Bukmacherzy coraz częściej szukają ciekawszych zakładów na sportowe wydarzenia, żeby nieco urozmaicić swoją ofertę. Często przy tej okazji wychodzą do klientów z promocjami, które są dość interesujące. Nie inaczej jest tym razem, gdzie eWinner postawił na “Ekstra Piątkę”, czyli nic innego, jak promocje związaną z wybranymi zakładami, która będzie wracać co jakiś czas. Sprawdź opinie o eWinner i nowej promocji!

eWinner opinie – sprawdź nowe promocje i bonusy!

Coraz częściej bukmacherzy szukają dla swoich klientów ciekawych rozwiązań i interesujących zakładów, które można u nich obstawić. Często są to propozycje związane z piłką nożną, ale nie tylko. Nie inaczej jest tym razem, gdzie eWinner wyszedł z ciekawą inicjatywą i akcją promocyjną o nazwie “Ekstra piątka”. Polega ona tym, że trzeba na kupon wrzucić co najmniej trzy zdarzenia z pięciu proponowanych przez bukmachera. Co można za to dostać?

eWinner Ekstra Piątka

eWinner oferuje freebety o wartości od pięciu do 25 złotych. Aby móc go zdobyć trzeba postawić wybrane zakłady za co najmniej 25 złotych. Za każdy Custom Bet rozliczony na tak otrzymacie pięć złotych bonusu, a maksymalnie będzie to 25 złotych.

Co ciekawe, bukmacher zapowiedział, że akcja ma się pojawiać cyklicznie, zapewne przy okazji większych wydarzeń w świecie sportu i esportu. Obserwujcie naszą stronę, dzięki czemu nie przegapicie żadnego ze zdarzeń. 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Opinie o eWinner są dość dobre głównie ze względu na ciekawe promocje, jakie dają, a także interesujący bonus startowy. Ten dostaniecie za założenie konta z kodem promocyjnym 655PLN, który da Wam:

  • zakład bez ryzyka do 155 złotych
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu