Mateusz Spysiński – Paramaxil: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Fame MMA17

Typy na Spysiński – Paramaxil. Na gali FAME MMA 18 dojdzie do starcia Spysińskiego z Paramaxilem. Chociaż obaj są znanymi twórcami w internetowym świecie, których popularność nieco zmalała, to nadal są oni dość rozpoznawalni. Ciekawe, który z nich okaże się zwycięzcą?

Mateusz Spysiński – Paramaxil typy i przewidywania

Na FAME MMA 18 po raz kolejny w oktagonie tej federacji zobaczymy Paramaxila. Ten ostatnim razem nie zaprezentował się najlepiej, więc teraz ma okazje się zrehabilitować z mniej groźnym rywalem, którym niewątpliwie jest Spysiński. Paramaxil, znany z bycia twórcą internetowym, od jakiegoś czasu ma coraz mniejszą popularność. Paramaxil ostatnio przegrał po TKO w pierwszej rundzie, gdzie walczył z Franio. Franciszek Rusiecki to nie jest klasowej sławy fighter, a i tak dał bez problemu mu radę. Jak będzie tym razem?

Mateusz Spysiński także jest kojarzony z FAME i tworzeniem materiałów do sieci. Prowadzi content opary na komentowaniu wydarzeń, nie ma doświadczenia w walkach i trudno stwierdzić, jak wypadnie w starciu z Paramaxilem. Trzeba jednak podkreślić, że jest to silny zawodnik, co widać po face to face i jego posturze. Czy da sobie radę z takim rywalem? Odpowiedź poznamy w sobotę wieczorem, a tymczasem czas na kursy na Spysiński – Paramaxil! Pamiętaj także, że możesz przy okazji sprawdzić nasze propozycje na FAME MMA!

Mateusz Spysiński – Paramaxil kursy bukmacherskie

Kursy na Spysiński - Paramaxil
Betclic
1.33
Spysiński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.85
Paramaxil
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mateusz Spysiński – Jakub Paramaxil Frączek kto wygra walkę?

Analizując kursy bukmacherskie na walkę pomiędzy Spysińskim a Paramaxilem, można śmiało przypuszczać, że pierwszy z nich wygra to z łatwością. Jeśli opieralibyśmy się tylko na obliczeniach prawdopodobieństwa, najprawdopodobniej tak by się stało. Jednak należy wziąć pod uwagę również inne czynniki, na przykład fakt, że nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać Mateusza w oktagonie, nie wiemy, na co go stać, a ludzie go przeceniają.

Paramaxil to oczywiście amator, który w dodatku niezbyt dużo trenuje i przegrał w fatalnym stylu z Franiem. Trzeba jednak podkreślić, że może się okazać, iż pod kątem psychicznym będzie wyglądał lepiej niż Spysiński, dla którego to pierwsze starcie w oktagonie, a to oznacza, że kursy są mocno przesadzone. Jeżeli mielibyśmy typować tę walkę tylko pod kątem 1/2, to wskazalibyśmy Spysińkiego, ale na szczęście są inne, lepsze opcje i to właśnie do nich teraz przejdziemy.

Typy na Mateusz Spysiński – Paramaxil

Jeżeli chodzi o inne typy na Spysiński – Paramaxil, to warto na pewno przyjrzeć się zakładom na over rund. Tutaj najniższa linia to +1.5, a to oznacza, że gramy zakład na to, że walka nie skończy się w 4,5 minuty. Kurs na takie wydarzenie wynosi aż 1.50, co daje nam wręcz ogromne value. Może to być dobry pomysł do zbudowania większego AKO. Szanse na to są spore, ponieważ jednak obaj zawodnicy to amatorzy. Warto to będzie zagrać z innymi zakładami na FAME MMA 18, ponieważ wtedy nasze AKO będzie większe, a taki zakłady na main eventy wyglądają na dość dobre opcje na zwiększenie swoich emocji z oglądania! Przy

typy spysinski - paramaxil
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze