Gdzie oglądać mecz Stal Mielec – Jagiellonia Białystok? To spotkanie w ramach rozgrywek Ekstraklasy, a te transmituje stacja Canal+. Na Zagranie znajdziesz darmowy voucher do telewizji online, dzięki któremu obejrzysz całe spotkanie na żywo. Gdzie i kiedy odbywa się transmisja live ze spotkania Stal Mielec – Jagiellonia? Wszystko wyjaśniamy w tym artykule!

ewinner, canal+ online

Stal Mielec – Jagiellonia Białystok, gdzie oglądać

Mecze Ekstraklasy można oglądać w Canal+. To stacja telewizyjna, która udostępnia swoje kanały za pośrednictwem platformy online, a także telewizji cyforwej i kablowej. Jeden z legalnych bukmacherów, a dokładniej eWinner współpracuje z C+. Na tej podstawie jako nasz czytelnik możesz odebrać voucher na 30 dni darmowego oglądania platformy Canal Plus. W ramach tego będziesz mógł obejrzeć na żywo spotkanie Stali Mielec z Jagiellonią Białystok. Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować konto w eWinner korzystając z przycisku poniżej:

Aby uzyskać voucher dokonaj wpłaty, a następnie postaw dowolny zakład. Dodatkowo zweryfikuj konto gracza. Jeśli to zrobisz, to zgłoś się po voucher do działu obsługi klienta eWinner.

Stal – Jagiellonia, godzina meczu

To mecz, który odbędzie się w piątkowe popołudnie, a dokładniej 4 marca 2022 roku. Pierwszy gwizdek w Mielcu powinien wybrzmieć równo z godziną 18:00. Dzisiaj transmisje z tego wydarzenie przeprowadzą programy grupy Canal Plus:

 • Canal+ Sport,
 • Canal+ Sport 3,
 • nSport.

Wszystkie te telewizje możesz oglądać wybierając voucher od eWinner!

Stal Mielec – Jagiellonia Białystok, transmisja i stream online

W tabeli Ekstraklasy obie drużyny dzielą tylko dwa punkty, co zapowiada wyrównane widowisko. Stal wyprzedza Jagiellonię, ale ostatnio Mielczanie nie punktują zbyt często. Czy to się zmieni? Przekonasz się o tym wybierają transmisję w Canal+ po wykorzystaniu kodu promocyjnego eWinner. Jak to zrobić?

Jeśli chcesz obejrzeć mecz Stal Mielec – Jagiellonia Białystok postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami:

 1. Załóż konto korzystając z linku: https://zagranie.com/go/ewinner
 2. Wpłać środki i postaw pierwszy zakład
 3. Zweryfikuj profil gracza
 4. Napisz do działu support po voucher na Canal+

Otrzymany voucher od eWinner możesz aktywować przed meczem na platformie Canal+ Online.

Stal – Jagiellonia, gdzie oglądać na żywo za darmo

Jedyny sposób na to, żeby spotkanie to obejrzeć za darmo, to udział w promocji eWinner. Pozostałe kanały są kodowane, dlatego nie ma do nich dostępu w streamach online.

Stal Mielec – Jagiellonia Białystok, transmisja na żywo w TV

Tak jak wyjaśnialiśmy wcześniej – transmisja z Mielca będzie dostępna na platformie Canal+. Do relacji z meczu Stal – Jagiellonia operator korzysta aż z trzech programów:

 • Canal+Sport,
 • Cana+Sport 3,
 • nSport.

To kanały dostępne w abonamencie NC+, a także serwisie online Canal Plus.

Fot. z okładki: PressFocus

FAQ

Gdzie w telewizji obejrzeć mecz Stal Mielec - Jagiellonia Białystok?

Transmisja z tego pojedynku będzie dostępna na Canal+Sport, Canal+Sport 3 i nSport.

Jak za darmo oglądać mecz Stal - Jagiellonia?

Wykorzystaj kod promocyjny w eWinner i odbierz darmowy voucher na Canal+ Online.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze