Tenisowe rozgrywki w tym roku powoli zbliżają się do końca. Jednak bukmacherzy jeszcze mają kilka turniejów w swojej ofercie i ciekawe bonusy. W eWinner z kodem promocyjnym możecie otrzymać dodatkowe środki na grę i zgarnąć aż 25 złotych freebetu za obstawianie tenisa. Zaciekawieni, w jaki sposób można dostać wspomniane pieniądze? Przekonajcie się sami.

Zgarnij bonusy w eWinner z kodem promocyjnym!

Aktualnie trwające rozgrywki w tenisa to m.in. ATP Finals, rozgrywane w Londynie. W turnieju grają takie gwiazdy, jak Djokovic, czy Nadal. Łącznie ośmiu graczy zostało podzielonych na dwa zbiory. Z każdej grupy do play-offów awansuje dwójka najlepszych zawodników. Obecnie w jednej z nich prowadzi Djokovic, a w drugiej Thiem, który dość niespodziewanie wyprzedził Nadala. Kto ostatecznie wygra cały turniej? Tego dowiemy się w najbliższych dniach.

ewinner atp finals bonus

Obstawiając mecze tenisa można zwiększyć swoje emocje, a w dodatku zgarnąć bonusy. W eWinner, żeby otrzymać freebet o wartości 25 złotych, należy od poniedziałku do niedzieli obstawić spotkania tenisa za minimum 500 złotych z konta głównego. Bukmacher nie stawia dodatkowych wymagań dotyczących kuponów w postaci liczby zakładów, stawki, czy kursu minimalnego. Akcja trwa co tydzień i cyklicznie można wygrywać freebety. Środki będą wypłacane przez operatora co poniedziałek. 

Ponadto w eWinner z kodem promocyjnym 655PLN możecie zgarnąć pakiet powitalny. Bukmacher przyzna Wam bonus, jeżeli podacie kod podczas rejestracji. Wtedy otrzymacie takie rzeczy, jak:

  • 155 złotych zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze