeszcze trochę czasu i możesz się na spokojnie zapoznać z tym, gdzie oglądać to starcie, a także sprawdzić ciekawe zakłady.

Stal Mielec – Cracovia, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Stal Mielec – Cracovia za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z tego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Stal Mielec – Cracovia, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Stal Mielec – Cracovia będzie pierwszym spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Gospodarze są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale to wcale nie oznacza, że Wisła nie powalczy o komplet punktów. Wbrew pozorom może tutaj sprawić niespodziankę i ograć Kolejorza, która ma falstart na początku sezonu. Na pewno będzie to ciekawe widowisko, które warto obejrzeć. Kto sięgnie po trzy punkty i zdobędzie pierwsze zwycięstwo w tym sezonu?

Stal Mielec – Cracovia, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na kanale telewizyjnym tej stacji będziesz mógł obejrzeć to starcie, które zostanie pokazane na Canal+ Sport 3. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:00, a już teraz możesz sprawdzić też, gdzie oglądać Ekstraklasę!

Stal Mielec – Cracovia, transmisja online

Transmisja online z meczu Stal Mielec – Cracovia będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Stal Mielec – Cracovia, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Cracovia, ale czy to się przełoży na jej wygraną? Z kolei Cracovia chciałaby zdobyć trzeci komplet punktów, ale dobrze wiemy, że to wcale nie będzie proste zadanie.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze