W tym tygodniu czekają nas rewanżowe mecze w europejskich pucharach. Czas na ćwierćfinały Ligi Mistrzów i Ligi Europy. To dobra okazja, żeby odebrać bonusy w zakładach bukmacherskich eWinner w postaci freebetów o wartości 90 PLN!

Zgarnij freebety 90 PLN w zakładach bukmacherskich eWinner!

Czas na rewanże w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Przez trzy dni będziemy świadkami sporych emocji i wielu bramek. Już we wtorek o godzinie 21:00 czekają nas dwa pierwsze starcia – Bayern Monachium zagra z PSG, a Chelsea spróbuje swoich sił przeciwko Porto. W pierwszej z tych par na papierze faworytami są Francuzi, którzy mają o wiele mniejsze braki kadrowe. Jednak niemiecka maszyna wiele razy pokazywała już charakter, ale czy tym razem też tak będzie?

Z kolei w środę w ćwierćfinałach Real Madryt zagra z Liverpoolem, a Manchester City zagra z Borussią Dortmund. Z całą wręcz pewnością możemy spodziewać się wielu emocji, a przecież w czwartek jest jeszcze Liga Europy, gdzie rywalizuje chociażby Manchester United, czy Arsenal. 

ewinner bonus puchary

Z tej okazji w zakładach bukmacherskich eWinner możecie liczyć na ciekawy bonus, w postaci trzech freebetów o wartości 90 złotych. Wystarczy postawić kupon za dokładnie 59 złotych z kursem minimalnym 2.50 na zdarzenia z kategorii “europejskie puchary”. 

Otrzymane środki należy wykorzystać na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej. Mogą to być zarówno SOLO, jak i AKO, ale kurs nie może być mniejszy niż 1.50, a maksymalny mnożnik to 10.00. Jeżeli odebrałeś bonus we wtorek, to w środę i czwartek możesz liczyć na kolejne 30 złotych w postaci freebetów!

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W zakładach bukmacherskich eWinner możesz też założyć konto z kodem promocyjnym 655PLN, a wtedy otrzymasz takie rzeczy, jak:

  • 155 PLN bez ryzyka
  • 50% do 500 PLN od drugiego depozytu